lucek91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radłów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i jest pierwszy gol Abidala w lidze ;D
0
skub07
o kurde
tego nie widziałem
ale niestety nie widać za bardzo co tam się dzieje
0
Polski_Hiszpan
nawet nie chcę wiedzieć co to za otwór od tej kariery ;D
0
a ja dalej tak podekscytowany, że zasnąć nie mogę
Visca el Bbarca
0
victor to co w miejsce edit daj w z kro.pką
0
asek12 masz u mnie piwo chłopie
takich kibiców Realu chcemy na tej stronie pozdro
0
golgolgolgolgol gooooooooooooooooooooooooooooool
0
liczę na piękny mecz
niech wygra lepszy
albo Real ;D
0
no i w końcu zobaczymy Barce z ofensywnym ustawieniem 3-4-3 ;D
0
@kamil1899
http://lajfmajster.pl/2010/02/07/ jak-przekonwertowac-plik-mkv-i-nagrac-go-jako-dvd
tam jest wszystko czego potrzebujesz
0
@Raptor
http://www.fcbarcelona.cat/web/castellano/ galeries/club/temporada10-11/05/presentacio_samarreta/galeria.html
proszę :D
0
najgorszy jest brak edycji swoich typów
już 2gi raz przez przypadek wcisnąłem enter na numerycznej :/
0
"Chciałbym zagrać w Barcelonie"
Espanyol czeka :D
0
taa za niedługo Blau Grana przez te swoje komentarze zostanie najsławniejszym userem a później maskotką strony hehehe
pozdro
0
a Villa jak zwykle co chwile na spalonym
0
Kolejna okazja na potwierdzenie tej reguły...
oby to nie był wyjątek potwierdzający regułę :D
0
najpierw 2 razy 3:0 później 2x 2:0 mam nadzieję, że dzisiaj będzie więcej niż 1:0 :D
0
a4tech
np finał MŚ
0
nie na temat:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,8355444,Barcelona ma_niemal_58_mln_kibicow_w_Europie.html
0
"Hej! Już trzydzieści po pierwszej..."
jakie sztuczne??
przecież to jest naturalne
0
kobra139
Jak zakończy się pierwsza kolejka
0
hehe jakoś nie przepadam za bardzo za Zlatanem ale wierzę, że w tym sezonie pokaże na co go stać :D
co do komentaży typu "sprzedać go", "on sie na nic nie nadaje"
tak samo było po pierwszym sezonie Henrego, po drugim sezonie większość uważała go nagle za najlepszego piłkaża (nie mówię, że nie jest)
0
są wakacje
oprócz ludzi pracujących nikt nie wie która godzina ani jaki dzień tygodnia :D
0
Messsi_19
Roczna składka wynosi 50zł
a wpisowe 20zł
żadnych innych kosztów
0
KoKs03
co roku są inne, poszukaj na stronie FCBP na pewno są zdjęcia
Messsi_19
wymagane jest min. 16 lat
0
o tak Juve z Davidsem i Nedvedem, to były czasy :D
0
darthjaag
ja kupiłem replikę za 93zł na Allegro i krój ten sam oraz herb wyszywany i koszulka super
chociaż widziałem takie z naklejanym herbem
0
Nieeeeeee tylko nie On
dobrze, że to tylko plotki :)
0
Rubenos w 100% Cie popieram
też zawsze go bardzo podziwiałem i mam nadzieję, że zagra jeszcze długo w Barcelonie
0
Rubenos w 100% Cie popieram
też zawsze go bardzo podziwiałem i mam nadzieję, że zagra jeszcze długo w Barcelonie