6

Jutrzejszy mecz Sinner - Alcaraz ma parę tematów w tle

Sinner walczy o
1) pierwszy masters w MC
2) swoj pierwszy masters w ogóle na clayu
3) pierwszy turniej na mączce rangi >250
4) pozycje numer 1 w rankingu
5) utrzymanie serii wygranych meczow z rzedu w mastersach - byloby 22
6) zostanie pierwszym graczem w historii ktory wygrał IW, Miami, MC w jednym sezonie - Federer byl najblizej - wygrane w IW, Miami i niebywaly final w 2006 z Nadalem przegrany
7) wygranie 4 mastersa z rzedu

Alcaraz:
1) obrone tytulu w MC
2) o utrzymanie numeru 1
3) o przedluzenie serii wygranych meczow na mączce do 18
4) kontynuacje lat z wygranym co najmniej 1 mastersem - 5 rok z rzedu by byl

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @esem91 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon

4

2

@takisobiektos @FcPortoFan1999 Oski zdarzylo sie Tobie az tak nie trafic podaniem?

0

@FcPortoFan1999 la liga zaskoczyla Oski mocno?

Barca na 1 i Real na 2 - to jest szokujaca sytuacja

2

@severius Hilale tam mieli mecze gdzie skutecznosc zawiodla., pogubili pkt i Ronaldo idzie po swoje upragnione trofeum

4

Naserzy 5 pkt przewagi i 6 kolejek do konca. To bardzo duzo mimo ze terminarz mniej korzystny od Hilalów

Mecz z Hilalami za to u siebie to tez plus ze nie wyjazd.

Ida pewnie po ligę.

@Popitek12 @Adran360 @escarabajo @Lanosss @blakkudium @Kapitan hawk

0

@kanver_ my jestesmy w dobrej formie - tylko u nas szwankuje nie raz skutecznosc

0

@Messiah10 czyli Barca i Real ogrywaja Atleti i Bayern?

My i Real gralismy dosc podstawowym skladem a Atleti i Bayern oszczednie

0

@FcPortoFan1999 to i tak bez znaczenia, nawet ale pewnie nie

1

@FcPortoFan1999 moze sie o tyle pokusza

Dobrze dla Lewego ze Kane teraz prawie w ogole nie gra i rekord bezpieczny

1

@FcPortoFan1999 a nawet jesli to 12 pkt Barca easy robi

4

@Geble nawet jakby grali 1 mogliby przewalic

Nie robmy z nich nie wiadomo jakiej ekipy

0

@maroon niekoniecznie, sa psy na swiecie które nie są policyjne

0

@BARCA1899Messi rozwija sie niebywale

Kto wie czy z rok nie rzuci juz wyzwania Mbappe o krola strzelców

6

I tak szacunek dla Realu ze tak dlugo trzymali sie w tej lidze Negreiry za Barcą.

Dodatkowo to wszystko kiedy Barca jest w bardzo dobrej sytuacji finansowej i mogla sobie pozwolic na wszystkie wymarzone wzmocnienia przed sezonem i byla w tak dobrej sytuacji ze mogla pogonic Martineza do Arabii.

1

@Comentateiro Yamal to crackulec, on wbija w dyskusje goat za jakis czas

0

@Szczygiel06 Atleti ma wywalone na lige na tym etapie (stracili swoje szanse na lige dawno) - w LM i PK graja jeszcze o trofea

4

Barca wciąż w grze o 100 pkt w lidze

1

1

@Kozinho. gotuje

5

Yamal dzisiaj występ imienia Leo Messiego

0

@derus mozesz nawet nie oglądać nie ma potrzeby, przeciez wszystko jasne ;)

0

@derus dobrze, mozesz nie wierzyc i nie oglądać meczu

0

@Tomek54321 moga ale tez moga strzelic i 4

0

@derus mecz meczowi nierówny - piszesz jakbys pierwszy raz w zyciu mecz oglądałem

Na pewno sobie nie pomagamy dzisiaj pod katem wtorku

Jak pisalem skutecznosc zdecyduje, jak wykonczymy swoje szanse to wszystko mozliwe

0

@Tomek54321 Atleti oczywiscie ze jest do ogrania - to nie jest niewiadomo jak silna ekipa

0

@tbas tak sadzilem, ze jak wyjdzie pierwszy to w 60 minucie nie zejda

0

@Sebastian7 zeby troche mocniej zajechac kluczowych graczy

0

@derus liga i tak jest wygrana a w LM mozna powalczyc

Skutecznosc zdecyduje w rewanzu

0

@derus chcieli zmienic bo mecz z Atleti za chwile i glownie o to chodzi

Kiedy przewaga nad bialymi i tak jest bardzo bezpieczna

Jesli nawet bylby remis to 7 pkt przewagi przy naszym terminarzu to kosmos na 7 kolejek do konca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?