mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś chetny na jakas partie counter strika?
0
@Colon
Kurka Guru to był król ;/
0
@Lucassito niby przesada, ale troche racja z tym komentarzem.
0
@Encore jaka ranga? Xad
0
@MarioVeB!
Prawda, że przesadą jest zwalanie wszystkiego na trenera, ale ja też nie jestem zwolennikiem jego pozostania. Nie chodzi już nawet o wyniki
0
@adambądkowski93
Givenchy albo Tom Ford
10
@kerouac
Imo brak jakość i w Juve i Bayernie. Logiczne wydaje się, że raczej Live albo City ale po nich nie widze lepszego zespołu niż my xD
0
@wawrzyn1 pientka fifa 09 tiki taka samuel eto, jaki ronaldinho
0
@Gaucho Orlik w Giżycku przy SP7
0
Dzień Dobry wszystkim? Kto chętny pokopać piłkę?
PS. Stary taki najedzony po swietach ze mozna go po brzuchu kopać
1
Ronaldo 3 xD. I kogo tu faworyzuje France Football?
PS. Napewno Nie Lewego
0
@patryk355
Coooo xD , ale chamska podje**a xDD
0
Co myślicie obtym instrumentalu?
0
@Tom0VeB
pykam w CS zaczynałem od 1.6 grałem w LOLA krótko i CS to duzo szybsza dynamiczniejsza gierka
1
@tadzik447
Oglądałem w piatek 6 odcinek. No to może być ciekawe. W komiksie to chyba Negan zabił Alphe wlasnie
1
@TheNekro94
Nieśmieszne.
1
@WisniaKala
Pytam, bo Lol to raczej nie mój kierunej. Wole bardziej dynamiczne gierki
Ps. ale jak polak to wspieram.
2
@WisniaKala
Jakim finałem?
0
Móglby ktos podrzucić link do meczu tu czy na priv. Proszę
0
@Lenioq podbijam
2
Nie ma co zwalać wszystkiego na trenera. Pamiętajcie, że piłkarze też grają :)
5
@kulek22 nie jadłem bigosu bez mięsa xD
0
@LuisSalvano dla mnie osobiście to jeden z najbardziej o ile nie najbardziej OVERHYPED seriali jaów, które powstał. Naprawde nie rozumiem jego fenomenu. Może dlatego, że nie przepadam za jakimiś fikcyjnymi światami z magicznymi mocami itp.
0
@FC1899Barca
Meeh. Troche taki klimat jak w tej badziewnej Grze o Tron. Mam nadzieje, że się milo zaskocze
0
W końcówce meczu cala druzyna sie broniła i lenglet i Pique wybijali pilke z Pola karnego. Ty mówisz o jakichs przejęciach kiedy często luka albo nawet strata tworzy sie przez busquetsa
2
@pax
Tak jak na sile bronisz Busquetsa tak tez na sile czepiasz sie Semedo. Z tego bede Cie pamiętał. Busquets jest w takiej dyspozycji, że nadaje sie do zbierania ogórków co najwyżej.
0
@Gappeq tu jest chyba komentarz tylko
0
Móglby ktoś mi podesłac link tu bądź na priv. Bardzo Proszę
0
@Pokrzywa podbijam
0
Móglby ktoś mi podrzucić link. Proszę