ladypuyol
Dołączył/a: kwiecień 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Leo znowu gasi światło. Co to jest za kosmita, to nie ma słów.
0
Oczy mi krwawią.
3
Hiszpański Probierz absurdalnie poustawiał ten skład.
1
@Bernard777 nie chodzi mi tylko o - "nie kupiliśmy" - tych konkretnych zawodników ;)
0
Bez względu na to, jak się to okienko zakończy dla nas, nadal utrzymuję to, co napisałam już kiedyś - mamy najbardziej nieudolną politykę transferową na tej planecie (:
0
@Croocers a to ten, co niby do nas nie chciał? (:
1
@Hosh hahaha, mocne :D
0
Widzę, że Mou składa niezłą ekipę.
6
Robertinho Lewangoalski, ciekawe gdzie Twój następny przystanek...
4
Oj, zatęsknimy jeszcze za tym "dziadkiem" :)
6
Aj, żal ogromny i tak po ludzku mi smutno, że to koniec tej pięknej przygody. Tytan pracy, dyscypliny i najlepszy polski piłkarz w historii. Nie wiem, czy lepszy kiedykolwiek jeszcze nam się trafi. Robert, jakiejkolwiek drogi nie wybierzesz - powodzenia! Dziękuję, że pomogłeś przywrócić ukochany klub na szczyt.
0
Real aktualnie ma taki mental, jak ich szef parodysta - Arbeloa. Kto gra w Realu, ten się w cyrku nie śmieje.
1
La zabawa na całego :)
0
Walec ruszył...
6
Niech Arbeloa zostanie na kolejny sezon, proszę. Facet jest tak mocno odklejony, że aż śmieszny (:
2
@tarantino10 w punkt! Ta sytuacja zmieniła wszystko. Niefart totalny.
1
@Firestone jakie to "polskie".
1
@Gaucho ok, trafia do mnie ten argument, jednak ostatnio zostaliśmy obśmiani za skargę, którą złożyliśmy, a UEFA ją odrzuciła, więc… chyba nie dane nam dochodzić sprawiedliwości "oficjalną drogą".
A tak już całkiem poważnie. Ja jestem bardzo emocjonalnym człowiekiem, dlatego może mam w sobie większe zrozumienie dla Raphinii. W takim sensie, że wiem z czego wynika jego złość i wiem też, że sfrustrowany człowiek czasem chlapnie coś, nie gryząc się w język i nie zważając na konsekwencje, bo „miarka się przebrała”. Czy jest to ok? Wiadomo, że nie do końca, ale jesteśmy tylko ludźmi i różnie reagujemy na takie sytuacje (co nawet doskonale obrazuje nam to forum).
Dlatego jestem w stanie wybaczyć mu tę niepoprawność w formułowaniu pomeczowych opinii i poczekam na dalszy rozwój wydarzeń. Również na to, czy sam jeszcze się do tego w jakiś sposób odniesie.
Natomiast faktycznie, patrząc na to chłodno i bez emocji - "wielką gębą" jeszcze nikt niczego nie załatwił.
0
@Gaucho a ja się z nim zgadzam. Nie owija gówna w kolorowy papierek, tylko mówi jak jest. Wiadomo - nie upatrujmy porażki wyłącznie w sędziowaniu, bo na nią złożyło się wiele czynników, ale chyba przyznasz rację, że podczas wczorajszego spotkania Turpin stosował podwójne standardy w swojej pracy (: To już jest tak dosłowne, że mnie się odechciewa oglądać piłki. I nie dziwię się, że frustracja przybiera na sile. Też mnie to wkurza niemiłosiernie, a jestem tylko widzem.
Co więcej, widzę, że ewentualne sankcje po takich komentarzach dotyczyć będą znowu tylko naszych zawodników - if you know what I mean (:
0
@Wieniutek tak, zostaliśmy przez nich "rozmontowani". Kolejny raz w ten sam sposób. Nie ma tu elementu zaskoczenia. Nie wiem, czemu Flick jest takim uparciuchem i cały czas opiera grę na tym samym schemacie. Wiadomo, nie pomagają nam podwójne standardy sędziowania, ale musimy grać tak, by w mieć je po prostu w dupie, bo to akurat magicznie się nie zmieni.
0
@VeVoS dziś znowu wygrał sędzia (:
0
Serce boli, serce płacze.
4
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich - bo chyba dzisiaj nie było.
0
@mekston niech to będzie najlepsze podsumowanie pracy sędziowskiej.
0
@KrwawiaceoczyVEB nie dojechał, bo go Flick zajechał (:
1
Hahaha, witajcie w naszej bajce.
0
Ferran zarobił właśnie na przedłużenie kontraktu.
0
@Lucerfi bo to pierwszy raz :P
0
@kejdzi dzięki za update :P Wiem, ale dziś mam wrażenie, że jakoś bardziej rzuca się to w oczy.
0
Pedri wygląda, jakby już rozegrał 90 minut.