2

Cóż za piękne spotkanie w wykonaniu Barcelony. Cały zespół włączył tryb Champions League. Fantastycznie, jesteśmy w stanie zrobić coś wielkiego w tym sezonie ;)

1

I co niby Kiwior ma powstrzymać atak Realu, no nieźle ;)

0

Eh chyba zmęczenie daje o sobie znać. Ciekawe co będzie w środę z BVB. Nadal możemy wszystko wygrac ale również przegrac

1

Strzelaj Kounde do cholery a nie podawaj

0

To się zemsci panowie i panie :(

1

@ptrx może minuty dostanie Czyhrynski

1

Oby odzyskali siły do meczu z Betisem

0

Dobra Rekin do zmiany, prosimy o RL9

1

Do jasnego wafla to trzeba skończyć bo się zemsci

0

Sorloth już zaczyna..

0

Rekin,Rekin,Rekin,Rekin gol lallalala

0

Dawaj Brasil! Potrzebujemy Cie w naszym skladzie

8

Wow! Dobrą decyzja arbitra

3

Także panie Rekin, wykorzystaj swoją szansę. Pokaz na co Cie stać ;)

4

@Sulimo powinien być var moim zdaniem

4

Nastąpiła godzina 3.00 niczym za dotkinieciem czarodziejskiej różdżki

0

Już się nie mogę doczekać jak na nowym Camp Nou będzie skandowane Pedri,Pedri :)

1

Tak jest Robercik gol!!! Fajne zagranie Fermina

0

Zwracam honor dla Olmo ;)

1

Rwa nac!!!To musi być gol

0

Dobrze Rekinie, nie zatrzymuj się. Strzelaj dalej

1

@Korsain po sezonie

0

Po zwycięstwo! Vamos Barca!

3

Z Osasuna tylko 3 pkt, prawda? Mimo obrony z Garcia i bez Raphinhy. Nie ma wyjścia. Kolejny krok ku mistrzostwu

1

Zapamiętajcie ten mecz. To jest początek ekipy Probierza. Mecz założycielski, dziennikarze będą wracać latami do tego meczu.

0

Jak to jest? Doping ich nie poniósł w pierwszej połowie, że 0:0?

1

Espana gol! Merino! Hiszpania nigdy nie przegra ;)

9

Niech selekcjoner Espana pośle Yamala i Pedriego na ławkę (słabo graja) ;)

0

Chyba nic poważnego, prawda?

1

Tak jest!Espana! Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?