0

Rozumiem pewność siebie Neymara ale takie rzeczy nie mają prawa się powtarzać dlatego powinien strzelać Suarez niezależnie czy ktoś z tej trójki nie ma gola w meczu

0

Należy się cieszyć że po meczu ligowym gwiazdy będą miały tydzień odpoczynku od meczu. Na pewno dotyczy to Pique Alby Busquetsa Iniesty i MSN

3

Oglądam powtórkę i ta akcja na 2:0 to w stylu Xavi - Alves - Messi

0

Może ktoś powiedzieć jak Neymar strzelał karnego że nie trafił? Niestety nie mogłem pierwszej połowy obejrzeć

0

10 lat trenowania przez Guardiole i może iść na emeryture. Szok

0

To jest właśnie wina tych rozgrywek o klubowy puchar świata

27

Nudne 0:0 no jakimś cudem 1:0

0

Real ma po dwa mecze z takimi zespołami jak espanyol czy getafe co łącznie daje co najmniej 20 goli

0

Gabi Juanfran Koke Godin

3

Przesada to jest tylko dwa mecze. Tu nie chodzi o to czy to jest Messi czy jakiś inny gracz Barcelony. Niektórym zawodnikom Atletico szczególnie by się przydał odpoczynek od futbolu wystarczy cofnąć się do meczu środowego z Celtą. Najlepiej ostro karać wtedy gdy się naprawdę coś złamie przeciwnikowi?

0

A liga go nie ukarze i będzie tak że dalej w ten sposób będzie postępował

7

Skończcie już brednie z tym oszczędzaniem się. Gadaliście tak gdy była druga połowa sezonu za czasów Martino i co było na ķońcu? Zauważyć można że Barca przestaje grać gdy przeciwnik dostaje czerwoną kartkę. W ich głowach jest jakieś głupie myślenie że rywal już krzywdy nie zrobi. To samo ile razy jest przy prowadzeniu 2:0. Tu nie chodzi o strzelaniu kolejnych goli ale o dobiciu przeciwnika czyli pogranie piłką a tego Barca nie robiła. Jak grając w 9. można powodować zagrożenie? Oczywiście super że są 3pkt. lecz jeśli ktoś uważa że takie coś nie jest do poprawy jest w błędzie a gracze mogą się na tym przejechać

11

I jeszcze ktoś napisze że sprzedaz Alexisa była błędem by mieć kase na Suareza?

1

Jutro CR7 nabije sobie gole i będzie gadane że jest najlepszy ale w czym? że strzeli zespołowi który jest za realem który ma ochotę tylko oddać 3pkt. bez walki?

0

Tacy zawodnicy jak Felipe Gabi Koke czy Godin powinni udać się do psychologa przecież to nie tylko w tym meczu grali z zamiarem zrobienia krzywdy przeciwnikowi. Wystarczy cofnąć się do środowego meczu z Celtą.

0

Oczywiście że tak. Chodzi o to że po zespole nie było widać że chce atakować. Lepiej to Atletico robiło grając w osłabieniu

0

Trzeba powiedzieć szczerze że różnica między Barceloną Pepa a Lucho jest taka że za Lucho absolutnie po meczach nie gada się o błędach sędziego że drużyna przeciwna jest pokrzywdzona a wręcz przeciwnie ile raz tak już Barca miała. Wtedy za czasów Pepa oczywiście były błędy i kontrowersje

0

Nie dobrze się poruszali tylko Barca stała taka jest prawda ale na szczęście są 3pkt. Natomiast takie coś w kolejnym meczu powtórzyć się nie może

6

Już te władze ligi nie dopuszczą by ktokolwiek z Madrytu był surowo ukarany. Lepiej przecież porządnie kogoś zawiesić za słowa

0

haha a nie więcej niż jedna żółta kartka espanoylu pewnie też tyle

18

Gol na 2:1 wypisz wymaluj jak z realem w poprzednim sezonie.

14

A jutro derby Madrytu real kontra espanyol

3

Gdy Barca gra w przewadze nie wiadomo dlaczego się wyłącza to samo ile razy jest gdy prowadzą 2:0. Grać w 11 na 9 i takie coś odwalać? Neymar prawdopodobnie kontuzja skoro nie biegał prawie niewidoczny. Pochwalić można Bravo Pique i Suareza. Słabo dziś Iniesta. Niedokładne podania i straty ale ważne 3pkt.

0

To bezsensu co nie raz władze klubu robią. Nie nauczyli się na błędach typu Keirrison czy Henrique. Szczytem wszystkiego był transfer Czyhrinskiego

5

Gdyby Barcelona nie popełniła masę błędów z Malagą to by nie straciła gola. Gdyby Barcelona była skuteczna w każdym meczu to prawie we wszystkich wygrałaby wysoko. Gdybanie jest bezsensu :-)

0

Wydawałoby się że nie będziemy już mięli takiej dziewiątki jak chociażby Eto'o a tu prosze

2

Przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz

0

Z Vermaelenem to jest tak że gra super zaraz ma kontuzje. Gra słabo jest zdrowy

3

Trzeba powiedzieć wprost że Barca w tym momencie gra gorzej gdy na placu gry nie ma Neymara a nie Messiego. Neymar ma fantastyczny sezon i on aktualnie jest najlepszy. Podkreślę jeszcze raz Suarez jak nic nie gra to i tak albo asystuje albo strzeli gola :D

0

Ja też tak właśnie robiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?