0

Ja sobie na canal+ zobacze:)

Na N ani na polsacie nie ma meczu.

Pozdrawiam

0

Dzisiaj moze byc ciezki mecz.Messi pewnie zacznie dzisiaj na lawce.Pozdrawiam

0

MU najlepiej trafilo.Jak przejdziemy Bayern bedzie ciezko.

0

"Obiecujący lewy obrońca"

0

U nas duzo transferow raczej nie bedzie.I dobrze,druzyne mamy prawie kompletna.Dani zostaje,smieszne te informacje o transferze do Chelsea.Real bedzie mial przebudowe(Dzisiaj czytalem ze chca kupic Gerrarda, napewno im sie to uda:) )

Pozdrawiam

0

Arbiter slabo sedziowal mecz Real-Atletic.Huntelar powinien dostac kartke na poczatku meczu za uderzenie lokciem.A potem sedzia sie pogubil i kartki dawal nie tym pilkarzom.

0

Ocenki bardzo dobrze wystawione.Pique gra naprawde znakomicie.Szkoda ze wczoraj nie udalo mu sie strzelic bramki.

Pozdrawiam

0

Na polskich platformach nie ma meczu Barcy.

0

No dzisiaj moze byc ciezki mecz.Wydaje mi sie ze Pep moze dzis nie wystawic najsilniejszego skladu.Messi gra ostatnio w kazdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.Obym sie mylil.Gdyby co lepiej jak zagral by pierwsza polowe i przy dobrym wyniku trener by go zmienil.

Pozdrawiam

0

Panowie jest jeszcze duzo czasu do pierwszego meczu wiec nie ma co wybiegac w przyszlosc.Kazdy z tych zespolow moze miec kryzys albo wzrost formy.Wazne ze my gramy coraz lepiej (Xavi powraca).

Jeszcze tylko Pep obrone "ustawi" i bedzie dobrze.Nie wazne z kim zagramy.Jak mamy byc najlepsi w Europie to wygramy z kazdym.

Pozdrawiam

0

Z hotbirda nie da rady(jestem pewien na 90%) i tak z dekodera c+ nie zlapiesz kanalu, no chyba ze kupiles jakis do cyfry(np.ferdka)

0

miodek2332

Sluchaj musisz ustawic antene na 1W(Jak masz np cyfre to masz ustawiona na hotbirda13E)czyli musisz przekrecic talerz.

0

szusti

Ktorys z tych:

57 58 59

0

shopenhauer997

Antena na 1W i ogladasz.

0

Lonias

Poczekaj potem napewno bedzie Relacja Live i tam sobie sprawdzisz.Ma byc na iraqgoals.Ja sobie na N zobacze.

A co do transferu Ribery jestem na tak.

Pozdrawiam

0

Pep widze ladne metody treningowe stosuje:)

0

roni_7, Na tej stronie byl juz kiedys poruszany ten temat. O ile sie nie myle zwyciezca pary Porto-Atletico.

0

Najwazniejsze ze prawdziwa Barca wrocila.

Pozdro

0

Proponuje wzmocnic srodek kosztem Etoo i Inieste przesunac na lewe skrzydlo a Titiego na srodek.

0

A tak kibice realu mowia ze sedziowie pomagaja Barcelonie.

0

Panowie jak tam real (wynik i jak graja)

Dzieki z gory

Pozdro

0

czarny20

Kto ma przewage ?

Real czy atletico

0

Na prawej Puyol.

Pozdrawiam

0

poki90

Wielkie dzieki.

Pozdrawiam

0

Mam pytanko odnosnie Barcy B :

Czy ktos zna jakas strone z terminarzem?

Jak tak prosilbym o link.

0

Messi*

0

Wazne zeby zagral Pique(ktos musi kryc Llorente).

Moj sklad na mecz:

Pinto Sylwinho Marquez Pique Puyol Y.Toure Keita Xavi Iniesta Henry Mess.

Samu niech sobie odpocznie bo ostatnie mecze przespal.

Pozdrawiam

0

Czy ja napisalem ze Messi to srodkowy napastnik?Napisalem tylko ze NAWET Messi nie gra w kazdym meczu.

0

CdR to inna bajka mielismy zaliczke z pierwszego meczu.

0

Jak E2 i Titi zostana nie ma co kupowac srodkowego napastnika.Jest jeszcze Bojan.Messi tez nie gra w kazdym meczu, wiec Henry czy Etoo nie musz grac we wszystkich spotkaniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?