mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Jeżeli to ma być prawda, to raczej Pini negocujuje w czyimś imieniu, kiedyś też tak kupował Chelsea dla Romka, o ile dobrze pamiętam.
0
@escarabajo Zahavi raczej ma większe pojęcie o piłce niż Mioduski.
0
@kuz Tutaj raczej chodzi o wypożyczenie innych obrońców skoro piszą "są opcje".
2
@Haxen Przebłyski to trochę mało. Jego mecze były bardzo nierówne, na ogół znikał z upływem czasu. Po co zawodnik, który utrzymuje poziom przez 10-15 minut?
3
3 miesiące temu nie był za stary i zbyt drogi w utrzymaniu...
2
@ArdoFCB Wg założeń nie mają wcale tam jechać.
0
@maniak33333 Porównujesz ręce ułożone wzdłuż ciała do tych rozstawionych jak wiatrak? Przecież ten koleś w Wisły napiął rękę. Druga sprawa, to gdyby nie zamknął oczu to by mógł tego zagrania uniknąć.
0
@maniak33333 to daj linka do tej sytuacji
0
@maniak33333 Właśnie w pucharach po takim koszeniu Luquinhasa jak u nas w lidze jest kartka w 10 minucie i koleś może normalnie grać. W Polsce jest na nim 10-12 fauli i jak dobrze pójdzie to ktoś dostanie kartkę w 80 minucie.
2
@maniak33333 Uderzenie z bliska, ręka ułożona naturalnie. Czego nie rozumiesz, nawet Probierz się nie pulta w wywiadzie po meczu, co jak na niego jest dziwne.
0
@jakub1906 Masz obok Piszczka, który jedynie co robi to się bije z obrońcami, a nawet piłki nie umie przyjąć.
0
@Transu96 No właśnie chyba Kasjo nalegał na boks.
2
@tobiasson92 Kolejny w naszej lidze trener na lata.
0
@BarcaInfo Puchacz na końcu ładnie się zatrzymał i podziwiał.
0
@itmustbejoke On w każdym meczu gra zrywami, ma dobre momenty, ale też całą masę niezrozumiałych zagrań. Jak wchodził z ławki to super grał przez pierwsze minuty, z czasem znikał i grał zachowawczo.
6
@kuz Zamiast iść do piłki spokojnie mógł się cofnąć. Ryzyko loba było, ale to mniejsze prawdopodobieństwo gola niż strzał do pustaka.
0
@barcelonaLM Jak słyszę, że go do kadry wpychają to mnie śmiech ogarnia.
0
Puchacz gwiazdor przez 30m biegu nie był w stanie nawet sfaulować kolesia.
0
I Leszek padł, ależ akcja....
4
@bartekvisca Szczególnie w lidze nas prześladują. Przez 10 lat nie wygrali meczu.
0
@Kuubs21 Jaką 1 zmianę?
0
@MasnyTed Nie 15 tylko 5,5.
0
@arraco Jak mieliśmy go sprzedać jak nikt nie złożył oferty?
0
@capm Do tego trzeba coś kreować. Na to nie na cienia szansy.
4
Komentarz usunięty
0
@Kurkmen Cały swój ciekawy wywód koleś spalił idiotyczną pointą.
3
@marcin62 Tak sekty wielbią swoich.
1
@DonMatteo901 Ale by tu były śmiechy, gdyby to się zdarzyło w polskiej lidze...
0
@Foton I sluszcznie.
4
@MESSIah16 Skoro w naszym kraju Antoni publikuje nazwiska agentów, którzy są na misjach na całym świecie to czego oczekujesz.