mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przyjeżdza skaut Drużyny, w której chcesz grać/drużyny Twoich marzeń, a Ty nie grasz... nic tylko w ścianę przywalić łbem :)
1
Boszz... Suarez na początku też nie ogarniał. Roberto tez chciał zabłysnąć, pokazać że umie i nie wychodziło. Styl Barcy jest bardzo bardzo trudny do przyswojenia. A tu juz komentarze w stylu "oo myślałem ze się wpasuje".. -.-
5
Nie osłabia. Nakazała mu dbać o siebie :)
2
A co to zabronione? -.-
1
O matko... Ciężko przez klawiature napisać wszystko co chciałbym - dlatego zakończę ten wątek, bo nie dam rady wyjaśnić a mogę wywołać wiekszą gównoburzę, która nie jest tu potrzebna.
Ale jedno moge napisać - dajesz mi kontrargument - ja Ci dam kontr-kontr :)
Afryka - tam czczą... no właśnie. BIEDA! Możemy tak do jutra. Więc lepiej zakończyć :)
2
Dokładnie! Każdy ma wybór. To że ktoś nie widział - nie znaczy że tego nie ma.
Byłem na wymianie kiedyś - w Izraelu. Byłem w Świątyni Chrystusa. Przed wejściem do świątyni leży kamień, gdzie zostało złożone jego ciało. Pamiętam to jak dziś - wychodziłem ze świątyni i widze Kobiete która prowadzi drugą (córkę?). Ta druga kobieta - im bliżej była cerkwi tym robiła coraz dziwniejsze odgłosy, nienaturalne gesty itp. (chyba wiecie o co chodzi). Ja, 2 kumpli, 2 koleżanki nauczycielka (35 ) świadkami.
Na ziemi są rzeczy których nauka nie wyjaśni.
PS niestety nie zostałem ujrzeć co dalej - młody byłem trochę się przestraszyłem :) polecam naprawdę poczytać wam o "kamiennej zoji", miejsce: Rosja :)
1
Stary.. Ty sobie tłumaczysz to inaczej ja inaczej - to jest powód do wyśmiewania? Świadczy to o Tobie i Twojej niedojrzałości - szanuj zdanie innych -.-
2
Też Panowie trzeba rozróżniać Kościół od Religii - bo te dwie kwestie dziś nie idą już w parze.
1
Zauważ że głód/przemoc występuje w krajach gdzie Ci za bardzo w Boga (por favor) nie wierzą;/
1
Wiesz - w Prawosławiu jest bardzo dużo "paranormalnych" zjawisk które są/mogą być dowodem na istnienie Tego-Na-Górze:) wpisz chociażby w google - "kamienna zoja" :) w razie czego mam jeszcze kilka:)
2
Mocne! :)
2
Wdłg mnie Suarez potrzebuje odpoczynku. Solidnego. Za nim w kolejności jest Neymar. Lio - on ze względu na swoje "człapanie bo musi" nie eksploatuje się tak mocno jak SN.
3
W hiszpańskim jako "j" - nawet komentatorzy tak to wymawiają - Illaramendi -> Ijaramendi nie Idźiaramendi:p
1
Jeśli dobrze pójdzie - 3kwietnia kibice Blaugrany (oczywiście ci, co są po 18 roku życia) mogą mieć problemy z pamięcią, i (nie)małego kaca.
Jeśli Barca podejdzie zmotywowana i skupiona - żadne Bayerny, Paryże czy Madryty jej nie straszne.
1
Na szczęście pilkarze nie czytają fcbarca, a Luis E. dba o ich zimną głowę wiec tej pewności e szatni nie ma o to jestem pewny:)
3
To był ich blad. Zamiast oszczędzać sie na nastepny mecz to sie zjeżdżali i potem są tego efekty.
14
Tak momentami probujac podsumowac/przeanalizowac sobie wszystko człowiek może się złapać za głowę.
Grają na wszystkich frontach, w momencie kiedy rywal zza między oddycha chwilami rekawami, Barca dalej jest w bardzo dobrej formie i ma sile nawet na wrzucenie "3 biegu". Wielu narzeka ze nie wygrywają po 3-5:0 w kazdym meczu. Są głupi. Ale to jak Barcelona rozklada sily i stara się jak najmniejszym kosztem wygrac z przeciwnikiem (i to jej sie udaje, nieraz po dramatach w końcówkach) to jest po prostu jak to mówił Iwański - "masakracja". Jestem dumny i wy chyba tez ze jest dane mi/nam byc świadkami ekipy, o której będą snuć ballady za kilkadziesiat lat.
VeB < 3
21
Wiem czemu Vitolo tak powiedzial ale nie powiem. W mojej glowie to ja jestem najlepszy i strzelilem wczoraj 3bramki. Gdyby moi koledzy byli w takiej dyspozycji co ja (robiliby siiii i 15tysi brzuszkow dziennie) wygralibysmy 20:0. A to ze wczoraj nie trafiłem z główki do siatki to wina kolana... :/
4
Właśnie po to teraz nie grają na 100% by w kluczowych momentach sezonu mieć te 100% w kieszeni a nie oddychać rękawami jak Real w 14/15. Passa x meczów bez porażki, gnojenie rywala do ostatnich minut a potem płacz, że zmęczeni i kontuzje. Po to Barca tak gra żeby uniknąć takich sytuacji. Pomyśl i zrozum - to nie trudne :)
1
Neymar? Szarpał obroną kiedy reszta stała. Busi ZM tu się zgadzam - bezsprzecznie i w 100% zasłużył.
6
http://www.weloba.com/sites/default/files/1291074025_1.jpg
:)
5
Podniósł poprzeczkę jeśli chodzi o egzekucję "wolniaków". < 3
1
Ty... domyśliłem się ;p
1
Ja byłem pewny że to Messi był ;o Mea Culpa!
1
A to nie Messi strzelał?
4
To nie Busi nie posiada układu nerwowego. Układ nerwowy nie posiada Busiego!
1
Myslalem ze widziałem caly repertuar zagran u Busiego. Tu mnie zdziwil:d
2
Sie zamuruja teraz i bedzie...
3
Maść do stolicy sprowadzana hurtowo:)
PS Morale w druzynie "dzieki" Runaldu mocno chyba poszły w dół.
1
Wymyśliłeś czy 'true story'?