maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostrzeżenie
0
Mam pytanko:
Można to wrzucic na jakis serwer bez limitow ?
0
JimMorrisonFCB
Około 30 minut przed meczem.
0
FlyEmirates
Wujo444 jest tutaj dosc dlugo.Ciebie jeszcze wtedy nie bylo.
0
http://barca-media.com/video/2008-09/Champions%20League/Final_Barca-MU/Match.rar
0
Sebolpes
Wyszukaj kanal.
Namiary 11.623V 27500 3/4
0
Nie na temat:
Mecz jest w nocy z niedzieli na poniedzialek?
0
Dzieki za odpowiedz.
0
Nie na temat:
Mecz jest w nocy z dzis na jutro?
0
Do Redakcji:
Czy mecz z Galaxy nie jest czasem 1 sierpnia?
0
Barcafan85
Wywaliles spacje w linku?
0
Spacje trzeba zlikwidowac.
0
4:1 Pedro Rodríguez
http://www.mediafire.com/?kmn2og2zbdl
0
3:1 Jeffrén Suárez
http://www.mediafire.com/?kqnjgmrzmzm
0
Ja mam prawie wszystkie teraz sobie sciagam reszte.U mnie to zajmuje tez ponad 4 gb.(bramki+skroty+inne)
0
Gielar00
Na polsacie sport extra ten mecz jest na zywo.
0
marek91
Tu masz rozpiske kto z kim i na jakim kanale
http://liveonsat.com/daily.php
0
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=23017
Wystarczy poszukac.
0
Na Cyfrze+ nie bedzie meczu.
0
Na stronie canal+ pisze ze na canal+sport2 bedzie mecz Barcy.
0
Wg mnie lepiej bedzie jak Toure zagra na pozycji DP.Abidala na srodku z Pique i na lewej Sylwinho.
0
Brameczki beda wrzucone jeszcze na jakis inny serwer?
0
Canal+sport i mozna ogladac :)
0
pbrzeczek
To mozna scignac tutaj:
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26692
0
Wojtex95
Przeczytaj sobie co napisal Edek i Pershing
0
DzaaQ dzieki za info juz sciagam a tak bym musial czekac do jutra.
Pozdro
0
Nie na temat Albelda nie zagra z Barca
0
Dzieki za brameczki :)
Pozdro
0
Sklad bardzo silny.I dobrze.Trzeba to wygrac.Licze na 3pkt.Mam nadzieje ze Pep da odpoczac Messiemu i Xaviemu przy dobrym wyniku
0
Bedzie ciezki mecz.Ob y wyszedl najmocniejszy sklad.Mam nadzieje ze szybko strzelimy z 2 gole i bedzie spokojnie a Pep bedzie mogl zmienic w przerwie Xavi'ego Messi'ego.
Pozdrawiam
VeB