0

@MOLESTA Bernal

1

Czyli lepiej pogubic punkty i potem zdac sie dopiero na Wojtka? Aha

0

@LukaszFan ale za te kapiel to moglby dac mu wejsc chociaz z lawki ;)

0

@MesQueUnClub96 zrobilem w wieku ok. 20 lat liste swoich marzen, wyszlo ponad 30 punktow, wiekszosc juz zrealizowalem :) polecam kazdemu taka liste, to powoduje, ze zawsze ma sie jakis cel, do ktorego sie dazy i zawsze cos czlowieka nakreca. Byl juz skok ze spadochronem, latanie lotnia, plywanie z delfinami, meczyk Barcelony w LM, jakies szczyty i wiele wiele innych rzeczy. Realizowanie marzen to przepiekna sprawa :)

2

@RoberDzik podobnie jak Ty :) bez roznicy bo to 2 ulubione repki

2

Czy oni kiedykowiek nie interesowali sie kims kim interesujemy sie my?

0

@DonCarletto mysla, ale nawet bym go nie porownal to tej trojki

0

@tristan87 na jego temat to juz wiele razy tu pisalem. Dla mnie bardzo przehajpowany. Mial swietne mecze ale ile mial spotkan gdzie byl recznikiem...

1

@fart a kto byl lepszy? Iniesta, Xavi, Ramos i kto tam inny? Raul, Villa, Torres? Nie. Nikt mi do glowy nie przychodzi.

1

@sergio5 domyslam sie, ze fejur bo w Nigerii nie ma buddyzmu a Filipiny to nie islam. Jasne, mozna miec inna wiare w danym kraju ale prawdopodobienstwo na to, ze akurat 2 osoby zmienily swoj glowny nurt jest bliskie 0 ;p

0

@Kgorecki2500 gorsza historia niz w 2 ale i tak fajna :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@July_6_BcN oj tak dorsz top :)

2

@IronSanHybrid a suroweczke to juz nie łaska? ;p

0

@siuuu no tylko Iniesta od 20 roku zycia dawal Barcelonie sukcesy a Modric zaczal grac majac lat 28 ;)

1

@Rhaan a po co im hamulcowy de Jong? Casado do spolki

5

@michelos Xavi tez zmiata z planszy Modricia

4

@okiemtypera_lucaxx95 mozna podsumowac to stwierdzenie slynnym XD sorki ale z calym szacunkiem do Modrica nie ma podjazdu do Iniesty. A gadanie, ze dluzej na topie? No nie. Przeciez on na top wskoczyl w wieku 28 lat.

1

@Comentateiro ale wlasnie wydaje mi sie, ze w realu nie mialoby to nawet miejsca w wiekszosci przypadkow :D

2

@Comentateiro tak sobie juz kiedys myslalem, ze mimo tych wszystkich sporow na LR miedzy uzytkownikami to w swiecie realnym jakby sie spotkac to pewnie 90% ludzi okazaloby sie spoko do pogadania :D tym sie roznia wlasnie internety.

2

Potworna kontuzja, rzadko cos az takiego sie zdarza :/

2

Szkoda chlopa. Niech wraca szybko do zdrowia.

0

@Who_you_mam Odwroceni i stary Pitbull

0

@Xirrus cale mnostwo, naprawde. Nie wiem czy moj rejon jest specyficzny ale to jest nagminne zachowanie. oczywiscie zgadzam sie, ze jazda 80-100 w zabudowanym to mocne przegiecie ale nie robmy tez z kierowcow co jada 60 na 50 potencjalnych mordercow, ktorych nalezy palowac na kazdym kroku. Zaraz naprawde dojdziemy do momentu gdzie zamiast na droge bedziemy patrzec tylko na licznik. Nie o to w tym chodzi.

0

@Xirrus a co to jest za towarzystwo szybko i bezpiecznie? Ci, ktorzy na 50 jada 100 czy ci, ktorzy na 50 jada 60? Takich zaliczasz do skrajnej grupy potencjalnych mordercow? A co z towarzystwem wolno i bezpiecznie? Mam na mysli takich co na 50 jada 20 i prowokuja innych kierowcow do wyprzedzania? Bo nie kazdy ma czas i checi na taka jazde. Jesli taki osobnik boi sie takiej zawrotnej predkosci to zwyczajnie nigdy nie powinien otrzymac prawa jazdy bo do jazdy sie nie nadaje i jest niebezpieczny na drodze. A takich ludzi jest cala masa. Kazda skrajnosc nie jest dobra.

0

@BORO_12 mozliwe, nie mam pojecia bo jak pisalem nie widzialem go w akcji za bardzo

0

@kamiVeB we Francji Mbappe tez strzelal, w Hiszpanii juz tak srednio, bez karnych wrecz bardzo kiepsko. Nie wiem czy liczby z Francji sa wyznacznikiem, ale tez nie widzialem go w akcji za bardzo. Jakis duzy talenciak?

0

@Faro ja przez koniec pesa przerzucilem sie na fife i ostatnio po jakims czasie wrocilem na chwile do pesa. Jaka to jest przepasc w rozgrywce na korzysc konami... cala otoczka wszystkiego lepsza jest produkcie ea ale sama rozgrywka to niebo i ziemia. W pesie czuc, ze gra sie w pilke a nie jezdzi na lyzwach jak hokeju

1

@Xirrus mylicie do czego sluza fotoradary. Nieoznaczone spowoduja odwrotny skutek. Miejsca niebezpieczne dalej beda niebezpieczne bo nie beda zwalniac. A chodzi o to zebyte miejsca byly jezdzone wolniej. Chyba, ze dla was satysfakcja z mandatu jest wazniejsza niz bezpieczenstwo, o ktorym kolega dzien w dzien pisze :)

0

Karny przeciwko realowi! Negreira!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?