1

Ej no ludzie , przecież te United to powiniśmy klepnąć w obydwumeczach bez problemu. Oni nawet w lidze mają ujemny bilans bramkowy a bramek strzelonych może połowe tego co my. Jesteśmy giga faworytem chociaż też asami przestworzy to też nie jesteśmy

0

@Coutinho007
rozejrzalem sie to jedyna opcja dla nas to jest Dalot, chyba ze wyczarujemy jakies 70 baniek na Jamesa

0

@tbas
Nie mamy obrony bo z takim Interem kreowalismy ale każda sytuacja konczyla sie bramką , jak było z Bayernem w obu meczach ? Też co strzał to bramka i to z dogodnej okazji. Z Realem byla ta sama sytuacja, że strzelili co mieli bo sytuacje byly klarowne. Obrona gra źle i to widać gołym okiem

0

@tbas
Moim zdaniem oprócz tego ze mamy młody nieopierzony zespół to też musimy podreperować obrone. Mamy problemy z tyłu nie z przodu

1

@Comentateiro
Ale pogoda za to ładna i fajnie jest.

0

@Kozinho.
TAk mi sie marzy taki dosyc dynamiczny DPŚ to ma rozegranie. I skrzydłowy który dobrze odnajduje sie w polu karnym i umie rozgrywać. oprócz tego za Lucho i Pepa to mieliśmy Albe Prime, Alvesa prime Abidala prime , a i Roberto kiedy grał na PO grał wtedy świetnie.

0

@Coutinho007
Tak Inter by do łyknięcia i widac było, żę pomoc i atak mamy mocniejszy. Obrona zawaliła nam mecz. Więc ja widze to tak Pique idzie do odstrzału, to samo Bellerin i Alba. Alonso gra naprawde w jakichś meczach z ogórkami. Na Po musi przyjśc kozak a w środku Kounde Araujo Christensen i jakiś Riad Chadi . Musimy sie pozbyć resztek piłkarzy z tym złamanym mentalem.

0

@Lucerfi
Moim zdaniem to też prawda, nie mamy gorszej kadry niż Bayern. Mamy najlepszych młodych zawodników na świecie plus profesjonalistów typu Marc czy Lewy. Potrzebujemy wzmocnien na PO i na LO chociazby kogos kto będzie rywalizował z Balde, a oprócz tego tak jak powiedziałem skrzydłowego.
Nie rozumiem czemu nie przyjdzie tutaj trener z jajami, tylko ciągle jakieś Hiszpańskie eksperymenty. Real sie w to nie bawi i wygrywa, Ancelotti Mourinho czy Zidane. Jakby trzeba było to i by Tuchel przyszedł. U nas ciągle stawianie na Hiszpanów najlepiej co byli w klubie nie wazne czy 100 lat temu ale byli.

0

@Coutinho007
No niby tak ale spójrz na I nTer czy Bayern oni tez maja skład na wyjście z grupy . Mogliśmy trafic na łatwiejsza grupę i wyjść z palcem w d

0

@Kalipso
Ja mysle ze max dwa lata i będzie y się bic o ta LM

0

@Lucerfi
No i po sezonie zdobi się transfery na tych pozycjach gdzie są braki to jest boki obrony i skrzydło

2

Beka z was ludzie jak myśleliście ze gładko przejdziemy w takiej grupie po zespole złożonym w jedno lato i z dzieci . Cierpliwości troche, bo potem będzie wam głupio kiedy młodzi dorosną a zespół będzie kolektywem . Liverpool nie od razu grał top piłkę to samo Citg czy nawet Real przed Mourinho . Barcelona Barcelona, ale oczekujecie cudów jakby tu co najmniej Prime Neymar z Messim grali

1

@Survier
Silva, by far.

0

@hayek
BTW Vinicius słabo sobie radzi w dryblingach 1 na 1 na małej przestrzeni i nie na pełnej dynamice, to zupełnie inny tym dryblera jak Neymar. On dostaje piłki na Wolne pole i na pełnej szybkości mija obrońce wtedy bo jest zwyczajnie szybszy, podobnie ma Mbappe.

1

@AmigoBlancos
Dzisiaj nic nie jest ważne

0

@Krzysztof1987 Alan Saint Maximin z Newcastle

0

@Kuuba77
A nowa piosenka Jaraj ? Hiphopkryta, Fenomenalny , Anastazja, Cień ?

0

@hayek
W tym sezonie wiele miał takich meczów i pisałem już o tym

0

@AmigoBlancos
No za grubo , ale chłop robi liczby lepsze niż gra

15

Vinicius kolejny raz wybitny drybler 2/12 prób

0

@PatrykBarca Dlaczego pomyleniec ?

0

@Kuuba77 które z ciekawości pytam ?

0

@AmigoBlancos
Vinicius czy Ansu no tutaj Vini jest bardziej dojrzałym piłkarzem po prostu i jest lepszy xD
Courtois vs Mats całościowo Mats na przestrzeni paru miechów ostatnich MATS na przestrzeni ostatnich 3 lat to Courtois
Araujo vs Militao to oczywiscie urugwajczyk

0

Co sądzicie o Szczylu i jego twórczości ?

2

@El dominatore
to jest w punkt, ja jestem z młodszego pokolenia widze, że rzeczywiscie w tych kwestiach różnie sie od mojego ojca napewno. Co do krytyki też sie zgodze, za to starsi często tej krytyki nie przyjmuja, bo mają swoje racje. Złoty środek to jest umieć przyjąć krytyke na klatę, ale w pozytywnym sensie.

4

@Luciano99
Przecież to, że masz firme to żaden wyznacznik a to, że Cie stary okładał jak worek treinngowy to Ci współczuje o ile to prawda. Z drugiej strony napisałeś o innym skrajnym przypadku, który też nie jest dobry...

0

Komentarz usunięty

0

@FCB24
top 6 danego sezonu, lub właśnie top 6 czyli Arsenal, City, Liverpool , United , Chelsea, Tottki

1

Czy jest taki sezon w którym mistrz Anglii pokonał całe top 6 po 2 razy ? Ciekawi mnie to, a nie mogę nic znaleźć

1

@Commando
Żadna lekcja na życie , trafił na takich ludzi i tyle .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?