0

@Kpfun akurat na yeri mina zarobiliśmy trochę grosza :)

0

@lukas10 na pewno nie za taką cenę

0

@lukas10 bo gościu jest przeciętny to że strzelił parę bramek nie znaczy że będzie wybitny a już na pewno nie za 111ml

0

@Maciek069 ten cały Lauturo ,to też bd nie wypał zobaczycie

0

@Konias4318 queboa w głowie kocioł i to niezły ale coś tu nie pasuje ale szacuneczek za pomysł z powrotem do starego que

4

@betonito Dembele też w BVB nie łapał kontuzji :)

0

@BarcaInfo oj pamiętam wtedy w pracy wziolem urlop na żądanie i nie żałowałem

2

@macio_944 On jako aktor jest dobry ale po co robi z siebie głupka takimi filmikami już wystarczy że kto inny z siebie głupka robi

3

@dasouzar11 tam to nie jednemu i nie jednej nie środkowy palec a porządny kop w du.e się należy

1

@Granto kiedyś tak robił Guardiola

0

@FCMichalo a co nie stać ich :)

0

PODOBNO Liverpool daje 60 ml euro za Timo Wernera

0

@FDJ na pół sezonu bym ściągnął Nolito

0

@hefaj6 może Lipsk za Wernera wydaje mi się że Bundesliga by była dobrym kierunkiem

0

GDZIE widzicie Arka Milika jak miał by odejść z Napoli

1

@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze,teraz to dopiero będą chcieli z nas wyssać pieniadze

0

@prokofiew Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi Dembele po całym sezonie kontuzji , prawda jest taka że na 100% bd jeszcze w przyszłym sezonie a jak bd się to powtarzało to pewnie pójdzie na wypożyczenie

0

@lukaszbarca15 proponuje United Miami hehhe

0

@robsesh Może Rivaldo,Ronaldhinio albo klivert :))

0

@SkN tylko szkoda że w reprezentacji ciągle myślimy że odpali a grać potrafi

0

@MesQueUnClub_87 w sumie ciężko powiedzieć obydwaj są Wielcy

0

Ale ten Lukaku to jest wielkie bydle

0

@jachuu9 Ja kto kiedyś Vega powiedział , niech ludzie gadają o moich filmach to wypromują się same i zarobię swoje

0

@ViscaBarca123 A to nie prawda coś tam gra ale w mediach lubi być widziany coś jak młody Neymar

0

@ViscaBarca123 chyba bardziej na Instagramie

1

@Hiacynk Ten Hag ,Kloop,Nagelsman

0

@LuisSalvano zakrył je fluidem ??

1

@Hushovt wczoraj oglądałem polowanie na czarownice też dobry filmik

0

@chrisek79 tak Grizman to typowy pracuś caly mecz od pola do pola biega tylko Messi coś muchya w nosie do niego a griz ma zajebisty potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?