mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchajcie, kupiłem sobie pakiet Eleven za pietnache, ale ze wraca LM to chciałbym tez to oglądać plus wiqdomo nie wszystkie mecze Barcelony są w Eleven z racji tego ze dzieli prawa z Canal +. Jakie jest najlepsze rozwiązanie zeby moc ogladac mecze Premier League Wloskiej i Naszje kochanej La Ligi. Jak to załatwić i jaki to jest koszy
0
Czy ja wiem dla mnie nie jest kontrowersyjny, a tylko atentyjni idioci, ktorzy nawet niewiedzą co to rasizm widzą w tym coś złrgo. Sweter nie w moim guście ale kazdy moze nosić co chce.
3
Alba , Suarez najbardziej irytujacy pilkarze.
3
Komentatorzy na Eleven są najgorsi. Kupiłem pakiet na miesiac a i tak w tle leci muzyka...
1
Ciekawe czy Arthur wie co to błędnik.
4
To widać na pierwszy rzut oka, że Brazylijczyk nie jest jezdzcem bez glowy
2
Semedo dzisiaj przypominał takiego gracza na serverze który czituje i kazdego wku*wia oczywiście mowa o przeciwnikach. Dobry mecz Nelsona
26
Kupują tych 18 17 19 latków z Brazylii aż dziw ze Arthur przeszedł do nas w wieku 20 lat za tak niewielką kwotę.
2
Beka ze Suarez zagrał taką padake a tak dyskutował i krzyczał do kolegów, prawie jak na wiejskiej halówie ot taka niepisana zasada.
0
Do tego tą od trollingów
0
Podrzuci ktoś link prosze Was Panowie :(
0
Prosze soccerstrwams other nie dziala ktos poratuje?
0
Plsss wywalilo mi stream da ktos link?
0
Chyba po prostu mu szkoda, że tak sie stało przed samym El Classico, a nie neguje tego, że nie ma kontuzji czy coś
2
Ah te kontuzje, aż sie przypomina podstawówka. Kostka spuchnięta albo ręka złamana, więc odwiedziny u pielęgniarki, a ta każe Ci zjeść kanapke albo daje krople żołądkowe. Nie było łatwo.
0
Nie widać u niego takiego luzu. Umiejętność gry prawa noga nie istnieje. Do tego była taka akcja w polu karnym gdzie nie potrafił przyjac a powinien podawać. Lubie Albe i to nie zmienia nic i nadal jest najlepszym LO ale jedt troche koślawy.
0
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sędzia nie wpłynał na wynik, ale napewno był irytujący w wielu małych czy wiekszych decyzjach.
0
Alba jest świetny, uwielbiam go ale czasami widać u niego brak techniki niestety. Co do sędziego był strasznie irytujący, źle interpretował faule. To juz ni pierwszy raz z udziałem Mallenco
0
Nie wiem nawet jak to skomentować. Przykro mi bardzo.
0
Moze jakąś powtórke oglądasz, bo troche do innaczej wygląda
0
Hahaha. Dokładnie przeciez Semedo tyle bledow robi
0
Suarez jest klocem
0
Haha pamiętam to, poerwsza myśl ale go załatał, a on odebrał to po profesorsku, nigdy czegoś takiego nie widzialem.
0
Curren$y ,Freddie Gibbs , A$AP Rocky
0
Mysle, ze moze tak być
0
W koncu Juventus dostaje w piko. Oni graja tak srednio a wygrywają, naprawde ich gra nie porywa i nie widze w nich kandydata do wygrania w LM
0
Moze ktos mi dac link do reddit soccer streams other albo poland bo nie wbija mi cos.
0
Studiuje na pomorzu można, ale definitywnie na Mazurach również jest czesto spożywane
0
Tez lubie perłę. Moglbym sie napić
0
Ah czekam z niecierpliwością, dobrze jakby przyniósł mi perle pod łóżko