0

Ktoś chetny na jakas partie counter strika?

0

@Colon
Kurka Guru to był król ;/

0

@Lucassito niby przesada, ale troche racja z tym komentarzem.

0

@Encore jaka ranga? Xad

0

@MarioVeB!
Prawda, że przesadą jest zwalanie wszystkiego na trenera, ale ja też nie jestem zwolennikiem jego pozostania. Nie chodzi już nawet o wyniki

0

@adambądkowski93
Givenchy albo Tom Ford

10

@kerouac
Imo brak jakość i w Juve i Bayernie. Logiczne wydaje się, że raczej Live albo City ale po nich nie widze lepszego zespołu niż my xD

0

@wawrzyn1 pientka fifa 09 tiki taka samuel eto, jaki ronaldinho

0

@Gaucho Orlik w Giżycku przy SP7

0

Dzień Dobry wszystkim? Kto chętny pokopać piłkę?
PS. Stary taki najedzony po swietach ze mozna go po brzuchu kopać

1

Ronaldo 3 xD. I kogo tu faworyzuje France Football?
PS. Napewno Nie Lewego

0

@patryk355
Coooo xD , ale chamska podje**a xDD

0

Co myślicie obtym instrumentalu?


0

@Tom0VeB
pykam w CS zaczynałem od 1.6 grałem w LOLA krótko i CS to duzo szybsza dynamiczniejsza gierka

1

@tadzik447
Oglądałem w piatek 6 odcinek. No to może być ciekawe. W komiksie to chyba Negan zabił Alphe wlasnie

1

@TheNekro94
Nieśmieszne.

1

@WisniaKala
Pytam, bo Lol to raczej nie mój kierunej. Wole bardziej dynamiczne gierki
Ps. ale jak polak to wspieram.

2

@WisniaKala
Jakim finałem?

0

Móglby ktos podrzucić link do meczu tu czy na priv. Proszę

0

@Lenioq podbijam

2

Nie ma co zwalać wszystkiego na trenera. Pamiętajcie, że piłkarze też grają :)

5

@kulek22 nie jadłem bigosu bez mięsa xD

0

@LuisSalvano dla mnie osobiście to jeden z najbardziej o ile nie najbardziej OVERHYPED seriali jaów, które powstał. Naprawde nie rozumiem jego fenomenu. Może dlatego, że nie przepadam za jakimiś fikcyjnymi światami z magicznymi mocami itp.

0

@FC1899Barca
Meeh. Troche taki klimat jak w tej badziewnej Grze o Tron. Mam nadzieje, że się milo zaskocze

0

W końcówce meczu cala druzyna sie broniła i lenglet i Pique wybijali pilke z Pola karnego. Ty mówisz o jakichs przejęciach kiedy często luka albo nawet strata tworzy sie przez busquetsa

2

@pax
Tak jak na sile bronisz Busquetsa tak tez na sile czepiasz sie Semedo. Z tego bede Cie pamiętał. Busquets jest w takiej dyspozycji, że nadaje sie do zbierania ogórków co najwyżej.

0

@Gappeq tu jest chyba komentarz tylko

0

Móglby ktoś mi podesłac link tu bądź na priv. Bardzo Proszę

0

@Pokrzywa podbijam

0

Móglby ktoś mi podrzucić link. Proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?