3

@RoberDzik Same vibe. Kiedyś jakiś Ronaldinho jak starszy brat, idol, a dziś jakiś 18 latek z osobami niskorosłymi który ma o 13 lat mniejsze doświadczenia życiowe...

0

@Messinino To nie jest zakłamywanie, bo w efekcie była czerwona, a żółtej też nie powinno być.

26

Odpowiedź: nie.


4

@mekston Ale po co k***a psujesz ten klimacik mordo, za dużo przebywania z @Popitek12...

5

Alba mega inteligentne zagranie przy tej bramce. Zajebiście miło jest oglądać tych amigosów :)

5

394, ładna asysta ;)

3

@Lionel_Messi10 U mnie dość symbolicznie: dzisiaj oglądam Leo w miejscu w którym się wychowałem i w którym oglądałem Messiego kiedy był jeszcze nastolatkiem i dopiero poznawałem jego geniusz i się na nowo po Ronaldinho (jednak bardziej świadomie) zakochiwałem w jakimś piłkarzu. Niby nic, ale emocjonalnie robi robotę :)

6

I cyk, Lajonel z kolejną asystą, idealnie trafiłem z włączeniem :)

26

J***niutki. Pamiętam tę bramkę na zacinającej się transmisji programu Sopcast. To były czasy!


10

@Popitek12 Brawo Popi, nie każdy bohater nosi peleryne, ZP fcbarcakom ma w końcu faworyta

0

@Gaucho No, szczególnie w Lidze Mistrzów, gdzie w finale LM Real miał 4 strzały na bramkę, przeciwnicy ponad 20, a skończyło się 1:0 dla Realu lub gdy przeciwnicy Realu popełniali błędy, które w futbolu są niezwykłą rzadkością :v

7

Madrycka prasa donosi, że zawodnicy Realu Madryt w ramach dodatkowego kształcenia mają odbywać zajęcia z prawa karnego już do końca sezonu. Zakłada się, że kształcenie z prawa karnego z wyróżnieniem ukończy Kylian Mbappe, jednak Vinicius Junior chce mu w tym przeszkodzić, mimo że dodatkowe zajęcia musi godzić z fakultetem męczeństwa.

0

@partymaker czochrać garfielda

2

@Bocheno1 Nie bardzo, ale szybko naprawione.
Btw jak to było? Zero banów?

2

@Kozinho. Jakby była dłużej z sympatycznym miłośnikiem rowerów to dałaby radę.

10

@Frimpong jednak nie tylko LM jest przereklamowana, Premier League też.

3

@michal26 Smacznego! Ja dzisiaj w kebsa później idę, dawno nie jadłem:)

@clyde Szczególnie te z Torunia są okropne!

3

@mekston Po moim trupie.

3

Drum'n'bass, orkiestra symfoniczna oraz chór w ramach Red Bull Symphonic Johann Strauss 2025. Wyszło sztosowo w mojej opinii, a we wtorek wypuszczony zostanie cały koncert :)

@DragonxNF @esem91 @clyde


8

@Konradowskyy Aktualne TVP jest niestety żenujące, mimo, że początek tego nie zapowiadał, ale to i tak nie ma podjazdu do tego co było za PiSu. Wymazywanie serduszek WOŚP, wymyślanie fałszywych projektantów mody, montaż filmików niczym z Korei, jakieś absurdalnie żenujące programy satyryczne, w których były osoby z najgorszych programów typu "Dlaczego ja?" etc. I tak można wymieniać. Nie ma podjazdu, ale trzeba też powiedzieć, że dzisiejsze TVP delikatnie mówiąc d*py nie urywa :/

TVN24 i Polsat to aktualnie najlepsze stacje informacyjne.

4

@directedbyfcb On by chciał pchać, ale wszyscy wiemy, że nadaje się tylko do ciągnięcia...

5

@Luciano99 Ja bym poszedł o krok dalej i co najmniej do 35-go roku życia żadnych imprez, kobiet, podwojone treningi i mieszkanie w Ciutat Esportiva, ale też taka kawalerka co by się mu w d*pie nie poprzewracało. Z @Kessie działa, trzymasz go w piwnicy i co, chodzi jak w zegarku.

0

@marcin62 Bardzo w punkt ze stwierdzenie, że Yotei jest nierówny graficznie. Art direction bardzo tej grze pomaga i to sprawia "wow", ale technologicznie jest często ubogo jak np. kiepskie animacje podczas rozmów. Tak czy siak dobra gierka, ale widać, że cięcia były :)

6

@AssisMoreira Ja nie pracuje w warsztacie, ale współpracuje z @Luciano99 na zasadzie B2B, ja mu robie marketing i dizajn, a on mi nie płaci.

Może kiedyś się dorobię na boa psiogłowego, bo jest śliczny ;)

9

Czy można nakarmić boa psiogłowego świnką morską?

0

@Zoker
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16118532#comment-16118532
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16109522#comment-16109525
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16094080#comment-16094096
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16092696#comment-16092696
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16080976#comment-16080980
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16063970#comment-16064032
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16066753#comment-16066781
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16071857#comment-16071868

Proszę bardzo, przejrzałem 5 stron z Twoimi komentarzami co zajeło mi niestety ok. 5-10 minut z mojego cennego życia, ale żebyś się odczepił, to poświęciłem na to swój czas. Wiele komentarzy to narzekanie, malkontenctwo, spina, udowadnianie wszystkim, że wiesz lepiej. A tego w przeszłości było ZNACZNIE więcej co Ci kiedyś już wytknął @MesQueUnClub_87 (jeśli to nie Ty, to wybacz oznaczenie) lub podobny użytkownik i to całkiem niedawno - parę miesięcy temu.

Ale nie mam ochoty szukać już tego w Twoich wielokrotnie napiętych wypowiedziach, bo nie mam na to czasu, ani ochoty. Mam o Tobie takie, a nie inne zdanie, tak samo jak Ty o mnie i raczej nigdy to się nie zmieni. Dlatego może najlepiej omijamy siebie na tej stronie, będzie zdrowiej i dla nas i dla społeczności.

Cześć ;)

3

Nowy kawałek Fred again z momentem długiego, nieprzerwanego dźwięku, który jest bardzo podobny do Gosh @clyde :)

Mnie siadło, dobry utwór. @DragonxNF @esem91


0

@Zoker
Ilość mojego narzekania:
[xxxxx---------------]

Ilość Twojego narzekania:
[xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx]xxxxxxx

Pozdro mordo. Uśmiechnij się w końcu :)

1

@FiscaelBarca Myślę, że to pierwsze. Emocje generują kliki, a on m.in. na fatalizmie zbudował swój kanał. A szkoda, bo to na pewno wpływa na inne media przez co Barcelona jest jednym z najbardziej jak nie najbardziej krytykowanym klubem w tym kraju. Barcelonie najmniej się wybacza.

1

@Popitek12 Lubisz CRa? Głosuj na Lewicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?