makaveli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biecz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Otamendi nie do wyjęcia.
0
Busquest znowu pominięty, a to co on wyrabiał z kanonierami to była jak zawsze czysta poezja.
7
Nie zapominaj o tym, że Guardiola odszedł własnie też w dużej mierze przez to, że nie chciał robić rewolucji w klubie, a w swoim ostatnim sezonie za jego panowania nie było już takiego głodu walki. Zgadzam się co do Eto'o to był błąd ale on sam odszedł dla kasy. Ibra to był kompletny nie wypał w wymiarze boiskowym jak i w szatni.
0
niestety nie obejrze dzisiaj meczyku bo mam 2 zmiane.. :/ jesli ktos bylby tak laskawy i napisal mi wynik byloby super (orange 503474959)