0

Gdyby Valnecia tydzień temu nie miała tyle szczęścia i gdyby Barca nie przestała grać to by wygrała.
Daruj sobie takie komentarze

0

„Nie widziałem spalonego Alexisa, widziałem za to karnego na Messim".
Martino jak Mourinho :D

0

zgadza się

0

Spalony był ale złe te zdjęcie bo piłka już leci a nie jest to moment gdy Messi dotyka piłke

0

Szkoda tej sytuacji w końcówce co Messi mu sam na sam podał

0

Song dramat mówicie? To co powiedzieć o Adriano?

0

Teraz widać nie ma autobusu i jest wysoka wygrana

0

A Sevilla była jak Barcelona tydzień temu. To oni mieli sytuacje ale potem Barcelona przejęła ten mecz

0

Jak Messi ma tak człapać i strzelać gole to jestem za. Dziwny był to mecz. Słaby Adriano ten to dopiero człapał. Montoya bardzo dobrze! Obawiałem się Songa ze względu na kartke ale wytrwał! Brawo Valdes i Alexis. Dobry mecz Xaviego ale widać że Barcelonie brakowało Iniesty i to on jest takim cichym bohaterem!

0

Teraz ciekawe czy władze zawieszą sędziego z meczu Almeria - Atletico

0

Jeśli Barca nie zdobędzie żadnego trofeum w tym sezonie to Tata odejdzie. Niech Barca pokaże dobrą gre w meczu z Sevillą. Mam taką nadzieje i oby nie stracili gola ze stałego fragmentu gry

0

Kiedy rywal gra autobus to gra powinna być taka jak z Levante z pierwszej kolejki. Wtedy gdy rywal przejmował piłke to odrazu cała drużyna przesuwała się do pressingu a nie jak teraz jeden gracz biegnie a reszta stoi. Nie ma się co potem dziwić że są tak groźne kontry

0

Z Valencją też się oszczędzali? Nie pisz bzdur

0

Mam nadzieje że nie będzie straconej bramki po stałym fragmencie gry

0

Polecam. Warto. Robi wrażenie

0

Skoro ciężko jest atakować gdy przeciwnik się broni to dlaczego do jasnej ciasnej nie ma innej taktyki? Ten problem nie jest od dziś.

0

Umiesz czytać? To nie Neymar ma grypę żołądkową

0

Sorki za komentarz nie w tym newsie

0

Wciąż nie moge zrozumieć jak Barcelona 30min. pierwszej połowy zagrała bardzo dobrze a potem nic. Potem każdy stał i się patrzył. Jak to możliwe że w akcjach ofensywnych Valencji było więcej ich graczy niż Barcelony w obronie. Martwi mnie to. Martwi mnie że Messi stoi i czeka, że traci tyle piłek i że nie podaje tam gdzie trzeba albo że inni na siłe do niego podają. Już po tych 30min. byłoby po meczu gdyby podawano tam gdzie trzeba a nie na siłe do Messiego

0

Xavi miał swoją wielką forme tylko za Guardioli. Za Martino za strzelanie bramek odpowiada każdy bo w poprzednich sezonach to był Messi i długo długo nic

0

Jeśli real się odwoła to powinien Ronaldo jeszcze dostać dodatkowo 1 lub 2 mecze pauzy a jeśli będzie odwrotnie to będzie znaczyło że władze ligi są za realem a nie za sprawiedliwością

0

jedna sytuacja i gol

0

Z nami to Athletic by takie sytuacje z palcem w d.. wykorzsytał. Zaraz to real z niczego strzeli. Jak mnie to wkurza!

0

Zazdroszcze Atletico kibiców. Barca w ogóle ich na stadionie nie ma

0

Ja się nie napalam że real straci pkt. Po pierwsze niby mocny Athletic a i tak real wygrywał ostatnimi czasy. Po drugiej jak real nic nie gra to i tak wygrywa tak jak to było z Rayo

0

Pierwsze 15min. było takie jak za czasów Pepa tylko różnica polega na tym że za Pepa po pierwszej połowie było już po meczu a tu był remis a potem wiadomo co. Brak skuteczności i podania na siłe do Messiego to musiało się zemścić. Ostatnio jak Barca nie strzela z takich sytuacji jak miał Messi czy Alexis to potem traci gole choćby z rzutu rożnego. Za bardzo są pewni siebie tak myśle. Jak Barca traci gole jak te z Valencją to w polu karnym jest więcej zawodników Valencji niż Barcelony!
Co do Alvesa to się z nim zgodze. To nie są kibice tylko jacyś ludzie którzy przypadkiem weszli na stadion i nie wiedzą co tutaj się dzieje. Wstyd mi za nich. W Polsce 3000tys. kibiców potrafi zrobić hałas, dopingować swoją drużyne od 1. do ostatniej minuty a tam nic :(

0

Mam nadzieje że Alves odejdzie po sezonie. Ja nie widze już dobrej gry z jego strony

0

i kolejny raz jest tak że rywal strzela gdy ma tą okazje a jak Barca ma to nie strzela. Alexis i Messi muszą strzelać takie coś a ciągle jest albo w bramkarza albo obok bramki

0

Zwróćcie uwage gdy była bramka na 3:2 tzn. przed tym autem jak jeden Alexis podszedł do pressingu a reszta stała! Valencja przedostała sie od swojego pola karnego pod bramke Barcelony grając po ziemi

0

Co do Messiego to też nie podoba mi się to jego stanie tylko czekanie na piłke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?