7

Ciekawe jaka będzie ostateczna decyzja co do polskich skoczków

0

Ciekawe czy dopuszcza resztę naszych skoczków do turnieju? Jeśli nie to kiepsko będzie, nie będzie co ogladac

10

@Dziki15 aj, szkoda maski

0

Brat wczoraj widział gościa ledwo trzymającego równowagę, który wszedł do kościoła na pasterkę. Ciekawe ilu takowych gostków wczoraj się wybrało. Chociaż nieraz się słyszało jak kościelny musiał budzić delikwentów po pasterce bo zasnęli na chórze :)

0

Januszki co sądzicie o telefonach marki Oppo? Takiego mom od 2 dni

1

@Bartunek czy ty z Choroszczy, przepraszam, że tak powiedzialem

0

@Keriox 3 Mistrzów Świata i wicemistrz

1

Święta, święta i po świętach można rzec

1

21:10 kanał Sportowy extra jak cos

0

@Kacper1432 na to wygląda, co za...

0

@Przemo91 ale jaja, faktycznie chyba Smoku za dużo powiedział jak pracował w Polsacie

1

No i dziady zremisują :(

1

@Colon co za.... Aż szkoda przeklinać

1

@Pawel13sz jak przegrają to koniec jakichkolwiek nadziei na majstra

0

A jakby tak Messi przeszedł w styczniu do PSG :)

0

Komentarz usunięty

0

@Yosemite żeby tak kiedyś w reprezentacji strzelił w waznym meczu

0

Także tego.......

0

Czemus tego nie strzelił dziaduuu

0

@BulaKG też tak mi się zdaje

0

Mogli by kleczec na grochu 45 min

0

@abram3k i to ostatni sezon Legendy w naszych barwach.Niestety pozegnamy sie z nim bez zadnego trofeum

3

Cristiano ładnie statystyki sobie podkręca z nami. Ależ jesteśmy DZIADAMI :(

2

Rozgrzewka PSG w tunelu jest bardziej dynamiczna niż ruchy naszych piłkarzy dzisiaj

1

@FCMichalo taki obraz jest już około 4-5 lat

3

Już wolę oglądać ględzenie komentatorów w przerwie meczu PSG z turkami niż oglądanie "popisów" naszej druzyny

0

@msmsms afera rasistowska (Negro)

2

Poprawiają sobie piłkę jak piłkarze z ekstraklasy zamiast z pierwszej uderzyć :(

5

Co się odwaliło w meczu PSG?

0

Szkoda strzępić ryja... Żeby tylko nie było kompromitacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?