0

Słuchajcie, kupiłem sobie pakiet Eleven za pietnache, ale ze wraca LM to chciałbym tez to oglądać plus wiqdomo nie wszystkie mecze Barcelony są w Eleven z racji tego ze dzieli prawa z Canal +. Jakie jest najlepsze rozwiązanie zeby moc ogladac mecze Premier League Wloskiej i Naszje kochanej La Ligi. Jak to załatwić i jaki to jest koszy

0

Czy ja wiem dla mnie nie jest kontrowersyjny, a tylko atentyjni idioci, ktorzy nawet niewiedzą co to rasizm widzą w tym coś złrgo. Sweter nie w moim guście ale kazdy moze nosić co chce.

3

Alba , Suarez najbardziej irytujacy pilkarze.

3

Komentatorzy na Eleven są najgorsi. Kupiłem pakiet na miesiac a i tak w tle leci muzyka...

1

Ciekawe czy Arthur wie co to błędnik.

4

To widać na pierwszy rzut oka, że Brazylijczyk nie jest jezdzcem bez glowy

2

Semedo dzisiaj przypominał takiego gracza na serverze który czituje i kazdego wku*wia oczywiście mowa o przeciwnikach. Dobry mecz Nelsona

26

Kupują tych 18 17 19 latków z Brazylii aż dziw ze Arthur przeszedł do nas w wieku 20 lat za tak niewielką kwotę.

2

Beka ze Suarez zagrał taką padake a tak dyskutował i krzyczał do kolegów, prawie jak na wiejskiej halówie ot taka niepisana zasada.

0

Do tego tą od trollingów

0

Podrzuci ktoś link prosze Was Panowie :(

0

Prosze soccerstrwams other nie dziala ktos poratuje?

0

Plsss wywalilo mi stream da ktos link?

0

Chyba po prostu mu szkoda, że tak sie stało przed samym El Classico, a nie neguje tego, że nie ma kontuzji czy coś

2

Ah te kontuzje, aż sie przypomina podstawówka. Kostka spuchnięta albo ręka złamana, więc odwiedziny u pielęgniarki, a ta każe Ci zjeść kanapke albo daje krople żołądkowe. Nie było łatwo.

0

Nie widać u niego takiego luzu. Umiejętność gry prawa noga nie istnieje. Do tego była taka akcja w polu karnym gdzie nie potrafił przyjac a powinien podawać. Lubie Albe i to nie zmienia nic i nadal jest najlepszym LO ale jedt troche koślawy.

0

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sędzia nie wpłynał na wynik, ale napewno był irytujący w wielu małych czy wiekszych decyzjach.

0

Alba jest świetny, uwielbiam go ale czasami widać u niego brak techniki niestety. Co do sędziego był strasznie irytujący, źle interpretował faule. To juz ni pierwszy raz z udziałem Mallenco

0

Nie wiem nawet jak to skomentować. Przykro mi bardzo.

0

Moze jakąś powtórke oglądasz, bo troche do innaczej wygląda

0

Hahaha. Dokładnie przeciez Semedo tyle bledow robi

0

Suarez jest klocem

0

Haha pamiętam to, poerwsza myśl ale go załatał, a on odebrał to po profesorsku, nigdy czegoś takiego nie widzialem.

0

Curren$y ,Freddie Gibbs , A$AP Rocky

0

Mysle, ze moze tak być

0

W koncu Juventus dostaje w piko. Oni graja tak srednio a wygrywają, naprawde ich gra nie porywa i nie widze w nich kandydata do wygrania w LM

0

Moze ktos mi dac link do reddit soccer streams other albo poland bo nie wbija mi cos.

0

Studiuje na pomorzu można, ale definitywnie na Mazurach również jest czesto spożywane

0

Tez lubie perłę. Moglbym sie napić

0

Ah czekam z niecierpliwością, dobrze jakby przyniósł mi perle pod łóżko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?