0

@Linnox
ruch kompletnie bez sensu wg mnie bo albo to robisz po sezonie albo do końca rundy dajesz czas

tak jak mówię oni kadry nie mają nie wiadomo jakiej aby się bić o mistrza

4 kolejki to trochę mało do oceny szczególnie że wyniki mieli na styk nie były to blamaże

0

@takisobiektos
no ale jaki jest sens po 4 kolejkach?

5

TRANSFERMARKET
ciekaw jestem kiedy aktualizacja wartości wg tego portalu w la lidze bo wartości niektórych piłkarzy Barcelony są wręcz śmieszne na tym portalu

Raphinha - 50
Cubarsi -30
Kounde -45
Pedri -80 (patrzac na wyceny camavinga czy touchemeni to żart te 80)
Casado -2,5
Gerard MARTIN - 0,4 mln :)

0

@tristan87
jestem w szoku po 4 kolejkach? chyba lekki przgięcie szczególnei że w zeszłym roku szli dobrze

szczególnie ze kadrowo nie są jakoś mega mocni wg mnie

0

@clyde
nie wiem czy te ceny w żabce nie są czasami niższe z aplikacją?
ale ogólnie słabo z ich strony skoro coś pisze to tak powinno być

0

@clyde
to dziwnie, to ja co żona się śmieje że nie znam cen i nie patrzę na ceny jak coś kupuje tylko do koszyka wrzucam, zawsze na końcu patrzę na kwotę łączną na liczniku lub pytam ile żeby wiedzieć ile kasy położyć

a wydźwięk był jakbyś zapłaciła dopiero jak ci powiedziała ile to kosztuje więc sporo osób pewnie tak jak ja się dziwiło że w ogóle zapłaciłaś

39

@clyde
nie rozumiem, a nie mogłaś powiedzieć to dziękuję nie chce i wyjść? co by ci zrobiła?
skoro cena jest inna niż myślałaś to dziękujesz i wychodzisz, nikt nie może cię zmusić coś kupić wprowadzając w błąd

kobieto naucz się asertywności, przecież to brzmi aż niedorzecznie

2

Ale się Yamal pieknie rozwinął od Euro. Wiadomo wcześniej oki ale ostatnio to na prawdę gra chyba jak najlepszy pilkarz na świecie.
Do tego Raphinha, Pedri i na prawdę świetny Olmo. Oby tak dalej:)

0

@Pressinho
albo powinein być jakiś limit minut które powodują że zawodnik nie wlicza się do średniej zespołu

to tylko ciekaowstka niby ale ogólnie jakby ktoś nie oglądał meczów, bez analizy itp. to myląca na pierwszy rzut oka

0

@priest9999
patrzę tylko na to jako na ciekawostkę, ale tak uważam że przy podawaniu średnie jzespołu powinien być jakiś limit bo wpuszczając zawodników np. w 90+1 minucie bardzo zmienia to obraz zespolu

2

Olmo

wielka szkoda ale oby wrócił na stałe i przewidywanym czasie to wróci na najważniejsze mecze czyli Bayern i Real
trochę ten mecz z reprezentacji pewnie się przyczynił

no cóż czekamy teraz na powroty Fati, Fermin, de jong, Gavi, Christensen - przetrwać ten miesiąc i kadra powinna być o niebo szersza

0

@priest9999 @Objectivo @Pressinho @Safrani
to jeśli jest to algorytm to trochę słabo wymyślony jeśli pod uwagę bierze zawodnika który wchodzi na 2-3 minuty i ma ocenę wyjściową 6 bo co można zrobić w te 2-3 minuty

trochę psuje to obraz takiej statystyki skoro rzeczywiście tak jest, bo jaki jest sens brania takiego piłkarza do średniej?

0

WHOSCORED

To jak niektóre klubu są niedocenione lub przecenione na różnych portalach zajmujących się piłką to aż oczy bolą

ja rozumiem sympatie itp. czy potencjał ale po 5 kolejkach chyba można mówić o oceniac obecy stan i fakty

po 5 kolejkach Barcelona po na prawda mocnych meczach ma ocene jako zespoł 6,98

a Real 6,94 xD, przy czym uwaga Atletico z takimi samymi statystykami 6,79

przecież jakby Real tak zaczął i miał bilans 5-0-0 i w bramkach 17-4 to pewnie mieliby ocenę na tym portalu z 7,2-7,4

ale chyba sympatie maja też wpływ spory na oceny

0

@Who_you_mam
Oki ale widać że to nie jakiś najnowszy model więc raczej taka osobę 5 koła jednak zaboli.

1

@Lucyfffer
Skądś to znam:)

1

@mordini123mordini123ja letnie czasami patrzę z nudów i tęsknoty za skokami zima:)
Dzięki

0

@mordini123
interesujesz się skokami? wiesz kiedy może będzie pełna lista strartowa na Wislę

bo na razie częściowo wiem tylko o nas i Norwegach, Słoweńcach

a Austriacy? Japończycy?

0

@mordini123
nieliczny z Norwegów którego lubiłem, no szkoda
jakoś bardziej lubiłem te starsze pokolenie Norwegów jak Tande i Johannson niż obecne
tydzień pożegnań w skokach - Tande, Murańka

0

@patrykzmc2000
ty źle interpretujesz ten news, celta ma 50% do niego, chce wykupić pozostałe 50% od nas za 6 mln EUR

0

@IMBALEO
ale może Raphinha nie chciał odejść po prostu

1

@Reviven
no ciekawy przypadek jego akurat choć liga średnia więc nie wiadomo jak w lepszej ale postęp fajny zrobił

czy nas stać - w lato 2025 będzie mam nadzieję całkiem inna sytuacja wiec nie nastawiałbym się na stwierdzenie że nie stać ale też 100 mln EUR raczej nie jest wart bez weryfikacji w lepszej lidze

0

@A4ron
ale ponieśli porażkę z Argentyną na Copa

nie ma czegoś takiego jak seria w regulaminowym czasie po prostu bo to głupota:)

czy mieliby szanse na medal? na 1/4 MŚ może tak ale na medal nie wiadomo
Hiszpania, Argentyna, Anglia, Francja - sporo jest mocniejszych zespołów wg mnie

0

@bartas97
jest potencjał do wypełnienia trybun jesli było 15-20 tys. widowni?

0

@normasubiektywna
to jakie są zapisy w umowie nie wiadomo
a zawodnik nie może wszystkiego - w tym na przykład nie decydować się na leczenie bo to działanie na rzecz szkody klubu
to tak jakby ciągle coś udawać i być na L4
sporo pilarzy na nawet zapisy że nie mogą uprawiać sportów ekstremalnych itp.

także nie wiem czy prawo stanowi co innego

3

De Jong

jak czytam o de jongu to nóż się w kieszeni otwiera

jesli to prawda że zawodnik nie chce operacji i trwa to już 5 miesiąc to może klub powinien nie chcieć płacić mu pensji

w końcu za co skoro nie chce pracować to tak jak pracownik na ciągłym L4 co przedłuża

jeśli to dalej tak będzie wyglądało to raczej już nie ma co szukać w klubie chłopak bo i kibice go mają pomału dość

chyba jako jedyny został wygwizdany podczas Gampera

4

De Jong

chyba każdy sie zgodzi że na ten moment to najbardziej wkurzający zawodnik w naszej drużynie
mamy wrzesień - 5 miesięcy nie gra już w piłkę i nic nie wiadomo

jeśli nie bylo w jego kontrakcie takiego zapisu to klub powinien się w przyszłości zabezpieczać że jesli zawodnik nie chce operacji a jego kontuzja się przedłuży to za ten okres ma wypłacone np. 10% pensji to może w przyszłości takim delikwentom łatwiej byłoby podjąć decyzje

a w sumie nie zdziwi mnie jak Araujo bedzie prędzej zdolny do gry niż on

1

@Derean
jakie 3 miesiące, koleś od kwietnia jest niedostępny zaraz będzie pół roku

1

@bartekvisca
my chyba w kraju lubimy absurdy i utrudnianie sobie zycia

7

KULTURA I BRAK UMIEJĘTNOŚCI

to ile osób na drogach nie ma kultury i nie potrafi prowadzić to aż czasami głowa boli

sytuacja z dziś rana - korek na ulicy chce zaparkować tyłem przy ulicy aby przejść się piechotą, lekko miejsce się zrobiło przede mną ruszyłem do przodu sygnalizuje że parkuje już się zaczynam łamać i debil z wypierdzianego starego passeratti z tyłu podjeżdża mi pod bagażnik tak że z manewru nici, normalnie momentami zastanawiam się czy ludzie potrafią jeszcze myśleć na drogach

0

ABSURDY POLSKI

Całe wakacje wolne kiedy w moim mieście robią wymianę świateł na głównym skrzyżowaniu we wrześniu jak wszyscy wrócili do pracy a dzieci do szkoły:) po prostu przepis na bezmyślność w wykonaniu polskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?