matkep
Dołączył/a: marzec 2012
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już nie mogę się doczekać, oby teraz się udało zgarnąć trzy punkty! VeB!
9
Chyba jedyny zawodnik kupiony w tym sezonie o którym śmiało można powiedzieć, że się sprawdził.
23
powinni zabronić rozgrywania klasyków, bo coś tutaj nie gra
0
Na Real tylko starą gwardie. Młodzi mogą nie udźwignąć takiego spotkania o takim znaczeniu, a Rakieta czy Busi powinni na taki mecz tym bardziej się zmobilizować. Ewentualnie z nowych nabytków dałbym Umtitiego, a Masche na PO za Roberto.
0
Na moje może to się udać, w pojedynkach z Ronaldo trochę się boje o Roberto, a Masche ostatnio znowu wrócił na swój przyzwoity poziom. Poza tym kombinowaniem to już było stawianie na Roberto jako pierwszy wybór na prawą obronę, no ale zobaczymy jak to Lucho poukłada, oby tylko zwyciężyć.
1
https://www.facebook.com/SopCastHD/?fref=ts
http://acesoplisting.in/
ja najczęściej tych używałem, ale w google jak wpiszesz to Ci wyskoczy pełno podobnych stron
3
Niech jeszcze syna Neymara do więzienia wyślą.
0
Ściągnij sobie SopCasta lub Ace Stream, jak masz w miarę dobry internet to każdy mecz powinien Ci płynąć.
1
Dużo strzeliła, ale jeszcze więcej straciła. Rozumiem zachwyty, że potrafiła Legia skarcić najlepsze zespoły Europy strzelonymi bramkami, tylko te bramki dały jeden punkt. Ja ani nie śmieje się z Legii, ale też nie będę ich wywyższał ponad piedestał. Pokazali się Europie, ale czy pozytywnie (dużo bramek czołowym zespołom) czy negatywnie (najwięcej straconych bramek w historii) to nie mnie oceniać, bo tak naprawdę za bardzo mnie to nie interesuje.
7
La Rambla:
Barca wygrywa= komentarze w większości elokwentne i na poziomie
Barca przegrywa lub remisuje= komentarze przeplatają się konstruktywną krytyką ze sprzedawaniem pół składu i zwalaniem winy na trenera/ zawodnika
Barca traci punkty a Real pokazuje klasę= "penaldo", "z dobitek", "po babolu", "tracimy mistrza w 12 kolejce"
5
Franciszek powinien rzucić klątwę na nich za finał MŚ 2014 ;_;
0
fajna reklama, takie reklamy to ja mogę oglądać
6
Powinien mieć prawo, ale nie ma i musi zawodnik przestrzegać regulaminu jaki jest obecnie. Jak komuś uszkodzą koszulkę, buta czy zawodnik dozna kontuzji to musi zejść z boiska i tyle w temacie.
2
To nie jest żaden argument, takie są zasady i sędzia się nich trzymał, nie ma co tej kwestii dłużej omawiać.
5
Sędzia miał prawo dać żółtko, bo Leo się ociągał. Wiem, że dla wielu na tej stronie Messi to prawie świętość (też jego uwielbiam), ale obiektywnie patrząc jakby Ramos czy Ronaldo tak by zrobił to bym nic nie gęgał, że sędzia dał kartonik.
0
Szkoda, że na taki ważny mecz Barca nie wystąpi w najsilniejszym składzie, ale mimo wszystko z taka ławką nadal Barcelona jest groźna i jak zagrają z odpowiednią intensywnością to nawet Sevilla w takiej formie jest spokojnie do ogrania.
0
dla Barcelony też strzelają praktycznie sami obcokrajowcy
13
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14956452_567219520130630_595340067693843722_n.jpg?oh=06372fd5054d2256af6df07f4e715e09&oe=589A4B0B
hahaha jak widzę takie zdjęcia to się zastanawiam co ludzie mają w głowach :v
1
Marlon też zapomniał tylko że paszportu
9
http://www.weloba.com/sites/default/files/styles/ratio_16_9/public/images/general/sergi_roberto_6.jpg?itok=yZ4P4bHj
Wtedy pewnie Pique nie sądził, że kiedyś będą grać praktycznie co mecz i to obok siebie
0
albo mają dosyć jakiś ciągłych afer z Neyem w roli głównej... coś mi się wydaje że to Neymar w większości przypadków pierwszy ma coś do powiedzenia, a że Brazylijczyk nie wygląda jak gladiator to zawsze dostaje odpowiedź i powstają takie sytuacje.
7
Wczoraj z Messim zagrali bardzo przeciętnie.
0
Ronaldo idzie po ZP :v
0
Tyle to ten łepek co rzucił butelką powinien dostać, ale jemu pewnie dadzą klapsa na dupe i powiedzą "żeby to było ostatni raz".
6
polecenia takie ważne
0
czasem mi się wydaje, że dla niektórych ta strona to jest całe życia :v
2
Może nie won, ale Masche 20 lat nie ma, a nie jestem przekonany czy jeszcze wystrzeli z jakąś lepszą formą żeby mógł konkurować z młodszym Umtitim. Nie wiem czy jest sens trzymanie takiego grajka na rezerwie, bo ani jemu to nie pomoże ani za bardzo Barcelonie. Mogliby na jego sprzedaży zarobić na jakiegoś młodszego rozwijającego się obrońce.
9
Nie powinien zmieniać zdania. Sam mówił, że to przemyślana decyzja, więc tu nie chodzi tylko o to, że jakiś szmatławiec znowu próbował zrobić aferę z niczego tylko o całe zamieszanie wokół jego osoby. Jak znowu coś tylko wspomni o Realu niepozytywnego to "kibice Hiszpanii" będą na niego gwizdać przez kolejne 10 spotkań.
0
Szczerze to ten filmik nie pokazał nic specjalnego.
0
Cavani coś się rozbrykał ostatnio