mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z Hakeemem mozna sie zgodzić tak z Rusellem i tym Bardziej ze Stocktonem mocno poniosło. Zauważyłem, że wszyscy wymienieni przez ciebie zawodnicy grali w Lakers i święcili z nimi mistrzostwa. Nic dziwnego.
1
Ja mialem 16 jak skonczylem rosnąć i pewnie jestem wyzszy niz ty wiec słaba teoria
28
Ciesze sie ze Semedo gra tak fajnie. Bardzo dobry technicznie. Pasuje bardzo do nas. Gosc da nam sporo pociechy. Cieszy tez nie tylko asysta Malcoma, ale przede wszystkim jego dobra gra. Chcialbym go czesciej zobaczyc na PS na tym etapie sezonu w zastępstwie za Leo. Nie rozumiem czemu nie gra. Przeciez to na goly rzut oka widać, ze gosc ma spory talent.
0
Podobne pytanie jak wyzej
0
Nie rozumiem calej sytuacji, co ma do tego Espanyol?
0
Kto to ten Moriby?
0
Nie wiem czy dobrze rozumiem xddd
0
Tylko Lakers *
1
Jeszcze Bounce fm KDST i Los Santos z GTA SA
0
Najlepsze radyjko
1
Miałem Huaweia i Xiaomi. Najlepiej kupic flagowca Samsunga albo Jabłuszko. Płaci sie za marke jednak jakość wyższa.
0
Michał Żuk to kapitan z 8?
0
A i zapomniales o Mendy, Laporte, Matuidi
0
Wiem, że jedni są mistrzami świata a drudzy przypadkiem doszli do półfinału a w meczu o 3 miejsce zostali mocno uświadomieni na jakim poziomie sie znajdują.
2
Francja ma zdecydowanie bardziej perspektywiczny
Skład. U nich 20-23 latki graja w topowych klubach a nie tylko w rodzimej lidze
0
Tak co do ukladow to sie zgodzę. Dziwi mnie, ze są jakies uklady w sporcie, a nie stawia sie na rozwój sportowy.
1
Jakie macie zdanie o doświadczeniu w sporcie. Jakis czas temu rozmawiałem ze znajomym z Jagi, który jest czasami w 18 meczowej jako Junior. Bardzo utalentowany młody chlopak. Mówi mi, że na treningu nie czuje sie gorszy od nich, bo niektórzy nawet nie potrafia strzelać gorszą noga. Generalnie mowi, że ich drybluje, dobrze mu sie rozgrywa, na sparingach w debiucie asystuje, a na treningach nie odstaje. Jakie macie podejście do tego. Ajax wyłamuje się z twierdzenia, że liczy sie doświadczenie. Ja czasami nie mogę pojąć jak gra jakiś stary typ-wolny, malo ruchliwy i skoczny, słabszy technicznie i bez formy, ale gra bo kiedys mial osiągnięcia i był dobry i w meczach o stawke wie jak grac. Z drugiej strony młokos szybki, który wyróżnia sie w młodzieżówce, strzela mnóstwo bramek i imponuje bezczelnością i zapałem na boisku. W zdecydowanej większości przypadków zagra ten 1 i dlatego podziwiam kluby, które tak stawiają na młodość i entuzjazm. A wy co o tym myślicie?
1
Bardziej prawdopodobne jest, że przeżyjesz katastrofę lotniczą, niż że klikniesz w reklamę bannerową w internecie. . Nie wiem czy dobrze rozumiem
0
Który to rok?
2
Fajnie. Cyknąłeś sobie fotke z Kanem?
0
Zabieg na oko bedzie mial
0
Dowiesz sie u okulisty. Moj kolega ostatnio tak po prostu zaczal tracic wzrok w oku. Widzial coraz to gorzej w jednym oku a zaden okulista nie byl w stanie mu pomóc. Dopiero ostatnio dostal sie w rece dobrego specjalisty. Dopóki nie pojdziesz nie dowiesz sie
3
W obronie alkoholu mogę powiedzieć, że dużo odpi****lałem na trzeźwo. Złota myśl.
96
Trener mi powiwdział, że mam obie nogi na podobnym poziomie. Prawa ch**owa i lewa słaba.
Dobrze być tak wszechstronnym piłkarzem.
0
Dobra niech będzie. Nie gra bo nie było z kim. Ciezko na tym etapie sezonu dać minuty takiemu zawodnikowi.
2
Puyol wgl juz nie gra. Czasami w towarzyskich
0
Wynajalbym Szamana który przepchnalby United do polfinalu
2
Co ma do tego Puchar Konfederacji który jest rozgrywany przez reprrzentacje. Generalnie pomysł fajny bo Klubowe Mistrzostwa Świata to bardzo niski poziom.
0
Matka myślała że łon chory, kulawy, a łon tylko lewonożny
1
Sorry ryju napisalem do Valverde ale nie odczytał