0

@MarioVeB! To ciekawe, bo ja też oglądam każdy ich mecz jeśli tylko mogę, jako że nawet staż trenerski u nich kończyłem i brałem udział w treningu młodzieżówek (pasywnie oczywiście), byłem na 3 meczach na żywo pierwszej drużyny, kilkanaście jednostek młodzieżówek widziałem, kilka sparingów roczników u12-u14, więc to klub który mocno śledzę siłą rzeczy. I moim zdaniem Darwin to nie jest 9. Napewno nie do 4-3-3. Do 4-4-2 już bardziej, z takim Felixem w Atleti by się uzupełniał, ale za słabo operuje piłką pod presją i tyłem do bramki żeby grać w Barcelonie

0

@Gaucho Haller odbił się od Anglii, ale to nic nie znaczy, jednak mam wrażenie że ma teraz życiówkę i tego nie przeskoczy, Lautaro przedłużył kontrakt więc nie ma o czym gadać. Moim zdaniem albo Haaland, albo ogrywamy Aube na 9 do rotacji z Ferranem, bo po prostu nie ma innych opcji. Był Vlaho, ale go już nie ma, więc trzeba czekać i nie gotować się. Jeśli da się wyciągnąć Haalanda to brać, jak nie to grać tym co jest i szukać okazji na rynku aż się pojawi, Darwin ją nie jest, Haller moim zdaniem też.

0

@MarioVeB! No oglądałem około 10. Darwin gra spoko jak jest przodem do bramki, na 9 jest mega zagubiony i jedynie czeka na podania, unika gry na małej przestrzeni, unika gry na ścianę, ma dobre przyspieszenie i wykończenie ale brakuje mu tego czegoś co mają napastnicy w jego wieku. Większość bramek strzelił jak grał na skrzydle lub w 4-4-2, widziałeś jak gra chociaż raz na 9 w poważniejszym meczu? Nie przypadkowo najważniejsze mecze zaczynał na skrzydle lub na ławce. Ogrywają go z ogorami żeby nabijał liczby bo chcą za niego ogromne pieniądze, a mam wrażenie że zniknie jak Jovic.

0

@Gaucho bo grał na lewym skrzydle. Wczoraj miał 3 celne podania na 81 minut gry z czego jedno było po rozpoczęciu połowy od środka. Czyli raz podał piłkę na 40,5 minut.

On ogólnie dużo lepiej i bramkostrzelniej gra na LS niż na 9

1

Vlaho to 3 klasy wyżej niż taki Darwin Nunez, to jak on łatwo dochodzi do sytuacji to jedno, ale to jak cały czas jest pod grą to inny poziom, moim zdaniem takiego zawodnika powinniśmy szukać, o walorach 9, ale bardzo mobilnego. Dlatego Xavi chciał Morate. Nunez jest zbyt surowy do tej Barcy moim zdaniem, taki Inzaghi.

3

Ależ piękny trik Arthura przy wolnym, prawie jak kiedyś na trzepaku jeden ziomek robił po jogurcie

0

@VamosGirl ja bym szukał czegoś z Android TV a nie smartem. Dużo więcej użytecznych aplikacji. Z tańszych opcji Xiaomi robi dobre TV w niskich cenach.

1

@DaPidejpi ja oglądałem z 10 spotkań bo bardzo lubię Ajax, może nie tak dokładnie jak Barcy ale gdzieś tam w tle często leci. I uważam że Mazraoui to dobry pomysł, nie wiem czy lepszy niż Dest, ale za darmo to uczciwa cena. Antony natomiast jest mega przehypowany i nie jest wart więcej niż 20-30mln. Brakuje mu szybkości i powtarzalności w dryblingu, technika wyborna ale nie robi tyle wiatru co Dembele czy Adama

1

@Pawel13sz nie, chyba że w granicach 30mln. Skopiuje to co pisałem wcześniej:
Nastrzelal tych bramek w lidze, no ale trzeba wziąć poprawkę że tam nawet Trincao się wyróżniał w dużo słabszej drużynie. W LM 4 bramki, bez asysty.

Inna sprawa to jest to zawodnik raczej nie grzeszący mobilnością na której tak Xaviemu zależy. W tym meczu przez 81 min aż 3 celne podania z czego jedno było po wznowieniu gry od środka, czyli dwa razy podał piłkę, raz na 40min gry.

Druga sprawa to widziałem kilka meczów Benfici w lidze i niestety jako samotna 9 był bardzo zagubiony na boisku, najczęściej strzelał gdy wchodził Yaremchuk i Darwin przesuwał się na LS, gdy grał sam na 9 to wyglądał słabo

6

@Gavinho jeszcze powiedz że opony na letnie już zmieniłeś :D. Najważniejsze że jesteś w stanie napisać ten post i że nic się nie stało, swoją drogą od dwóch lat (odkąd mam wspólne auto z żoną :D) wykupuje AC. Wcale nie wychodzi tak drogo

4

@Gracjan1234 Nastrzelal tych bramek w lidze, no ale trzeba wziąć poprawkę że tam nawet Trincao się wyróżniał w dużo słabszej drużynie. W LM 4 bramki, bez asysty.

Inna sprawa to jest to zawodnik raczej nie grzeszący mobilnością na której tak Xaviemu zależy. W tym meczu przez 81 min aż 3 celne podania z czego jedno było po wznowieniu gry od środka, czyli dwa razy podał piłkę, raz na 40min gry.

Druga sprawa to widziałem kilka meczów Benfici w lidze i niestety jako samotna 9 był bardzo zagubiony na boisku, najczęściej strzelał gdy wchodził Yaremchuk i Darwin przesuwał się na LS, gdy grał sam na 9 to wyglądał słabo

2

@Gracjan1234 absolutnie nie, chyba że do 30mln

2

Swoją drogą bardzo dobry mecz Griezmanna, fajnie się uzupełnia z Felixem, dwóch takich mobilnych graczy. Może się okazać że za Coutinho i Griezmanna wpadnie nam 90mln jeśli formę utrzymają

0

Ciekawe ile ten Nunez mógłby kosztować. Do 30-40mln chyba warto, więcej to jednak zbyt duża niewiadoma. Nastrzelal tych bramek w lidze, no ale trzeba wziąć poprawkę że tam nawet Trincao się wyróżniał w dużo słabszej drużynie. W LM 4 bramki, bez asysty.

Inna sprawa to jest to zawodnik raczej nie grzeszący mobilnością na której tak Xaviemu zależy. W tym meczu przez 81 min aż 3 celne podania z czego jedno było po wznowieniu gry od środka, czyli dwa razy podał piłkę, raz na 40min gry.

0

@barteq owszem operuje, wystarczy wejść na stronę kibiców Milanu i poczytać komentarze, nikt nie rozumie dlaczego on tam gra, wcześniej grał tam Brahim który jest pod formą, Milan gra na dwie 6 i dużo lepiej wyglądają w tym sezonie Bennecer i przede wszystkim Tonali, dlatego z konieczności Kessie gra wyżej.

0

Kolejny raz Nunez strzela. Kolejny raz gdy nie gra na 9 tylko jako skrzydłowy po wejściu Yaremchuka. Fajny gracz ale chyba nie jako samotna 9. ;)

0

@fcb710 Bissaka to sabotażysta, Elanga i Sancho wyglądają lepiej od Rasha, a Pogba zagrał fatalnie w pierwszym meczu

0

Kondogbia w pierwszym meczu sam poskładał całą pomoc United a Simeone wystawia tego paralityka Herrere

0

@barteq Kessie na 6? O Chryste, widziałeś w ogóle jego jeden mecz? Równie dobrze możesz tam Traore wstawić, tak samo pasuje, on zawsze grał wyżej, a ostatnio nawet na 10, to typowy box2box, za słabo operuje piłką żeby grać na 6

1

@busquets5 a ja nie, bo gramy bardzo wysokim pressingiem, Gavi i Pedri są w topce na świecie jeśli chodzi o ilości skoków pressingowych (Cwiakala mówił, że średnia to poniżej 10, gdzie Pedri ma 28 a Gavi 24 czy 26), skoro mamy tak grać to nie widzę sensu ustawiania dwóch pomocników do zabezpieczenia bo po prostu odejdzie Ci jeden zawodnik do wysokiego pressingu, to by miało sens gdybyśmy bronili cofnięci jak za Valverde

1

Imo ten transfer Kessiego oznacza że Frenkie będzie chyba szykowany do roli Busquetsa, a takim b2b zostanie Kessie. Wtedy Busi/Frenkie na 6, Gavi/Nico/Pedri/Kessie wyżej. Brakowało aż tak silnego pomocnika w drużynie.

Ciekawi mnie dalej co z Pablo Torre, czy wypożyczenie czy Barca B łączona z pierwszą drużyną

0

@Ghotti u mnie murarz wchodzi w przyszły tygodniu, całe szczęście że kupil już materiał w zeszłym roku, stał kosztowała wtedy 4600, mam też zamówione okna i blachodachówke po starych cenach. Ale niestety wykończenie już nie, a to ten napewno dużo zdrożeje. Gdybym miał kupować po obecnych cenach to raczej bym się nie budował

2

Zawsze stawiam siano na Real, dzięki temu mamy sytuację win-win. Polecam

3

@Medium już w obozie

0

@puyol_presidend5 w sumie to taki mix mi chodził po głowie, potencjał + to jak potrafią go eksponować i to jak płynnie się rozwijają. Imo Pedri i Gavi absolutnie deklasują resztę pod tym względem z wyjątkiem Wirtza, ale tego rzetelnie można będzie ocenić w większym klubie.

0

@puyol_presidend5 imo Musiala trochę rozczarowuje w tym sezonie, nie poczynił postępu względem poprzedniego, ewentualnie można się zastanowić czy nie zamienić miejscami z Camavinga który też ma jedynie przebłyski i jego rozwój idzie znacznie wolniej niż np. Pedriego który jest w podobnym wieku. A Gavi wygrał bo uważam że te top3 ma podobny potencjał, z tym że Gavi w wieku 16-17 lat jednak prezentuje wyższy poziom niż pozostała dwójka

1

Trzeba przyznać że to pokolenie jest bardzo bogate w utalentowanych środkowych pomocników. Wasz ranking top10 pomocników u21? Pomijam tu Fodena bo dla mnie to bardziej skrzydłowy, chociaż na 10 może zagrać.

1. Gavi
2. Pedri
3. Wirtz
4. Bellingham
5. Tonali
6. Camavinga
7. Smith Rowe
8. Musiała
9. Curtis Jones
10. Gravenberch

0

@Kamiloza91 przecież De Jong jest tylko wypożyczony

0

Jak ocenicie wczorajszą zmianę Puiga?

4

@AllBundy plus jest taki że to świetny piłkarz i tylko laik piłkarski tego nie widzi, to gość w wieku Viniciusa a ludzie oczekują gotowego piłkarza bo kosztował 50mln..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?