15

Nie patrząc na sympatię kto kogo lubi a kto nie to tego typu żółte kartki to jest gruba przesada. Nie może być tak że sędzia daje kartkę za swoją interpretację czyjegoś zachowania. Mało to tego typu problemów faceci mają z kobietami i dostają żółte kartki hehe to jeszcze sami sobie to robią. Jak by flick powiedział do sędziego że jest jebniety to rozumiem że kara a nie że trener dostaje kartkę bo źle spojrzał czy żartował. Kiedyś wkoncu ktoś zauważy że ten sport zmierza w złym kierunku. To ma być męska twarda gra.

0

@Barcelonista94 w drugą strony było by to samo więc nie wiem co się Dziwisz

4

Lamine siedzi na ławce i kmini na czym by tu zarobić hehe

0

@Fermin weź zluzuj chłopie trochę to tylko mecz

0

@Kismeth przecież Marcus pierwszy z nim ręką popracował

0

@Ryoumen no ale prawda jest taka że na montujic może wejść 56 tys a tutaj 45 tys więc różnica znaczna. Do tego jak zaczną grać na camp nou to dalsze prace będą szły wolniej bo stadion za każdym razem będzie musialbyc przygotowywany na mecze itd. Dlatego nie zdziwię się jak stwierdzą że faktycznie lepiej będzie wróci na późniejszych etapach budowy.

1

No to już chyba dość dawnemu temu wiedzieli że powrót na stadion przy pojemności mniejszej niż na montujic jest nieopłacalny więc po co wogole była o tym mowa. Za miesiąc okaże się że na etap 1b to też w sumie się nie opłaca bo pojemność niezbyt duża a i prace będą się opóźniać przez rozgrywanie meczy

0

Pytanie brzmi ile Yamal będzie żądać za kilka lat gdzie cały czas będzie bardzo młodym zawodnikiem. Ronaldo w jego wieku zarabiał około 1,5 mln funtów i był w drugiej setce najlepiej zarabiających zawodników. Podobnie messi który już był w pierwszym zespole i zarabiał podobnie jak Ronaldo. Yamal aktualnie ma kontrakt top10. Każdy pamięta jakich pieniędzy w późniejszych latach żądali zarówno Ronaldo jak i Messi w klubach. Teraz niech każdy sobie odpowie na pytanie ile za 3-4 lata (jak nie wcześniej) będzie chciał Lamine i jego otoczenie. Żeby nie było Yamal to super utalentowany i decydujący gracz. To dar ale i przekleństwo Barcelony bo klub będzie musiał mu wypłacać gigantyczne pieniądze. Nie zdziwię się jak za 3 lata pensja Yamala to będzie 30% wszystkich wydatków na pensje całego klubu.

0

@PioteK myślę że gdyby federacja dawała również rekompensatę dla kibiców klubów za to że nie będą mogli ich oglądać w meczu oglądanym na stadionie lub w TV to ludzie byliby usatysfakcjonowani. Oczywiście sarkazm żeby ktoś nie myślał że to na serio

0

@directedbyfcb dokładnie. Jak nie przyjmie powołania to nie będzie grac. Ile jest takich przypadków że zawodnik nie chce grać dla reprezentacji? Niewielki odsetek. Skoro więc zawodnicy chcą grać dla reprezentacji, są świadomi ze mogą doznać kontuzji, będą mieli mniej czasu na regenerację to dlaczego kibice mającą tym problem?

3

@nowy19pl ale to decyzja gracza czy chce grać w kadrze czy nie. Nikt nikogo nie zmusza do reprezentowania kraju. To nie jest tak że dany zawodnik chce grać w klubie i nagle przyjeżdża żandarmeria z karabinami i siłą go zabierają na kadrę. Łatwo się ocenjs decyzje selekcjonera szczególnie kadry Hiszpani z perspektywy Polaka. Myślę że w Hiszpani podchodzą do tego inaczej bo ci zawodnicy z ulubionych klubów reprezentują również swój kraj. Myślę że każdy Hiszpan chce oglądać sukcesy swojej reprezentacji i do tego takiej w której prym wiodą ulubieni zawodnicy

0

@europejczyk tak bo przed meczem klub przewidywał że dostanie baty z sevilla. Nie zagrał z Sevills żeby nikt z każdej się nie czepiał.

0

@mint tak w której bierze zespół z Kazachstanu. Faktycznie Europa Zachodnia. Gratuluje wiedzy

2

Cud :p akurat przypadkowo kontuzja trafiła się na przerwę reprezentacyjną.

6

A może superpuchar Europy zachodniej

0

@AnalnaGrawitacja a jesteś w stanie podać wiarygodne źródło że tak nie jest ?

0

@Uven tak bo ty wiesz jak to wygląda. Pochwal się przy ilu transakcjach brałeś udział. Skąd możesz wiedzieć czy są czy nie ma odsetek przy takich rozłożonych w czasie transakcjach?

1

@ini_barca bo to nie jest gra komputerowa jak się niektórym wydaje. 20 mln euro to dużo kasy i to nie jest jak w fifie że masz budżet na transfery a jak kogoś kupisz to ci odejmują i masz mniej. Te pieniądze skądś trzeba zabrać

1

@BIGCULES no bo to jest partactwo. Barca to nie pierwszy i nie ostatni klub który buduje/modernizuje swój stadion i zapewne nie ostatni który ma opóźnienia bo to normalne. Tutaj chodzi o komunikaty jakie wypuszcza klub.m, które się wzajemnie wykluczają. Dla klubu ważniejsze jest zrobienie z własnych kibiców debili którzy mają uwierzyć w ich kłamstwa. Zarząd z Laporta dokładnie więc kiedy będzie realny powrót na stadion ale wolą mydlić oczy ludzie żeby nie wyjść na partaczy

1

Jak to możliwe że zespół przegrywa 1:4 a zawodnik przegranej drużyny zostaje mvp? Czy ta liga przestanie sie w końcu kompromitować.

0

@najs przypomnij sobie mecz z Benfica w zeszłym sezonie upadek Yamala i karny. Zgadzam się że to jest powszechna praktyka niezależnie od barw.

4

@chrissssty69 ciężko żeby Inigo gdyby był oczywiście mógł wpłynąć na pozycję spalona Ramosa skoro linie wyznaczala w tym momencie piłka a nie linia obrony .

0

Są tam jeszcze jakieś stadiony w Barcelonie gdzie mogli być zagrać? A może by tak na obiekcie Espanyolu ?

2

Komentarz usunięty

0

@partymaker wszystkie dźwignie sprzed 1-2 sezonów będą się odbijać w kolejnych latach. Sprzedaż w sumie 25% praw do transmisji z następnych 25 lat, 50% praw do barca studio, refinansowania długów i jeszcze kilka przyniosło zysk w tamtym czasie ale teraz powoduje że zyski z różnych instrumentów są dużo mniejsze.

0

@alone49 a no tak w piłce nożnej nagłe zatrzymanie się z piłką jest niedozwolone, to chyba bezpośrednia czerwona kartka

0

Barcelona może być pierwszym klubem który w jednym sezonie rozegra swoje mecze domowe na trzech różnych stadionach :p

0

@Limaker jezeli według ciebie to wejście barkiem przeć garcie to ja proponuję udać się to specjalisty bo ewidentnie masz jakąś wadę postawy skoro ty masz w tym miejscu Bark. Owszem w gracza Valenci wszedł w bark ale raczej odepchnął go klatką i rękami

1

A to co Lamine nie ma nic do powiedzenia l? Skoro miał uraz to co nie mógł nic powiedzieć i wrócić do klubu?

1

@cracker tylko wiesz co on ma to w dupie co oni myślisz i jaką łatkę mu przypiąłeś. I tak ty wiesz kim on jest a on nigdy się nie dowie kim ty jestes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?