malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda. Niby zdobylismy 2 trofea. Zagralismy 2 gowniane mecze przez caly sezon! Tylko 2, a dzieki temu ten sezon nie zostanie zapamietany jakos szczegolnie. Super ze zdobyli mistrza i Pk i nalezy sie bardzo cieszyc i docenic ale szkoda historycznego sezonu. W zasadzie Real ktory ma fatalny sezon, gra okropnie i slabo moze miec lepszy sezon niz Barca i to oni moga zostac zapamietani. Taki paradoks...
0
Oj zaczynam chyba rozumiec dlaczego Valverde za zadne skarby nie wystawial Miny. Czepialem sie o to, ale dzisiaj to widac bardzo
0
Znasz taki cytat "nie oceniaj mnie jesli mnie nie znasz?"? Domyslam sie, ze nie. Do twojej wiadomosci, kazdy ale to kazdy czlowiek na swiecie jest dla mnie rowny. Czy to znanynw swiecie czlowiek czy kongijski murzynek. Jesli jest dobrym czlowiekiem to kazdy jest rowny bez podzialow.
0
Ja bym oddal. Zycie jest zyciem i w porownaniu z takimi rzeczami jakies glupie puchary mimo ze daja tyle radosci sa niczym.
0
Co Ty bredzisz
2
Najlepsza 9 na swiecie i moj ulubiony napadzior po Eto'o a w zasadzie na rowni :)
0
A ja Ci powiem ze Marcelo robi im gre i w ataku daje +100 mocy
0
Ani centa mniej a jak nie to nara
0
Od Hazarda zdecydowanie bardziej chcialbym Williana na prawa strone. W dwumeczu zjadl Hazarda
0
Trzeba bylo uszczypnac nie? Masakra
2
Szacun dla Marcki no i Asa tez
0
Ale trypletu nie maja zadnego a my 2 :) a 6 pucharow w jednym roku nie ma nikt oprocz nas ;)
4
Dziekujemy najukochansza Barcelono! :)
2
Grizi Eriksen i Arthur w to okienko... Ehhh pomarzyc mozna :)
5
Jak zawsze
0
Dokladnie, zgadzam sie i tez zawsze o tym piszę
0
nigdy nie zrozumiem jak mozna jarac sie tak bardzo pilkarzem, ktory zagral kilka swietnych meczow na MS i tylko na tej podstawie twierdzic, ze jest najlepszy w historii. wygral MS i co dalej?
0
Hahahah no dokladnie :D
0
Byloby super ale takiej kasy na pewno nie wydamy
16
Nikt do tego nie dopuści ;)
11
Wymiana za Eriksena? :D
0
Tak, ja bym postawil na tak szybkiego zawodnika, ktory badz co badz moglby zrobic troche wiatraku na skrzydle. Na pewno sprawdzilby sie lepiej niz zajechany Roberto. I co z tego ze spedzil tyle czasu u lekarza? Od 2 miesiecy jest do dyspozycji trenera. Rok bedzie wracal po kontuzji?
3
spokojnie i tak bedzie gral ten sam sklad ;)
0
Tez fakt.. ;)
0
Przeciez moze juz nie grac. I tak sezon sie zakonczyl juz. Liga rozstrzygnieta i zostal jeden powazny mecz w finale pk.
0
Tak wiele? Poza liga niczego nie wygralismy. Odpalismy znowu w cwiercfinale najwazniejszych rozgrywek a final PK z taka gra tez przegramy
2
Teraz juz mozna grac zelazna jedenastka. Nikt juz sie nie zmeczy za bardzo, takze do boju Suarez Iniesta Roberto Rakitic polamany Busquets, Pique bez kolana. I w zadnym wypadku nie pozwalac grac Dembele. Paco tym bardziej. Zdecydowanie ta dwojka.jest za malo wypoczeta, a w dodatku Dembele wraca po kontuzji. Jedyny wchodzacy z lawki to ma byc Gomes ktory zawsze dodaje skrzydel zespolowi po wejsciu.
0
Sztuka za to jest to co odwalil valverde
0
Brawo valverde buahahahaha. Graj sobie dalej zelazna jedenastka do konca ligi. Dzieki trenerze.
0
Jestem na tak jednak za odpowiednią kwotę