8

Wolałbym jakiegoś murzyna do pary z Umititim :D

0

Małe są szanse na Coutinho.

0

Gdzie w Samsungu A5 mogę zmienić ustawienia APN?

2

Semedo to co najwyżej na razie może być nastepcą Montoy a nie Alvesa.

1

Gomorra wczoraj wyszedł nowy odcinek a nie można w sieci znaleźć. Ktoś coś wie?

1

W końcu nie notował głupich strat. Ładnie podawał nie podejmował bezmyślnych decyzji jak to miało w ostatnim czasie miejsce.

0

Najdroższy środkowy obrońca na transfermarkt to chyba było 45 mln euro więc troszkę poleciałeś z tą wyceną. Tak samo chyba z bramkarzem. W formie Neuer byłwart 45 baniek.

2

Nie mogę się doczekać nowych wycen na transfermarkt. Ciekawe jaką cene będzie miał Stegen i Umtiti. Obstawiam po 40 mln euro :)

0

Witam. Czy gdzieś można w sieci oglądnać ten film?

http://www.filmweb.pl/film/Gwiazdy-2017-695454

6

Bardzo bym go chciał. Stworzony do gry u nas.

0

To taki Benzema pomocy. Talent i technika wspaniała ale lenistwo i ruchliwość na boisku aż w oczy bije.

4

A ten Fekir jak rozgrywa? Bo asyst ma w tym sezonie nie dużo za to dużo strzelonych goli.

94

News na stronie Realu o tytule

"Varane: Uczę się angielskiego, żeby lepiej komunikować się z Bale'em"

I ten komentarz poniżej jednego z użytkowników :D:D:D

"Większy sens miałoby uczenie się medycyny"

1

_Deco_10 To więzadło które mi szyli nienaruszone do dzisiaj czyli je mocno zszyli bo przy skręceniu kola późniejwytrzymało zawsze. Nie pamiętam szczegółów ale miałem swego czasu robioną operacje najlepszą techniką. Z tego co mi lekarz tłumaczył to więzadło pobrane jakoś składali je na dwa razy że miało być mocniejsze niż to wcześniej. To chyba prawda jak skręciłem dwa razy kolano miałem wode łąkotka ułamana a więzadło nienaruszone. Życze powrotu szybkiego do zdrowia.

1

I jak Wam się gra w nowego FMa?

0

Ja pare lat temu. Ze swoich mięśni miałem pobierane. Bardzo dobry lekarz prywatnie robiona operacja. Niestety kolano później pare razy skręciłem. Problem z łąkotkami itp. Jednak po 3 latach wróciłem do gry i do dzisiaj kolano jest jak nowe jednak po drodze rozwaliłem drugie kolano i czar prysł i marzenia o wielkiej karierze.

2

Słowo ALTERNATYWA to klucz :|

0

Pasowałby :P

0

Jakie w Polsce są średnie zarobki Pracownika od rachunkowości?

0

O którą akcje Ci chodzi bo w 3.55 nic nie ma?

0

Oglądałem ale dzięki. Dodam, że Moon także :)

5

Od paru lat go obserwuje i zachwyca mnie ten zawodnik. Chciałbym go do Barcy, żeby był partnerem Umtitiego. Jak nie on to Gimeneza brać za darmo z Atletico.

0

Polecicie film podoby do tego? Chodzi mi o kosmos odosobnienie itp

http://www.filmweb.pl/film/Pasa%C5%BCerowie-2016-558175

0

Skąd info?

0

A 1 sezon gdzie mogę zobaczyć?

4

0

A już dajmy spokój z tymi odpoczynkami dla Iniesty. Od 2 sezonó tylko czytam w kółko i to samo odpoczynek dla Iniesty. Gość jest profesjonalnym piłkarzem tylko tym się zajmuje więc niech gra. W rytmie meczowym jest zawsze w lepszej formie. Wiadomo niech w meczach ze słabszym rywalem odpoczywa ale bez przesady.

0

Można gdzieś w sieci oglądnąć Botoks?

0

Icardi lub Aguero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?