0

Alba odżył po odejściu Neymara bardzo.

0

Ja bym dał Roberto za Rakiete, na PO Semedo na Skrzydle Messi a na napastniku Paco.

0

Marcelo tuzem w obronie nie jest :D. Dynamicznie też by go zjedli. Jak Patrze na Semedo albo na Dembele to mają dynamity w nogach

5

Wy sobie tam narzekajcie ile to kasy nie wydali na Dembele a ile wydadza na Coutinho. Ja sie ciesze, zaj*biście sie ciesze !

1

Jak bedzie bronił Leno albo nie daj Boże Trapp, to na miejscu Marca bym kur*icy dostał

0

Jak ja patrze na obrone Portugalii to zastanawiam sie jakim cudem nie ma tam Semedo

0

W tej dramatycznej sytuacji nie wazne ile wydamy. Jest dokładnie jak piszesz. Dembele ma 20 lat gra zajebiscie i bedzie gral jeszcze lepiej bo zapowiada sie naprawde kozacko. Nie wiem czy jedt ktos lepszy w jego wieku badz podobnym.

1

Za taki hajs to i ja bym popracował xD

0

Jakby szalał jak tsubasa to na boisku do wygrania wszystkiego wystarczylby Ter Stegen, on i Messi

4

Tak sie jarałem tym wszystkim. Juz mam dość najchetniej bym pojechal sobie na jakas Ibize, pobalował z 2 tygodnie bez neta i zobaczyl jak to sie skończyło.

0

Ja tam chcialem go. Widzialem pare razy jak gra i podobal mi sie. Sam Xavi mowi ze jest wybitny.

0

Nawet Xavi mowil ze to super pilkarz

0

Podziwiam Cie bardzo. To naprawde wspaniałe co zrobił. Jestem dumny, ze mamy takich ludzi w swoich szeregów.

0

Kiedy zaczniemy sprzedawać?

0

Jakby Pomoc wyglądała Busquets - Roberto i ktoś kreatywny rozgrywający z prawdziwego zdarzenia to bylo by coś. I ten Lewy skrzydłowy. Patrze na Semedo i Albe i to są zajebiści piłkarze oraz nasz Umtiti kozak też.

0

Deulofeu nie próbuje dryblingu, podania do najbliższego zero zdecydowania przy trudniejszych sytuacjach.

0

Deulofeu troszke jaj brakuje. Przypomina mi sie Tello.

3

O kur*a , to by jaja byly. Tyle hajsu i tak pewnie bysmy skonczyli z Szewczenko i Frankowskim.

0

Pozyjemy zobaczymy.

0

Nie można tak oceniać, ze grał w słabej lidze czy tam zespole. Rakitic był sporym wzmocnieniem Barcy przez 2 sezony. Jeszcze sie zdziwisz, ze wyjdzie na ludzi.

1

Dokładnie tak. Tak bardzo chciałem, żeby Neymar został tak z dnia na dzień co raz to bardziej chciałem, żeby odszedł. Kiedy wychodziły te brutalne plotki, a on nie odniósł sie do tego w żadnym momencie. Nikt nie stoi ponad klubem. Myślę, że mają podobną sytuacje w drużynie, ale tak naprawdę nie wiemy jak jest.

0

Wiem, ale łatwiej mi zaakceptować porażki, a nawet łatwo kiedy po prostu przegrywamy, bo byliśmy słabsi. Teraz osłabiamy się sami do tego nawiązywałem. Nie mam nic do zarzucenia Valverde oraz piłkarzom. Chciałbym, żeby coś sie zmieniło już teraz. Chce znowu zobaczyć moją Barcelone, która nawet kiedy przegrywa to jestem ze niej dumny. Bo wiem jakie są reprezentowane wartośći. Wiem, że kiedy jest źle dawane są szanse młodym, robie są odważne roszady w zespole. A teraz? Gdzie my mamy tych mlodych. La Masiia dalej jest super szkółką, ale nie dbamy o talenty. Odszedł Mboula, Garcia. Xavi Simons jest nasza przyszloscia, mam nadzieję, że kiedyś z zobacze go z opaską kapitanską, dumnie ją nosząc. A klub, który chwalą wszyscy i jego wartości docenia każdy, którymi zarzadzają odpowiedni ludzie.

0

Nauczyły, że ku*wa przyjdą natępne...

0

W pewnym sensie jakby nam zwrócił dobrą grą i wygranymi trofeami to tak naprawde wyszłoby, że zapłaciliśmy dużo mnie. W takiego piłkarza to akurat inwestycja i czasami moglibyśmy zaszaleć. Ten jeden transfer jest nam potrzebny.

0

O jaaa. Ty to expert jesteś.

0

Przepraszam jak cie uraziłem, ale tak jest. :*

0

Easza liga nie jest atrakcyjna, a w waszym akladzie nie ma gracza z absolutnego topu. Raka jest w Realu Bayernie i Barcelonie. Macie zespol dobry stworzony z solidnych graczy, ale macie mniejwze pole do manewru w dziedzniei ekononii jak i piłkarsko. U nas sila persfazji jest mocniejsza niz u was jezeli mowimy o samym klubie i zarzadzie. Jednakze u was zaczyna to wygladac coraz lepiej a u nas analogicznie gorzej

0

Otoz nie. Taki Coutingo czy Dembele nawet nie spojrza na Juve taka prawda

0

Dobra dobra idz sobie na swoja strone.Powiedz jeszcze ze zawodnicy chwtniej by wybrali Juve niz Barce

0

Sprzedaliśmy Thiago, odszedl Grimaldo i odejdzie Samper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?