0

@Bagsik88 z czego Fati nie gra od początku sezonu Pique tez nie grał 4 miesiące Lenglet był 90% sezonu pod forma, a Griezmann od 2 lat jest cieniem piłkarza z Atletico bo nie ma dla niego pozycji na boisku

1

@Archie beka bo nikt nie oczekiwał ze będziemy się liczyć do końca w Lidze i wygrany trofeum . Szybko zapomnieli, ze nie mieliśmy żadnych oczekiwań. Koeman padł ofiara swojego małego sukcesu

0

@Rewolucja123
@Cobra303
@xparix
w sumie to sie z wami zgodze chłopaki, ale bardziej ejstem zły na pilkarzy niż na trenera

2

@Barcza223 też tego nie rozumiem. Ma im nogi na imadle wyprostować czy jak. Poczuli sie chłopaki i oni robili błędy nie Koeman. Roberto Pique, Dest i Pedri

1

To nie jest wina Koemana, że chłopy po golu na 2;0 poczuli, że nie muszą nic robić. Przecież to nie jego wina, że żałośnie bronili 1 na 1 ipopełniali głupie błędy.

3

Messi sie zesra, ale nie poda

0

We are pathetic

1

jestemy mentalnym dnem

1

@Rebe
Trzeba być idiota

0

@Ghotti opóźnione dostawy są. A mówisz tu o autach personalizowanych ?

0

@Chwytak
I co z tego , każdy z nich nie miał nawet takiej szansy prowadzić Realu z Cristiano w Prime i najlepsza pomocą w historii Ich klubu. Zidane żaden taktyk, choć motywator wielki

0

@DonMatteo901 Zidane przed Conte Simeone i Nagelsmannem. Rozbawiło mnie to nie powiem

1

@matirix20
Kurde to może się udać
PS. Jeszcze Neymar i Veratti

0

@rademenes stones Shaw Grealish a szczególnie Rashford to nie są zawodnicy

0

@rademenes Anglia ? Moim zdaniem zdecydowanie nie ;) oprócz Kane Sancho i Walkera nie widzę tam dobrych zawodnikow

1

@Dawid66
Ter Stegen
Dest- Araujo- Lenglet- Alba
Ndidi FDJ
Pedri
Fati Aguero Messi

0

@Kamiloza91
oczywiście, że możliwe. Myśle, że Real wpadnie napewno patrząc po terminarzu, a Atletico może wtopić właśnie z Sociedad.

0

@Encore Zapomniałem, rzeczywiście to w takim razie za Niemców ia Argentyne Portugalia :P

0

Jakie jest top 5 reprezentacji w tej chwili?
1.Francja
Brazylia, Belgia, Hiszpania, Argentyna/ Niemcy

0

Biali mają taki terminarz, że nie zdziwie się jak jeszcze na 3-4 miejscu to skończą.

4

UEFA wyrzuci nas z LM tak samo jak zrobiła to z Manchesterem City ?

39

Szczerze to chyba nigdy nie widziałem, żeby ta pomoc Realu zostala tak srogo łyknięta jak dzisiaj. Masakra co sobie pograli Ci z Chelsea.

0

0

@Rust_Cohle
Bez Navasa zdecydowanie w tym gronie i się zgadzam ze to żaden Arsenal tylko topowy team

0

@LuisSalvano i co teraz?

0

Cześć wszystkim, czy ktoś z was pracuje na stanowisko Młodszego Spedytora albo Spedytra ? Mam pytanko

0

@Volcano od 2015 nikt. Może Pezet w sumie

1

@MesQueUnClub96
Borussi Dortmund albo City

3

@El Madridista.
Valverde nie jest w 10 %tak dobry jak Modric czy Kroos. To taki rzemieślnik . Dużo biega dużo walczy wielkie serce ale techniki i przeglądu za grosz nie ma . Nie ma ani jednego zawodnika który mógłby ich zastąpić nie tyle co w Realu ale być może nawet i na świecie

0

@Conradxc
Jakie kursiki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?