masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Valnecia tydzień temu nie miała tyle szczęścia i gdyby Barca nie przestała grać to by wygrała.
Daruj sobie takie komentarze
0
„Nie widziałem spalonego Alexisa, widziałem za to karnego na Messim".
Martino jak Mourinho :D
0
zgadza się
0
Spalony był ale złe te zdjęcie bo piłka już leci a nie jest to moment gdy Messi dotyka piłke
0
Szkoda tej sytuacji w końcówce co Messi mu sam na sam podał
0
Song dramat mówicie? To co powiedzieć o Adriano?
0
Teraz widać nie ma autobusu i jest wysoka wygrana
0
A Sevilla była jak Barcelona tydzień temu. To oni mieli sytuacje ale potem Barcelona przejęła ten mecz
0
Jak Messi ma tak człapać i strzelać gole to jestem za. Dziwny był to mecz. Słaby Adriano ten to dopiero człapał. Montoya bardzo dobrze! Obawiałem się Songa ze względu na kartke ale wytrwał! Brawo Valdes i Alexis. Dobry mecz Xaviego ale widać że Barcelonie brakowało Iniesty i to on jest takim cichym bohaterem!
0
Teraz ciekawe czy władze zawieszą sędziego z meczu Almeria - Atletico
0
Jeśli Barca nie zdobędzie żadnego trofeum w tym sezonie to Tata odejdzie. Niech Barca pokaże dobrą gre w meczu z Sevillą. Mam taką nadzieje i oby nie stracili gola ze stałego fragmentu gry
0
Kiedy rywal gra autobus to gra powinna być taka jak z Levante z pierwszej kolejki. Wtedy gdy rywal przejmował piłke to odrazu cała drużyna przesuwała się do pressingu a nie jak teraz jeden gracz biegnie a reszta stoi. Nie ma się co potem dziwić że są tak groźne kontry
0
Z Valencją też się oszczędzali? Nie pisz bzdur
0
Mam nadzieje że nie będzie straconej bramki po stałym fragmencie gry
0
Polecam. Warto. Robi wrażenie
0
Skoro ciężko jest atakować gdy przeciwnik się broni to dlaczego do jasnej ciasnej nie ma innej taktyki? Ten problem nie jest od dziś.
0
Umiesz czytać? To nie Neymar ma grypę żołądkową
0
Sorki za komentarz nie w tym newsie
0
Wciąż nie moge zrozumieć jak Barcelona 30min. pierwszej połowy zagrała bardzo dobrze a potem nic. Potem każdy stał i się patrzył. Jak to możliwe że w akcjach ofensywnych Valencji było więcej ich graczy niż Barcelony w obronie. Martwi mnie to. Martwi mnie że Messi stoi i czeka, że traci tyle piłek i że nie podaje tam gdzie trzeba albo że inni na siłe do niego podają. Już po tych 30min. byłoby po meczu gdyby podawano tam gdzie trzeba a nie na siłe do Messiego
0
Xavi miał swoją wielką forme tylko za Guardioli. Za Martino za strzelanie bramek odpowiada każdy bo w poprzednich sezonach to był Messi i długo długo nic
0
Jeśli real się odwoła to powinien Ronaldo jeszcze dostać dodatkowo 1 lub 2 mecze pauzy a jeśli będzie odwrotnie to będzie znaczyło że władze ligi są za realem a nie za sprawiedliwością
0
jedna sytuacja i gol
0
Z nami to Athletic by takie sytuacje z palcem w d.. wykorzsytał. Zaraz to real z niczego strzeli. Jak mnie to wkurza!
0
Zazdroszcze Atletico kibiców. Barca w ogóle ich na stadionie nie ma
0
Ja się nie napalam że real straci pkt. Po pierwsze niby mocny Athletic a i tak real wygrywał ostatnimi czasy. Po drugiej jak real nic nie gra to i tak wygrywa tak jak to było z Rayo
0
Pierwsze 15min. było takie jak za czasów Pepa tylko różnica polega na tym że za Pepa po pierwszej połowie było już po meczu a tu był remis a potem wiadomo co. Brak skuteczności i podania na siłe do Messiego to musiało się zemścić. Ostatnio jak Barca nie strzela z takich sytuacji jak miał Messi czy Alexis to potem traci gole choćby z rzutu rożnego. Za bardzo są pewni siebie tak myśle. Jak Barca traci gole jak te z Valencją to w polu karnym jest więcej zawodników Valencji niż Barcelony!
Co do Alvesa to się z nim zgodze. To nie są kibice tylko jacyś ludzie którzy przypadkiem weszli na stadion i nie wiedzą co tutaj się dzieje. Wstyd mi za nich. W Polsce 3000tys. kibiców potrafi zrobić hałas, dopingować swoją drużyne od 1. do ostatniej minuty a tam nic :(
0
Mam nadzieje że Alves odejdzie po sezonie. Ja nie widze już dobrej gry z jego strony
0
i kolejny raz jest tak że rywal strzela gdy ma tą okazje a jak Barca ma to nie strzela. Alexis i Messi muszą strzelać takie coś a ciągle jest albo w bramkarza albo obok bramki
0
Zwróćcie uwage gdy była bramka na 3:2 tzn. przed tym autem jak jeden Alexis podszedł do pressingu a reszta stała! Valencja przedostała sie od swojego pola karnego pod bramke Barcelony grając po ziemi
0
Co do Messiego to też nie podoba mi się to jego stanie tylko czekanie na piłke