malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dokladnie. Tak samo z ksw. Gdyby ludzie nie wykupowali tego to byliby tyljo stratni i puszczaliby w otwartym kanale jak kiedys. No ale ze ludzie placa to zdzieraja. Placa podwojnie za polsat bo sie zgadzaja na to
1
Serio chcesz promowac homo? ;) Z dystansem
3
Tak. Placac za nc lub cp 100 miesiecznie, to jest to duzo dokladac jeszcze 350
0
Roberto moze tez tam grac. Akurat pomocnikow mamy wielu ale niewielu dajacych cos pozytywnego
0
Przyszedl jeszcze Arthur ;)
0
Jeszcze tylko Rabiot i bedzie to swietne okienko. No i sprzedac Gomesa Rafinhe Denisa
2
Az dziwnie to pisac ale wielkie brawa za ten transfer. Mega ruch.
1
Ale wilka to Ty szanuj ;) bo znaczenie ma olbrzymie. I nie, nie jest to haslo - jestem zly i grozny ;)
7
Digna za te pieniadze powinni sprzedac i wprowadzic Mirande lub Cucu. A z tym Willianem to sa jakies jaja za taka kase. Bardzo dobry zawodnik ale prawie 80 baniek za 30 latka? Cr kossztowal 100 z hakiem...
0
I co z tego ze sporo kosztowal? Hazard stary nie jest a jest 3x lepszy
5
Krotko - Messi jest najlepszy w historii pilki, a Roni jest najwiekszym magikiem, jakiego swiat wiecej nie widzial.
8
Mimo, ze nie lubie Cra to Neymar moze mu sznurowki wiazac. Sorry, ale co z tego, ze Ney pieknie prowadzi pilke i wykonuje 100 efektownych dryblingow w meczu skoro w 90% i tak traci pilke niepotrzebnie. Cr mimo ze drewniany to strzela na zawolanie a Ney? 15-20 bramek w sezonie.
3
Z tym Ronaldo to jaja sa. Co on takiego zrobil? Kolejny raz dobre 3 tygodnienw LM. Ok zdobyl ja i bym krolem strzelcow, ale Messi zdobyl mistrza kraju i puchar, byl tez najlepszym strzelcem w Europie. Na mistrzostwach doszli do.tego samego etapu. I co? Bo 3 gole w 1 meczu? I co z tego jak dalej go nie bylo. Messi tez mial decydujacy ostatni mecz, ktory zagral swietnie. W 1/8 w asysty. Wiec dlaczego akurat CR?
0
Z pewnoscia.... :)
0
Dembele to sie akurat nagral
0
Portugalia i Grecja nie do przebicia :)
0
Kiedys zadalem tu pytanie kto jest wedlug was lepszy: KdB czy Eriksen. Sam zawsze wyzej stawialem Belga. Po ostatnich meczach nie mam zadnycb watpliwosci. De Bruyne to maestro
0
Ja w Dybali nic nie widze specjalnego. Moze maja dosc podobny profil, ale w Brazylii Cou gra z podobnym Neymarem i wyglada to bardzo dobrze. Mysle, ze z Hazardem spokojnie by ogarneli lewa flanke
4
Hazard by nie posadzil Cou. Cou w miejscu Iniesty a Hazard by wymiatal na lewym skrzydle. Lewa strona to by byla petarda :)
5
Gdzie Lukaku? W miejsca Griziego jak nic :) I Godin za Umtitiego
1
Nie :)
0
Oczywiscie, ze tak. 2 fenomenalnych graczy za 1 z duzym potencjalem? Ktos naprawde mysli, ze Dembele bedzie drugim Messim?
0
Tu gdzie widac od razu, ze cos jest nieporozumieniem zwyczajnie czasami szkoda czasu na dawanie szansy.
0
On wygryzie Busquetsa zobaczycie ;)
0
Kogo byscie woleli? Rabiota czy Kante?
0
Mimo, że dobry to strasznie przereklamowany
3
Stanie w 11 w swoim polu karnym przez 120 minut nie mozna nazwac gra
10
W czym? Strzelil 2 bramki dostawiajac noge i co wiecej? Miliony glupich strat po bezsensownych kiwkach na polowie boiska. Nie widze roznicy miedzy nim a Leo a gdzie jakies zmiazdzenie
1
Masz identyczny dream team jak ja :D poza bramka bo tam wstawilbym Kahna :) a reszta identyczna
0
Umtiti mial koncowke sezonu dramatyczna :/ oby wrocil stary dobry Sam