lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobertNieLewandowski Tak były dyrektor jednego z największych klubów piłkarskich na świecie, obecnie również dyrektor jednego z najlepszych klubów w Hiszpanii to przegryw, tymczasem ty masz nick nieLewandowski brawo
1
Równie dobrze można zdać pytanie dlaczego dzieci wierzą w świętego Mikołaja? Bo myślą że istnieje. Tutaj zawodnicy też myślą że istnieje jakaś szansa na zwycięstwo. Jeżeli jest jakiś klub (poza Barceloną) który jest w stanie roztrwonić taką zaliczkę to na pewno jest to Atletico
0
@Sergio_Devils to nie dobrze bo miała cię rozśmieszyć :P
0
@Sergio_Devils myślę że ty ich też śmieszysz. To chyba dobrze bo wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni.
0
@nike007 zgadzam się. Jak Flick odpowiada zapytaj Real Madryt to wszyscy wow super riposta, jak Arbeloa odpowiada zapytaj Barcelonę to już wysyp komentarzy Madryckie ścierwa itd. Gownoburza z niczego.
0
@Sergio_Devils weź chłopie zluzuj co takiego powiedział? To jest szukanie sensacji. To samo powiedział Flick
1
@4Fabregas4 dopóki są zwycięstwa to nic nie przeszkadza ale jak już przychodzą porażki to nagle woda w łazience jest za zimna. Kontuzje ? Wszystkie zespoły mają takie problemy.
7
Jeszcze powinno złożyć skargę do władz ligi na zespół przeciwnika który z niewiadomych względów miał czelność wykorzystywać wysoko ustawiona linie obrony i dzięki temu miał większą szansę na zwycięstwo
0
@totalcrack a co Laporty bananowy dzieciaku ( jak już wyzywamy się od dzieci) to nie rozśmieszaj mnie z tym stwierdzeniem że Perez jest fałszywy. Jest wyrachowany to fakt a Laporta. To zwykły kłamca i populista. Nikt ci tyle nie da co Laporta obieca. Przykłady? Ile razy zarzekał się że Messi zostanie albo później że wróci? Ile razy powtarzał że barca ma środki na zakup graczy po czym były problemy z rejestracją, ile razy powtarzał że klub wróci do zasady 1:1. Ile razy mówił że Barca wróci na camp nou po czym musieli szukać stadionu gdzie grać. Można tak wymieniać bez końca
0
@totalcrack proszę bardzo: Przykładowy cytat (z wywiadu z 2022 r., podsumowujący jego myślenie):
„Superliga jest sposobem na uratowanie europejskiego futbolu. Trzeba ją wpasować w ekosystem rozgrywek piłkarskich, nie likwidując lig krajowych… Jeśli tego nie zrobimy, [piłka] straci swoje wartości i europejski futbol nie będzie zrównoważony.”
– Joan Laporta o potrzebie Superligi jako reakcji na kryzys i zagrożenia dla futbolu.
2
@totalcrack myślę że to samo można powiedzieć o laporcie.
2
A czy taki prezydent to nie powinien przedewszystkim zarządzać klubem i robić to w taki sposób aby osoby odpowiedzialne za transfery mogły przeprowadzić taką transakcję jak zakup Alvareza. Tym powinien się chwalić kandydat a nie kogo ściągnie. Bo zabrać kredyt i przepłacić kilkukrotnie za zawodnika to każdy głupi potrafi. Pytanie jak go później zarejestruje
0
Nic nie wnoszący artykuł. Jakiś dziennikarz stwierdził sobie że Perez chce kupić Pedriego ale w sumie to niemożliwe. Koniec
1
Czyżby ten projekt miał przebić wielomilionową umowę z pepco na sprzedaż licencjonowanej odzieży.
1
@karci0 no ja proponuję udać się do lekarza bo wyraźnie coś nie gra w głowie. Naprawdę jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy osoba komentująca to niewychowany dzieciak któremu wydaje się że dzięki tego typu komentarzom będzie kimś lepszym czy to osoba dorosła ale z niezbyt wysokim ilorazem inteligencji dla której szczytem możliwości jest pójście do lasu na ustawkę. Jest też trzecia opcja że komentujący to zwykły troll internetowy który w komentarzach jest w stanie obrazić i pokonać każdego a jak przyjdzie co do czego to odwraca głowę. Naprawdę niektórzy ludzie powinni mieć zakaz oglądania sportu.
1
Za każdym razem jak ktoś dostanie słuszną czy nie słuszną czerwoną kartkę i więcej niż jeden mecz zawieszenia to jest wyciągany ten faul Mbappe po którym dostał jeden mecz zawieszenia. W samym artykule nikt nie potępia gracza Bilbao który zachował się jak piz** i aktorzyna. Za takie aktorstwo każdy gracz nieważne czy Bilbao Realu czy Barcelony powinien dostawać zawieszenie na min 5 meczy. Może wkoncu skończyło by się takie żenujące aktorstwo i wymuszanie. Dorośli faceci a zachowuje się gorzej niż dzieci. Ale wracając do sedna to Pan autor posta czyli Dariusz Maruszczak wrzuca ten post tylko po to aby ludzie w komentarzach mogli się wyrzyc i ponarzekac. Żenada
2
@Pablozeusz no nie zgodzę się. Taki Vini w tym sezonie zyskał kilkukrotnie więcej swoich antyfanów niż w poprzednich sezonach a ciężko powiedzieć żeby grał lepiej. Myślę że talent i liczby to jedno a to jakim jesteś człowiekiem i jak odbierają cię ludzie to drugie. Niestety Yamal ma taki styl bycia i jest odbierany jako zarozumiały cwaniaczek bez szacunku do innych. Czy taki jest raczej nikt z tego forum nie wie. Nie zamierzam go oceniać czy jest dobry czy złym człowiekiem ale jest tak odbierany jak się zachowuje.
3
@martool2 wniosek: Ty nie strzelasz nawet ogórkom,
2
@Toretto no w tym wypadku jedna decyzja była przeciwko Barcelonie a druga na korzyść
2
@MagdJanko sprawdziłby gdyby dostał info z VAr że moglbyc faul. Sędzia sam sobie nie chodzi oglądać do monitora co chce.
0
Nie ma dnia żeby nie pojawiał się artykuł o takiej tematyce która ma spowodować jeszcze większą polaryzację. Niestety ale w Polsce od 10-15 lat to się bardzo dobrze sprzedają bo dziennikarze grają na emocjach ludzi. Niestety prowadzi to agresji. Najpierw jedna media wymyślają jakieś historie które się dobrze sprzedają a kolejne to powtarzają. Dla redakcji tej strony czy chociażby strony Realu głupio by wyglądało gdyby napisali coś pozytywnego o przeciwniku, dlatego jak już pojawia się jakiś artykuł to tylko po to żeby ludzie mieli używkę i mogli się wyżyć w komentarzach. Niestety w dużej większości ludzie łykają takie historie. Gdyby ktoś napisał artykuł że klub będzie płacić każdemu kibicowi 100 euro za kibicowanie to już by było pisane że żałosny klub musi płacić za doping itd.
2
@severius no tak bo to jest wyznacznik. City też ledwo się załapało a odpadło odrazu w pierwszym dwumeczu.
0
Takie w połowie nowe to camp nou.
0
@Disco_taverna chciał napisać coś mądrego ale nie wyszło to chyba tylko o to chodzi. Co nie którzy mają taką obsesję na punkcie realu ze w żadnej sytuacji nie potrafią nie wspomnieć o zaprzyjaźnionym klubie
0
Zgadzam się , Wojtek widząc że już praktycznie stracił piłkę blokował piłkarza Brugii noga i się przewrócił. Prawda jest taka że w takiej sytuacji w której bramkarz stracił kontrolę nad piłką nie powinna działać zasada że bramkarz jest nietykalny.
5
Co chwilę artykuł że Yamal ma dolegliwości że nie czuję się dobrze ale co mecz podstawowy skład. Gość ma 18 lat a klub nie potrafi ułożyć jedenastki bez dzieciaka nawet w takim meczu jak ten z Elche. Zagra słabo i znowu będzie że to dlatego że ma kontuzję
3
Barcelona dalej nie spłaciła jeszcze Lewandowskiego i dość sporo kasy jest jeszcze winna Niemcom. Stosunkowo niedawno był o tym artykuł i była informacja że z tych 50mln to chyba połowę dopiero spłacili
3
Podniecacie się a oni na drugi dzień razem grilla zrobią i będą sobie piąteczki zbijać. Mecz to mecz są emocje ale później to wszystko opada i każdy wraca do normalności. No może nie każdy bo spora część kibiców nie potrafi oddzielić tego. Zobaczcie jak piłkarze się zachowują przed meczem czy na kadrach tam nie ma złej krwii.
0
@AxelF o który mecz ci chodzi ?
0
@Wojtek84 tak ten sędzia szczególnie uwielbia Real Madryt dlatego w zeszłym sezonie zakończył mecz w momencie strzelenia gola na wagę zwycięstwa przez Real w meczu z Valencia. Niestety to kolejny sędzia po Matheu Laoz który lubi być w centrum uwagi i lubi jak po meczu więcej mówi się o nim niż o meczu