La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

7

'polska liga to dramat', 'polska drużyna nie grała w LM przez 20 lat'

wreszcie weszła, strzeliła po 4 bramki (!!!) BVB i Realowi , a i tak się znajdą osoby, które śmieją się, że ktoś mówi o pozytywach w kontekście polskiej drużyny w LM albo że kogoś bramki (i inne aspekty gry) radowały

jak na przykład kolega parę komentarzy niżej.

1

@hoeniker  Dużo strzeliła, ale jeszcze więcej straciła. Rozumiem zachwyty, że potrafiła Legia skarcić najlepsze zespoły Europy strzelonymi bramkami, tylko te bramki dały jeden punkt. Ja ani nie śmieje się z Legii, ale też nie będę ich wywyższał ponad piedestał. Pokazali się Europie, ale czy pozytywnie (dużo bramek czołowym zespołom) czy negatywnie (najwięcej straconych bramek w historii) to nie mnie oceniać, bo tak naprawdę za bardzo mnie to nie interesuje.

1

@hoeniker  Pierwszy raz w życiu z Twoim komentarzem się zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?