lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cóż za piękne spotkanie w wykonaniu Barcelony. Cały zespół włączył tryb Champions League. Fantastycznie, jesteśmy w stanie zrobić coś wielkiego w tym sezonie ;)
1
I co niby Kiwior ma powstrzymać atak Realu, no nieźle ;)
0
Eh chyba zmęczenie daje o sobie znać. Ciekawe co będzie w środę z BVB. Nadal możemy wszystko wygrac ale również przegrac
1
Strzelaj Kounde do cholery a nie podawaj
0
To się zemsci panowie i panie :(
1
@ptrx może minuty dostanie Czyhrynski
1
Oby odzyskali siły do meczu z Betisem
0
Dobra Rekin do zmiany, prosimy o RL9
1
Do jasnego wafla to trzeba skończyć bo się zemsci
0
Sorloth już zaczyna..
0
Rekin,Rekin,Rekin,Rekin gol lallalala
0
Dawaj Brasil! Potrzebujemy Cie w naszym skladzie
8
Wow! Dobrą decyzja arbitra
3
Także panie Rekin, wykorzystaj swoją szansę. Pokaz na co Cie stać ;)
4
@Sulimo powinien być var moim zdaniem
4
Nastąpiła godzina 3.00 niczym za dotkinieciem czarodziejskiej różdżki
0
Już się nie mogę doczekać jak na nowym Camp Nou będzie skandowane Pedri,Pedri :)
1
Tak jest Robercik gol!!! Fajne zagranie Fermina
0
Zwracam honor dla Olmo ;)
1
Rwa nac!!!To musi być gol
0
Dobrze Rekinie, nie zatrzymuj się. Strzelaj dalej
1
@Korsain po sezonie
0
Po zwycięstwo! Vamos Barca!
3
Z Osasuna tylko 3 pkt, prawda? Mimo obrony z Garcia i bez Raphinhy. Nie ma wyjścia. Kolejny krok ku mistrzostwu
1
Zapamiętajcie ten mecz. To jest początek ekipy Probierza. Mecz założycielski, dziennikarze będą wracać latami do tego meczu.
0
Jak to jest? Doping ich nie poniósł w pierwszej połowie, że 0:0?
1
Espana gol! Merino! Hiszpania nigdy nie przegra ;)
9
Niech selekcjoner Espana pośle Yamala i Pedriego na ławkę (słabo graja) ;)
0
Chyba nic poważnego, prawda?
1
Tak jest!Espana! Nico