O sobie

  • Zainteresowania sport, motoryzacja, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FCB, Arsenal, MU
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 7

Komentarze

0

Szkoda, że Otamendi nie do wyjęcia.

0

Busquest znowu pominięty, a to co on wyrabiał z kanonierami to była jak zawsze czysta poezja.

7

Nie zapominaj o tym, że Guardiola odszedł własnie też w dużej mierze przez to, że nie chciał robić rewolucji w klubie, a w swoim ostatnim sezonie za jego panowania nie było już takiego głodu walki. Zgadzam się co do Eto'o to był błąd ale on sam odszedł dla kasy. Ibra to był kompletny nie wypał w wymiarze boiskowym jak i w szatni.

0

niestety nie obejrze dzisiaj meczyku bo mam 2 zmiane.. :/ jesli ktos bylby tak laskawy i napisal mi wynik byloby super (orange 503474959)

Zobacz wszystkie

7

Nie zapominaj o tym, że Guardiola odszedł własnie też w dużej mierze przez to, że nie chciał robić rewolucji w klubie, a w swoim ostatnim sezonie za jego panowania nie było już takiego głodu walki. Zgadzam się co do Eto'o to był błąd ale on sam odszedł dla kasy. Ibra to był kompletny nie wypał w wymiarze boiskowym jak i w szatni.

0

niestety nie obejrze dzisiaj meczyku bo mam 2 zmiane.. :/ jesli ktos bylby tak laskawy i napisal mi wynik byloby super (orange 503474959)

0

Busquest znowu pominięty, a to co on wyrabiał z kanonierami to była jak zawsze czysta poezja.

0

Szkoda, że Otamendi nie do wyjęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?