0

@fart no, to jakbyś napisał spokojnie jest Valverde, zrobi porządek, będzie Rakitic, będzie piłeczka.
Za Maxa oni nigdy nie grali atrakcyjnej piłki. Poza pojedynczymi akcjami kreatywnych zawodników.

0

Oglądam ten mecz kątem oka i mam ochotę zalogować się na fanpage Juventusu i wesprzeć tych kibiców wyrazami współczucia wobec tego co gra Juventus. Szczerze wolę tak grająca Barcelonę nawet jeśli mają walczyć o top4 i wyjście z grupy LM niż ten chłam piłkarski, oczy krwawią.

4

@AFA90 no nie wiem, moim zdaniem Beticos robią lepszą robotę. A to już klasyk, kiedyś miałem na budziku


Najlepsze było to, jak przed derbami z Sevilla na trening otwarty o godzinie 12 w środku tygodnia przyszło 25(!) Tysięcy kibiców. Ponoć ludzie specjalnie wolne brali. I się opłaciło bo betis wygrał wtedy 5-3

0

@Danny Gaucho dużo to mówi o polityce Juve skoro 22 latek jest drugim najmłodszym strzelcem tak dużego klubu. Ile lat miał Fati? 17? 16?

0

Najlepsze stadiony w Hiszpanii jeśli chodzi o doping według was (jadę po klubach bo nie pamiętam dokładnej pisowni każdego z nich)
Dla mnie:
1. Betis
2. Sevilla
3. Atletico
4. Athletic
5. Espanyol/Valencia

0

@hayek kiedyś kumpel z Chile zabrał mnie w Warszawie do jego zdaniem dobrej knajpy meksykańskiej, muszę przyznać że jedzenie wybitne, zupełnie inne niż sobie wyobrażałem, ale nie dla każdego bo albo bardzo ostre, albo guacamole dają do wszystkiego, ale dla moich kubków smakowych to było to czego szukałem, żona mniej zadowolona

2

Jaką zagraniczną kuchnie najbardziej cenicie? Dla mnie włoska od zawsze, ostatnio bardzo mocno polubiliśmy z żoną gruzińską, właśnie po wizycie w Gruzji, no i Chorwacja i Katalonia są obłędne jeśli chodzi o dania z owocami morza

8

Można powiedzieć, że wreszcie coś drgnęło

0

@Destroyer_of_Worlds Moukoko już w zeszłym sezonie strzelił 3 bramki w lidze. A Haaland nie poczeka

2

@The_Man problem jest w tym że ten projekt potrzebuje twarzy która przyciągnie nowych sponsorów i pozwoli utrzymać obecnych, bez Messiego Barca straciła mocno marketingowo i Laporta zdaje sobie z tego sprawę. Jak nie Haaland to przyjdzie inne głośne nazwisko.

17

Nie wiem jak wy, ale ja oceniam Xaviego mocno pozytywnie. Nawet nie patrzę na wyniki, tylko na grę całej drużyny i indywidualnie każdego zawodnika, większość moim zdaniem poczyniła ogromne postępy między ta faza sezonu a czasami Koemana, przede wszystkim De Jong, Pedri też urósł, Gavi dalej się rozwija, Eric z września a Eric z Grudnia/teraz to przepaść, Dest ostatnie mecze wreszcie coś drgnęło, nawet ten "szrot" z Anglii w postaci Auby i Adamy wypychanych ze swoich klubów da się dobrze wykorzystać, a najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Alba, Luuk i Pique u Xaviego, nowa rola Jordiego i odzyskanie Gerarda to duży plus dla generała, a holenderski Joker w jego talii to dla mnie jakieś SF. Na dobrą sprawę nikt nie zatrzymał się w rozwoju, drużyna dalej ewoluuje ku dobremu. Nawet ten Mingueza ostatnie dwa mecze rozegrał przyzwoite. Ciekaw jestem Lengleta u Xaviego, bo zaraz może się okazać że mental się odbuduje i będzie bardzo solidny obrońca nr 3, lub nawet więcej. Na tą chwilę włączymy o top4, ale dobrze to wygląda i wierzę że za rok-dwa włączymy się do walki o mistrza

6

@AlwaysBlaugrana no masche to chyba najbardziej zbliżony zawodnik do Erica. Niższy, ale wyprowadzenie piłki i czytanie gry absolutnie na najwyższym poziomie, dodatkowo też potrafił świetnie grać wślizgiem i na wyprzedzenie. Demonem szybkości też nie był. Eric miał świetną końcówkę roku i początek stycznia, po jednym słabym meczu z Espanyolem LR wydała wyrok, moim zdaniem mocno chybiony

54

Ten mecz świetnie pokazał ile może dać tej drużynie Eric Garcia, często wyśmiewany że jedyne co potrafi to wyprowadzić piłkę. Nie zgodzę się z tym bo jest świetnie czytającym grę obrońcą, a to ile daje spokój który wprowadza Eric było widać między pierwszą a drugą połową, gdzie od zejścia Erica była lekka nerwowka. Jeśli Barcelona potrafi podporządkować sobie przeciwnika i niedopuści by na boisku panował chaos jak np. z Bilbao to Eric strasznie podnosi nasz poziom gry, znacznie łatwiej gra się naszej pomocy gdy on odciąża ich w początkowej fazie akcji, ale żeby tak było to cała drużyna musi ustawić sobie przeciwnika pod taką grę. Dlatego moim zdaniem Pep tak cenił tego gracza i dlatego Xavi na niego mocno stawia.

6

Eric dziś w formie sprzed kontuzji, a to świetna informacja. Alba chyba się za dużo Messiego naogladal, fantastyczne ciasteczka posyła

16

Śmieszne jest to że tego Cabrala którego chciała duża część LR w Fiorentinie posadził na ławce Krzysio Piątek :D.

1

@Derean Haaland jest tu potrzebny żeby utrzymać obecnych i przyciągnąć nowych sponsorów. Obronę można wzmocnić bezkosztowo, jeśli Pique utrzyma formę to na dobrą sprawę potrzeba kogoś do rywalizacji z Albą i PO.

1

2

@Janiama 0-4. Optymista

0

Skład Valencii średnia wieku 23.9, dziś nie ma wymówek, to trzeba wygrać. Liczę na szybką bramkę i ułożenie meczu

0

@Jestjakjest Dest - Araujo Garcia - Alba
Pedri - Frenkie - Gavi
Adama - Ferran - Dembele

1

@Lionel_Messi10 o grolsch też jest spoko. Też czasem mnie najdzie

1

@JimMorrisonFCB zapisze sobie, są to łatwo dostępne piwa? Raczej preferuje łychę, ale do meczu lub FM'a ostatnio fajnie wpisuje się właśnie piwko i szukam inspiracji

3

Kolega niżej trochę zainspirował.
Jakie jest ulubione piwo LR? Ja ostatnio często popijam Komesa, szczególnie porter bałtycki, ale ogólnie lubię każde ich piwo, w cieplejsze dni dobrze wchodzil ten Żywiec lekki 4.5% i standardowo Perełka/Namysłów

6

@Xwowrak przecież tego się pić nie da, nie mam jakiegoś pańskiego podniebienia ale warto dołożyć zeta do lepszego browara niż Harnaś

0

@Khajio czyli wyjdzie na to że fatalnie zarządzana Barcelona od sezonu 15/16 będzie miała saldo -377 (wliczając w to wykup Griezmanna), a mało wydający Liverpool -250.

0

@Khajio 490 zarobili

5

@stone80 zdajesz sobie sprawę że Klopp od sezonu 15/16 wydał w Live 740mln euro?

0

@Firestone moim zdaniem poza zachowaniem przy bramce zagrał przyzwoite zawody

0

@kuz i uważasz że Auba będzie biegał po skrzydle? Aha. Jeśli już to przy tej zmianie Dembele na bojo za Aube

0

@KrystianR dla sprawnego 10-cio latka to żaden wyczyn uderzyć tak z przewrotki, wiem bo z takimi pracuje, aczkolwiek fajnie się ogląda topowych piłkarzy w wieku dziecięcym :) miał tą czutke od małego widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?