masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy zagrali poniżej swojego poziomu ale dziwne jest to że pierwsze 30min. było bardzo dobre a potem kompletnie nic. Ja rozumiem grają na Messiego by strzelił gola ale wiele było takich sytuacji gdzie np. Pedro zamiast podać do Cesca na sam na sam to podał do Messiego i skończyło się to niczym. Udawany pressing. Nie moge w to uwierzyć. Teraz pytam z czym do City? Co teraz Martino powiesz gdzie twierdziłeś że już nie ma możliwości pomyłki? Maskara
0
Jeśli nie stracimy gola z City po stałym fragmencie gry to chyba będzie cud
0
Ja do Rosella nic nie miałem. Byłem zadowolony że idzie w kierunku zmniejszenia długu. Jego minusem sportowym było natomiast że nie udało mu się przekonać Guardioli do pozostania w Barcelonie
0
Cesc był zły na trenera ale tego nie powie. Widać było jak po zejściu w kierunku trenera patrzył
0
a różnica między realem a Barceloną jest taka że taką okazje Xaviego z palcem w d... by strzelili
0
Żałośni bo krytykujemy postawe Barcelony? Co Barcelona zrobiła w tym meczu by wygrać mecz?
0
Porównajmy sobie pierwszy mecz z Levante a teraz ten. Wtedy Barca szalała biegała a teraz co? Każdy stoi, dośrodkowania to po prostu mistrzostwo świata. Powiem tak gdyby Xavi miał pustą bramke to by w nią nie trafi dlatego że starałby się strzelić przy słupku a jak ma rywala to w niego trafia. Zmarnował karny poprzednio teraz takie coś. To jest niedopuszczalne na takim poziomie
0
Dziękujemy Xaviemu. Tylko Barcelona potrafi zmarnować coś takiego :/ Mecz na stojąco. Dzisiaj to co zagrał Alexis z Xavim to powinni pauzować 1 mecz jako kare. Wrócił Messi i znów jest ten dawny Alexis który na siłe do Messiego podaje kiwa się sam ze sobą. Bisquets też słabo. Tata chyba inny mecz oglądał ściągając Pedro i Cesca
0
Powinien ale i tak zagra Xavi
0
Valdes - Montoya Pique Mascherano Alba - Busquets Xavi Cesc - Pedro Messi Alexis. Inna jedenastka będzie raczej niespodzianką
0
a potem nieograny Neymar miałby zagrać z Levante? Pomyśl zanim coś napiszesz
0
i co Tello teraz świetny?
0
To jest jakieś pieprzone fatum. Zawsze w takich meczach jest kontuzja :(
0
Zastanów się co piszesz. Mają wiecznie mieć wakacje? To na Levante znowu by przygotowani nie byli (Messi i Neymar)
0
Wiecznie mają odpoczywać? Potrzebują przecież minut, ogrania.
0
Oglądałeś ostatni mecz realu w lidze z Celtą? Jak cisnął Ronaldo z powodu słabego występu
0
Pan Orłowski jest za Barceloną a nie za realem. Jak wczoraj nie było spalonego Villi to powiedział że był. Poza tym zawsze próbuje realowi dokopać
0
Ten skład jak mówiłem to było dobre posunięcie trenera. Oby tak dalej. Nie można na siłe dawać do składu piłkarzy którzy nie mogą zagrać 90min.
0
a może Cesc zagrał lepiej?
0
Lepiej Ty odejdź z tej strony
0
Z Iniestą Barcelona dobrze grała pierwszą połowe. Bez niego w drugiej połowie wyglądało to słabo
0
i to u siebie przegrał
0
Barca zagrała w miare dobrze pierwszą połowe ale druga to była słaba. Zejście Iniesty było kluczowe
0
Nuuuuuda. Ten 1pkt. lepszy niż styl gry. Słaby mecz Xaviego i Cesca. Mega powolna gra i chyba Barca zagrała asekuracyjnie bez ryzyka. Brawa Dla Pique i Mascherano za ten mecz
0
I dodam to co powiedział Tata że dopiero przyjdzie najważniejszy okres sezonu. Jeśli Barca zremisuje lub przegra ten mecz to nic się nie stanie. Będzie jeszcze 19 kolejek do końca
0
Ja bym niczego nie zmieniał. Trzeba ufać trenerowi. Niech zagrają tak jak po 2. straconym golu z Getafe
0
Ten skład co podały gazety może być prawdziwy dlatego że Neymar by zagrał od początku Z Atletico gdyby zagrał z Getafe bo tak to jego dyspozycja jest niewiadoma. Dlaczego Tata ma karać zawodników takich jak Alexis czy Pedro którzy są w gazie i ma zasadzać ich na ławke? a Messi może nie jest jeszcze gotowy na 90min.
0
Lepiej będzie jak Leo zacznie na ławce bo chyba na 90min. nie jest gotowy a lepiej go od razu nie rzucać na głęboką wode. Tak jak mówił Tata: "Chcę mieć wszystkich graczy w formie podczas decydującego okresu”
0
Po prostu trzymajmy za niego kciuki!
0
A taki wygląd czasem nie jest skutkiem chemioterapii?