0

@KamQiX
Też mnie mocno nurtuje te pytanie

1

@ViscaBarca123
Kozaczek xD

0

@rademenes
Kogo dał Crisu?

4

Nie no o czym my mówimy. Przecież jakby wygrałby to ten holender z kucykiem to by były jaja. To nagroda indywidualna. Okej, grał dobrze indywidualnie. Wow nie dał się przedryblować. W meczu z Barceloną odgrywał jedną z ważnych roli przy porażce 3:0 , żeby nie powiedzieć, że najbardziej sie do tego przyczynił. Akurat w Liverpoolu sukces jest wypadkową dobrze działającej drużyny. To jest ta sama sytuacja jak z Ribberym. Wyznaczyli reprezentanta, który nie koniecznie jest odpowiedzialny za sukces, ale tak po prostu. Jak przyjżycie sie statystykom Terrego czy Vidicia z ich prine timu i czasu wygrywania LM to statystyki Van Dijka nawet nie umywają sie do ich statystyk. Jak oni zostali nagrodzeni? Nie zostali nawet nominowani. Tak po prostu po ludzku te wyróżnienia dla niektórych piłkarzy wynikają ze znudzenia dominacją Messiego i Ronaldo. Jednak nie rozumiem wciskanie kogoś na siłe.

2

Miałem wczoraj taka sytuacje, że Pale sobie, a nagle podbija jakiś młodziak i pyta mnie o ogień. W mordzie trzymał Jin Linga xD. Miał 14 maz 15 lat. Dalibyście mu tego ognia?

1

Błagam o link do meczu.

0

@YNS
Jeżeli coś jest robione na bierzaco, a raz na kilkanaście lat to jest różnica. Tutaj powoli była strona modyfikowana, a tam długo sie z tym borykali. Nie wygląda to źle, ale FCB to naprawde dopieszczona strona

3

Spoko ta strona RM.pl ale do naszej sie szczerze nie umywa.

1

@Mario96w
Poprawione

0

Widziałem na dole posta, że ten ziomek z pecikiem na meczu to 36letni turek. A co powiecie na to?


Kto zna tego pana?

Edit. Wcześniej wkleiłem jakis filmik piłkarski xD.

0

@Katalończyk 99
Wpisz andy milonakis na yt. Gosc ma 44 lata ;p. Pussy pussy marijuana

2

@Encore
A kto zrobil spacer po murawie i zszedł?

1

Waszym zdaniem zawodowy bramkarz przy tych strzałach Ronaldo by wybijał je piętkami czy jednak łapał?

0

@TheMugShot najsilniejszy rywal z jakim grala portugalia w takich eliminacjach to Dania lub Szwecja. Taka Hiszpania grala z Wlochami Francja, tacy Niemcy z Belgia a pozniej Holandia. Zawsze Portugalia miala grupy z jakimis leszczykami.

3

Ronaldo w reprezentacji zawsze trafia dublety albo hat tricki jakims ogórom.
Ja nie mam pretensji o to, bardzo fajnie. Jednak jak tak teraz spojrzałem kogo Portugalia trafia na eliminacjach to wybuchłem śmiechem. Od dobrych paru lat trafiają jakieś zespoły na poziomie polskiej okręgówki.

1

Nie wchodziłem tu przez pare dni, więc nie wiem czy był ten temat( pewnie był, ale nieważne). Wiele osób cieszy się, że Fabian jest nr 1 na te mecze. Jednakże nie ja i nie rozumiem takiego posunięcia . W życiu bym nie pomyślał, żeby zmienic Wojtka na Fabiańskiego.

1

@paweuwarrior
Shot połer najti najn. Jeb*niutki

1

Nie zrozumiem jeżeli Van Dijk siegnie po te nagrody.

0

@ArdoFCB samsung s8 plus od premiery, ale planowana przesiadka na s10. Nie ma lepszego telefonu na rynku.

0

Prosze o link o meczu. Płace złotem

3

@LuckyFCB
Anus Fatima xD

0

Szkoda dyskutować z tymi co chcą jego powrotu i z tymi co nie bardzo chcą( nie chodzi tu w względy sportowe na pewno). Z jednymi sie zgadzam, ale dyskutując robi się tutaj bałagan.

1

@AmigoBlancos
Sam Ronaldus Płaczkus nie wie jak znalazł się wśród 3 nominowanych. Chyba UEFA cierpii na głośnus nazwiskus. Choroba obiawia się to tym, ze piłkarz nominowany jest za nazwisko, a nie jego rzeczywiste dokonania i formę.

0

@marcin000019
tego nie wiem, musisz sprawdzić na forach różnych. Ja zawsze ustawiałem tryb turniejowy do 16 i tyle. Poczytaj jak ustawic do 100 zabić i czy to jest możliwe, bo szczerze nie wiem. Generalnie na aim mapach powinny leżeć bronie. Jeżeli nie masz komende w opisie mapy (tam w warsztacie) jaką komende należy wpisać.

1

@marcin000019 bo to są mapy na arenki tak mi sie wydaje. Te serverowe gdzie masz Areny od x do 1. Polecam Am_redline. To może być powód, ze nie widzicie siebie.
Co do tych broni to tak jak kolega napisał komenda sv_cheats 1 umożliwi dzialanie komendy na kevlar czy ak47

0

@BlaseR9
Wszystko wskazuje na to, że wszystko z jego własnej głupoty

0

@BlaseR9 na jeziorze niedaleko mojego domu. Ten gosc lubił sobie pozapier**lać nocą.

3

Chyba nie będę miał za to problemów xD

1

@Grzesior667 dobra zagramy jutro ale dodac możecie

0

@Grzesior667
Poszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?