1

Przecież jeszcze wczoraj Real Saragossa był w Primera a teraz spadek do trzeciej ligi
Masakra

10

Ferran pokazuje, że to jednak nie takie proste tylko nogę dołożyć. W takich sytuacjach gdzie nie dokłada nogi 3 metry przed bramką widać jaki instynkt do idealnego ustawienia się ma Lewy

1

Yamal ciągnie całą drużynę i to w głowie się nie mieści, że w tak młodym wieku bierze to na swoje barki w meczu o taką stawkę i wytrzymuje to psychicznie ale widać młodzieńczą fantazję i częste złe decyzje. W ostatniej minucie fantazja się włączyła i zamiast przetrzymać piłkę chciał postawić mocną kropkę i zabrakło niewiele. Jeśli ten przegrany półfinał ma być ogromną lekcją i ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych grajków to jest to niewielka cena bo przyszłość jest zapewniona na wysokim poziomie. I skoro Raphinia pożegnał się ze złotą piłką to może wróci jego luz w ataku.

0

widocznie jakaś większa impreza w klubie była 9 miesięcy temu :)

0

tak sobie czytam komentarze z nudów i nie ogarniam
jeżeli np. Pan Staszek ze Szczecina ma 60 lat i kibicuje Barcelonie od młodości, co rok wybiera się na mecz na CN to nie jest kibicem bo nie ma tutaj konta? A jak jutro z samego rana to konto założy to stanie się sezonowcem?
ludzie ogarnijcie się.
to tyle dziękuję i dobranoc

(a teraz posypią się minusy)

0

@Burza
o to przepraszam nie wiedziałem ;)

a tak na serio to artykuł rodem z onetu

za niedługo zaczniemy czytać tu artykuły w stylu słynnego spisku piłkarzy Barcelony którzy pomagają syryjskim rebeliantom

0

no dobra ale jaki to ma związek z FC Barceloną?

0

piłkarze czują satysfakcję ze strzelonych bramek a nie z przypadkowo zapisanych na ich konto

nie rozumiem tego całego wychwalania Alexisa za to, że się przyznał
każdy piłkarz pewnie by tak postąpił
lepiej pochwalcie go za mecz :)

pozdro

0

Camp Nou ma jeden wielki minus
WIDOCZNOŚĆ
na Santiago Bernabeu dzięki większej ilości trybun jest to lepiej rozwiązane

0

jakim debilem/dzieciakiem trzeba być aby pisać "mam nadzieję, że Ronaldo złamie nogę"

kiedy w końcu przeminie ta "moda" na Barcelonę i zostaną sami "prawdziwi kibice"

0

z Chelsea będzie ciężko w półfinale ale w finale APOEL nie powinien robić problemów ;)

0

moim zdaniem powiedział prawdę
i nie przeszkadza mi to i nikomu nie powinno
"kibice" Realu teraz będą płakać ale "kibice" Barcelony też by mieli wielkie pretensje gdyby ktoś z Realu wypowiedział się w podobny sposób

(celowo określenie kibice jest w "")

pozdro dla PRAWDZIWYCH KIBICÓW Barcy i Realu

0

fellow2 Real musi 3 strzelić

0

suuuper Pepe w wyjściowej 11 ;D

0

VLC Mediaplayer odtwarza prawie wszystko
na pewno nie będzie miał problemów z odtworzeniem meczu

0

ja poczekam na pełny mecz w HD

0

hubertxd10 mój poprzedni komentarz tyczy się także Ciebie

przepraszam za 2 komenty jeden pod drugim :)

0

kokodzambo13, ProJJoker

ogarnijcie trochę.
Myślicie, że tylko Messi albo tylko piłkarze Barcelony biorą udział w takich akcjach?

cieszę się i łezka mi się w oku kręci jak czytam o takich akcjach piłkarzy Barcelony ale Ronaldo i piłkarze Realu wcale obojętnie nie przechodzą obok takich ludzi. Dla nich to tylko prosty gest a dl tych dzieci niezapomniane chwile.
Nie przepadam za Ronaldo (przede wszystkim przez jego "gwiazdorzenie") ale poza boiskiem często pokazuje, że jest "dobrym człowiekiem".

0

bardzo cieszy występ Pedro ;)

0

ta łysa po lewej to jego dziewczyna?
nie za piękna
już Masche ładniejszy ;)

0

Pique :)

0

IceMan muszę pogratulować pomysłu
aż miło się czytało
oczywiście pozdrowienia dla Pana Andrzeja
mam nadzieję, że zobaczy Pan jeszcze kiedyś Barcę na żywo ale przede wszystkim, że zobaczy Pan jeszcze Polską Reprezentację wznoszącą puchar w górę

pozdrawiam

0

1Sasuke
powiedz mi kto z trójki Xavi, Cesc, Thiago zagra na defensywnym?

0

Boże jaka to jest żyła :D haha

0

przypomina trochę nowy wygląd strony asroma pl

0

nie wiem czy ta szata graficzna jest fatalna (pewnie dla tego, że jest inna niż poprzednia tak się wydaje) ale na pewno poprzednia była świetna

0

damianm0

właśnie takich kibiców Realu zapraszamy do komentowania na tej stronie ;D

pozdro

0

@cans jak masz tak pisać to nie pisz w ogóle

0

posiadanie 40% - 60% według livesports pl

0

chcemy Lesia Orłowskiego w FIFIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?