maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sobie na canal+ zobacze:)
Na N ani na polsacie nie ma meczu.
Pozdrawiam
0
Dzisiaj moze byc ciezki mecz.Messi pewnie zacznie dzisiaj na lawce.Pozdrawiam
0
MU najlepiej trafilo.Jak przejdziemy Bayern bedzie ciezko.
0
"Obiecujący lewy obrońca"
0
U nas duzo transferow raczej nie bedzie.I dobrze,druzyne mamy prawie kompletna.Dani zostaje,smieszne te informacje o transferze do Chelsea.Real bedzie mial przebudowe(Dzisiaj czytalem ze chca kupic Gerrarda, napewno im sie to uda:) )
Pozdrawiam
0
Arbiter slabo sedziowal mecz Real-Atletic.Huntelar powinien dostac kartke na poczatku meczu za uderzenie lokciem.A potem sedzia sie pogubil i kartki dawal nie tym pilkarzom.
0
Ocenki bardzo dobrze wystawione.Pique gra naprawde znakomicie.Szkoda ze wczoraj nie udalo mu sie strzelic bramki.
Pozdrawiam
0
Na polskich platformach nie ma meczu Barcy.
0
No dzisiaj moze byc ciezki mecz.Wydaje mi sie ze Pep moze dzis nie wystawic najsilniejszego skladu.Messi gra ostatnio w kazdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.Obym sie mylil.Gdyby co lepiej jak zagral by pierwsza polowe i przy dobrym wyniku trener by go zmienil.
Pozdrawiam
0
Panowie jest jeszcze duzo czasu do pierwszego meczu wiec nie ma co wybiegac w przyszlosc.Kazdy z tych zespolow moze miec kryzys albo wzrost formy.Wazne ze my gramy coraz lepiej (Xavi powraca).
Jeszcze tylko Pep obrone "ustawi" i bedzie dobrze.Nie wazne z kim zagramy.Jak mamy byc najlepsi w Europie to wygramy z kazdym.
Pozdrawiam
0
Z hotbirda nie da rady(jestem pewien na 90%) i tak z dekodera c+ nie zlapiesz kanalu, no chyba ze kupiles jakis do cyfry(np.ferdka)
0
miodek2332
Sluchaj musisz ustawic antene na 1W(Jak masz np cyfre to masz ustawiona na hotbirda13E)czyli musisz przekrecic talerz.
0
szusti
Ktorys z tych:
57 58 59
0
shopenhauer997
Antena na 1W i ogladasz.
0
Lonias
Poczekaj potem napewno bedzie Relacja Live i tam sobie sprawdzisz.Ma byc na iraqgoals.Ja sobie na N zobacze.
A co do transferu Ribery jestem na tak.
Pozdrawiam
0
Pep widze ladne metody treningowe stosuje:)
0
roni_7, Na tej stronie byl juz kiedys poruszany ten temat. O ile sie nie myle zwyciezca pary Porto-Atletico.
0
Najwazniejsze ze prawdziwa Barca wrocila.
Pozdro
0
Proponuje wzmocnic srodek kosztem Etoo i Inieste przesunac na lewe skrzydlo a Titiego na srodek.
0
A tak kibice realu mowia ze sedziowie pomagaja Barcelonie.
0
Panowie jak tam real (wynik i jak graja)
Dzieki z gory
Pozdro
0
czarny20
Kto ma przewage ?
Real czy atletico
0
Na prawej Puyol.
Pozdrawiam
0
poki90
Wielkie dzieki.
Pozdrawiam
0
Mam pytanko odnosnie Barcy B :
Czy ktos zna jakas strone z terminarzem?
Jak tak prosilbym o link.
0
Messi*
0
Wazne zeby zagral Pique(ktos musi kryc Llorente).
Moj sklad na mecz:
Pinto Sylwinho Marquez Pique Puyol Y.Toure Keita Xavi Iniesta Henry Mess.
Samu niech sobie odpocznie bo ostatnie mecze przespal.
Pozdrawiam
0
Czy ja napisalem ze Messi to srodkowy napastnik?Napisalem tylko ze NAWET Messi nie gra w kazdym meczu.
0
CdR to inna bajka mielismy zaliczke z pierwszego meczu.
0
Jak E2 i Titi zostana nie ma co kupowac srodkowego napastnika.Jest jeszcze Bojan.Messi tez nie gra w kazdym meczu, wiec Henry czy Etoo nie musz grac we wszystkich spotkaniach.