0

Wy narzekacie A przecież oni grali w swoich reprezentacjach szczególnie trójka z przodu

1

Chłopie miałeś swoją szanse na początku sezonu kiedy Bravo miał kontuzje. Robiłeś babole jak cholera. OK teraz jesteś w formie ale Bravo też

3

Można powiedzieć że gdyby nie Cryuff dziś nie podziwialibyśmy wspaniałej Barcelony. On jakby napisał "instrukcje" gry Barcelony. Pique powiedziałby: Johan od Ciebie się wszystko zaczęło!

0

Busi Iniesta i Rakitic mają wolne ale wszyscy z realem zagrają i dobrze

0

Sevilla ogólnie gra bardzo słabo na wyjazdach

0

Wciąż pytanie dlaczego nie strzelają w środek tylko do boku? Neymar dziś w końcu pomyślał

1

Ale mogli też przegrać i ten punkt jest cenny.

1

Zamiast się cieszyć z punktu to znowu jest wielka krytyka obrażanie itd. Ludzie oni nie przegrali od 39 meczy!

0

Ja bardzo jestem zadowolony z wyniku! Z taką grą na takim terenie brać w ciemno przed meczem. Obrona po zejściu Pique się rozsypała. Arda poza żółtą kartką nic szczególnego ale najsłabszy Suarez

0

Jutro mecz na luzie

0

2:1 !!! Pięknie :D

0

Jakie Altetico masz szczęście to szok!

0

Sporting ciśnie!

2

Zapomniał się wykartkować przed Getafe

0

Rok temu się śmiali z Barcy A jak było? Barca pokonała wszystkich mistrzów swoich krajow

1

Rok temu już pisałem że w przypadki nie wierzę. Teraz kolejny raz to samo real najsłabszy rywal Barca najsilniejszy. UEFA próbuje jak może by real dalej przepuścić a Barce pokonać ale Barca się nie da i pokaże swoją magię!

0

Mnie denerwują komentarze że Barca grała na 60% bo nie chciała się przemęczać. Oni przed meczem z Arsenalem nie przegrali od 37 spotkań. Przed meczem mięli 2:0 z Arsenalem. To Arsenal miał atakować i to pokazał lecz nie zgodzę się że gdyby Arsenal wykorzystał swoje sytuacje w pierwszym meczu to byłoby gorąco. W pierwszym meczu sytuacji 100% nie wykorzystali po dwie Neymar i Suarez a we wczorajszym meczu po kapitalnym podaniu Neymara i jeszcze lepszym przyjęciu Messiego ten drugi strzelił w bramkarza. Arsenal miał sytuacje stwarzał zagrożenie ale nie były to okazje 100%. W pierwszym meczu mieli jedną gdzie było "podanie" do naszego bramkarza

0

Moze jeszcze niech powiedzą gdyby wykorzystali w pierwszym meczu sytuacje to by wygrali tylko jakoś nie widzą że Barca miała dużo lepsze sytuacje

1

A MSN co raz bliżej pobicia swojego rekordu

0

Przecież po pierwszym meczu się poddał

9

"Borussia Dortmund (106) oraz Real Madryt (104) to jedyne drużyny, które w tym sezonie strzeliły więcej bramek niż tridente MSN (103)." To jest po prostu szok!

0

To tak denerwowało wielu kibiców że wrzutka na pole karne i kończyło się golem. A co do karnych to wiadomo nie jest normalne że tyle się nie strzela jednakże nie mają one znaczenia kiedy Barca wygrywa przekonywująco. Bardziej martwią wielbłądy arbitrów

1

Barcelona zrobiła niesamowity postęp jeśli chodzi o obrone! Niech ktoś poszuka kiedy ostatnio Barcelona straciła gola z rożnego. Baaaardzo dawno

11

Bravo Lucho. Dawno Busquets nie miał tyle wolnego

0

Tylko żeby sprzedaż nie była za grosze a kupno kogoś przepłacone

0

Bardzo dobrze że mają dwa dni wolnego

2

To że tak napisałem tzn. że za realem? Dobry jesteś. Większość tutaj ma tak że jak wszystko się ładnie układa to śmieje się z realu ale jak Barcelona ma kłopoty nawet remisując u siebie po pierwszej połowie to jest obrażanie zawodników Barcelony. Bardzo cieszy to co Barcelona robi ale do mistrzostwa jeszcze daleka droga. Wiele razy było tak że Barcelona prowadziła 2:0 potem dekoncentracja i strata punktów. Najważniejsze by nikt nie miał kontuzji a będzie dobrze

2

Zachowaj to dla siebie. Jak Barcelona zacznie przegrywać to ciekawe co wtedy powiesz. Troche szacunku

2

Ten koleś nie rozumie że gdyby Rakitić nawet nogą nie ruszył to by dostał czerwoną kartkę. Nie polega to na tym że dostaje się czerwoną kartkę za kontakt z przeciwnikiem tylko za bardzo niebezpieczne wejście. Trzeba być idio... by unosić nogę przy wślizgu do tego jeszcze mieć wyprostowaną

13

Może jeszcze zaczną gadać że sędzia wypaczył wynik meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?