mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kpfun akurat na yeri mina zarobiliśmy trochę grosza :)
0
@lukas10 na pewno nie za taką cenę
0
@lukas10 bo gościu jest przeciętny to że strzelił parę bramek nie znaczy że będzie wybitny a już na pewno nie za 111ml
0
@Maciek069 ten cały Lauturo ,to też bd nie wypał zobaczycie
0
@Konias4318 queboa w głowie kocioł i to niezły ale coś tu nie pasuje ale szacuneczek za pomysł z powrotem do starego que
4
@betonito Dembele też w BVB nie łapał kontuzji :)
0
@BarcaInfo oj pamiętam wtedy w pracy wziolem urlop na żądanie i nie żałowałem
2
@macio_944 On jako aktor jest dobry ale po co robi z siebie głupka takimi filmikami już wystarczy że kto inny z siebie głupka robi
3
@dasouzar11 tam to nie jednemu i nie jednej nie środkowy palec a porządny kop w du.e się należy
1
@Granto kiedyś tak robił Guardiola
0
@FCMichalo a co nie stać ich :)
0
PODOBNO Liverpool daje 60 ml euro za Timo Wernera
0
@FDJ na pół sezonu bym ściągnął Nolito
0
@hefaj6 może Lipsk za Wernera wydaje mi się że Bundesliga by była dobrym kierunkiem
0
GDZIE widzicie Arka Milika jak miał by odejść z Napoli
1
@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze,teraz to dopiero będą chcieli z nas wyssać pieniadze
0
@prokofiew Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi Dembele po całym sezonie kontuzji , prawda jest taka że na 100% bd jeszcze w przyszłym sezonie a jak bd się to powtarzało to pewnie pójdzie na wypożyczenie
0
@lukaszbarca15 proponuje United Miami hehhe
0
@robsesh Może Rivaldo,Ronaldhinio albo klivert :))
0
@SkN tylko szkoda że w reprezentacji ciągle myślimy że odpali a grać potrafi
0
@MesQueUnClub_87 w sumie ciężko powiedzieć obydwaj są Wielcy
0
Ale ten Lukaku to jest wielkie bydle
0
@jachuu9 Ja kto kiedyś Vega powiedział , niech ludzie gadają o moich filmach to wypromują się same i zarobię swoje
0
@ViscaBarca123 A to nie prawda coś tam gra ale w mediach lubi być widziany coś jak młody Neymar
0
@ViscaBarca123 chyba bardziej na Instagramie
1
@Hiacynk Ten Hag ,Kloop,Nagelsman
0
@LuisSalvano https://natemat.pl/245621,jak-wygladalby-zombie-boy-bez-tatuazy-rick-genest-popelnil-samobojstwo. Po prostu tak
0
@LuisSalvano zakrył je fluidem ??
1
@Hushovt wczoraj oglądałem polowanie na czarownice też dobry filmik
0
@chrisek79 tak Grizman to typowy pracuś caly mecz od pola do pola biega tylko Messi coś muchya w nosie do niego a griz ma zajebisty potencjał