lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Już się niby pogodziłem, że Messi nigdy nie założy koszulki FCB.... Ale kuźwa, kiedyś to musiało nastąpić. Wielka szkoda, że w takich okolicznościach zegna się z Barceloną. Zawsze było mówisz Barca, myślisz Messi. A jednak będzie się trzeba przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Dzięki Ci Messi za wszystko! Jesteś Legendą!!!
0
Gdzie korzystniej przeniesc numer? (dotychczas Orange). Play czy Tmobile?
0
Co tu się stanęło się?.....
3
Ależ on mu gonga zadał, dopiero na powtórce widać, iż dostał cios i na deski... Daawno takiego nokautu nie widziano
0
O kur.... co zrobił pan RUSEK
0
@tbas i strzeli decydujaca bramke dla FC Bayern
0
@bartekvisca wczoraj bylem na Dolinie Pieciu Stawow,cos pieknego,epickie widoki
2
@masq tak jest Araujo powinien przy nim stać się podstawowym stoperem
7
League Sevilla Europe
0
@tristan87 WTF?
1
@maatiixx bo jest Rudi (y) he he
1
Chciałbym aby Bayern wygrał CL (oczywiście tylko i wyłącznie ze względu na RL9) ale trio Neymar, Mbappe, Di Maria może zaczarować w finale
3
@sylwestr Szetien to było totalne nieporozumienie
1
Nejmar serio.... Hehe. Pewnie w finale strzeli ale oby RL9 strzelił więcej z Bayernem
1
Juz po meczu.Nejmary,Di Maryje,Mbappe awansowaly do finalu
0
Final Psg-Bayern zapowiada sie ekscytujaco
0
Nejmar...................
0
Jak klub ze stolycy nie strzeli zwycięskiej bramki grając z przewagą to będzie katastrofa
0
Co to się stanęło się w dzisiejszym meczu. Lyon= szacunek
1
Ja pieprze, ale jaja Lyon w półfinale?
0
@Jaca27 ja pamiętam jak przy niekorzystnych wynikach dla Wisły w końcówkach grał jako napadzior
0
Wczoraj Barca a dzisiaj Wisła się skompromitowala.... No City musi się ogarnąć jeszcze w 1 polowie
0
@Pilka_jest_okragla w koncu mial jaja zeby powiedziec prawde
0
Bartomeu ty .........e podaj sie do dymisji!!!!
0
@LoTo11 wreszcie pokazal swoj kunszt w tym sezonie
1
Cos pieknego Alaba,dziękujemy
0
Bedzie ciezko,oby sie nie skonczylo pogromem....
1
No i dobrze nie będzie dogrywki, można iść spac
2
Brawo Pasalic, elegancko
0
Dobrze, dobrze.