mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall
A co z przeciwnikami? Dopuszczają ich do tylu sytuacji że szok
1
@Luciano99
A będzie taniej niż wczoraj?
0
@HypeR
Słuchaj ciężko teraz ocenić co jest rapem co nie. Muzyka trochę wyewulowala. Taki Kizo też niby dalej robi rap, ale to brzmi jak disco Polo.
Myślę że mógłbym ci znaleść coś na necie i wkleić ale po co. Ja uważam że wogole w Polsce jest mało dobrych raperów XD i bym się musiał poważnie zastanowić nad tym
1
@FcPortoFan1999
To tak jakby bokser wagi ciężkiej w walce o pas mistrzowski nie trzymał gardy i mówił a chuk może mnie nie znokautuje
1
Ja nie kumam jak można grać taką srake i wygrać w 10 lat 6 x lm XD . W sensie gdzie tu logika no nie? I nie pier@@@e mi tu o jakimś mentalu czy tam grze do końca.
To już się dzieje 4 lub 5 finał z rzędu. Adeymi laduje bramy a w finale chłop taką sytuację marnuje to samo Brandt czy Fuhlkrug. Przed sezonem typowałem Real do max 3 pozycji w lidze w lm góra 1/4. Bez napastnika bez zmienników obciążony kontuzjami. To są cuda jakieś XD. Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie jak taki butny zespół z taką brudną historią i aferami sędziowskimi wygrywa wszystko jak leci w europie grając conajwyżej słabo
0
Te finały Realu super . Zapamiętam ich jako takiego dominatora jak Barca Guardioli. Jak zawsze zdominowali rywala i byli lepsi szacun
0
Jak my tak słabego zespołu jak Real nie ograliśmy w każdym meczu sezonu?
0
@HypeR
xD
Plan be robi jakieś rnb. Nie napisałem, że jest słaby tylko ze nie jest raperem
0
@Encore
Polska scena nie była gotowa na to by tą karierę zaczął nawet
0
@HypeR
Planbe to nie raper
0
@Ghostface
Czemu de jong mialby umiec niemiecki?
0
@VegetaPolska
Myśle, ze jak ktoś jest toksyczny to tibo. Od razu zle mu z oczu patrzy.
Co do tego co napisałeś to prawda bramkarz ma przede wszystkim bronić, ale jak chcesz coś grać ( Arsenal, City, Bayern) to taki bramakrz nie przejdzie. Przy wysokim pressingu kazda piła na aut
1
@fart
życzeniowo chciałbym, zeby przegrali w finale i mysle ze będize ciekawie w 7 meczach
0
@kanver_
Francuzi jak co turniej wyglądaja dobrze. Mają lepszą bramke, lepsza obrone, podobną pomoc i lepszy napad
1
@tristan87
Wiadomo, że tibo umie bronić, ale to taki paraliż jeżeli chodzi o gre nogami xD
U Guardioli Artety czy u ans by nie przeszło to. Nie wiem co chce grac trener, ja za bardzo go nie lubie wiec mam to w dupie
@Stinger_
oby nie wyszlo im to bokiem, albo lepiej. Oby im wyszlo to bokiem :D
0
@tristan87
Nie grał rok
0
@AlexDark00
Sorloth strzelił 23 gole z gry tak wogole. Dovbyk 17 z gry, a Lewy 15.
Zobacz jak karne moga wiele zmienic. Inter w lidze miał ich 10 i wszystkie strzelał Calhanoglu
2
@Kalipso
Moje spostrzeżenie tez jest takie. Tak samo sytuacja wygląda kiedy piłkarz odchodzi z Bayernu. Jak Kimmich by odszedł z Bayernu to z najlepszego pomocnika w Niemczech stałby sie zbędnym balastem. Tacy sa niemcy, wystarczy zobaczyć co zaczęli gadać o Lewym kiedy odszedł.
1
@TR3YWAY
Ale totalnie gruba odkleja xD
14 asyst 5 goli totalnie średni sezon na typa grającego na wysokości połowy boiska. Magik sane 10 goli 13 asyst. CRACK OFENSYWNY
0
@DonAndrzejos
Nie i oby nie
0
Czy powołają Fermina na euro?
1
@Pawlak1992
Chciałem napisać Włochy ale sam nie wiem. Oba nie potrafię zdecydować
1
@Mjksk
Muller gra prostą piłkę a Felix bajeruje bez skladu
2
@BorzyKrzys
Mam nadzieję że nie pójdzie mu za dobrze ale to z powodu całej mojej antypatii do Juventusu
0
@Antimadridista_WR
Pewnie się skończy na ćwierćfinale i tak xd
0
@mekston
To że przegraliśmy przez błąd indywidualny to chyba wie każdy. pSG zupełnie nam nie zagrazalo
4
@Faro
Bo wiedzą że to burak
2
@Emhyr
Czyli cameltoe jedzie
0
@Faro
Bellingham to żaden rozgrywający niestety
0
@mekston
Mimo wszystko byliśmy drużyną lepszą