5

Leo znowu gasi światło. Co to jest za kosmita, to nie ma słów.

0

Oczy mi krwawią.

3

Hiszpański Probierz absurdalnie poustawiał ten skład.

1

@Bernard777 nie chodzi mi tylko o - "nie kupiliśmy" - tych konkretnych zawodników ;)

0

Bez względu na to, jak się to okienko zakończy dla nas, nadal utrzymuję to, co napisałam już kiedyś - mamy najbardziej nieudolną politykę transferową na tej planecie (:

0

@Croocers a to ten, co niby do nas nie chciał? (:

1

@Hosh hahaha, mocne :D

0

Widzę, że Mou składa niezłą ekipę.

6

Robertinho Lewangoalski, ciekawe gdzie Twój następny przystanek...

4

Oj, zatęsknimy jeszcze za tym "dziadkiem" :)

6

Aj, żal ogromny i tak po ludzku mi smutno, że to koniec tej pięknej przygody. Tytan pracy, dyscypliny i najlepszy polski piłkarz w historii. Nie wiem, czy lepszy kiedykolwiek jeszcze nam się trafi. Robert, jakiejkolwiek drogi nie wybierzesz - powodzenia! Dziękuję, że pomogłeś przywrócić ukochany klub na szczyt.

0

Real aktualnie ma taki mental, jak ich szef parodysta - Arbeloa. Kto gra w Realu, ten się w cyrku nie śmieje.

1

La zabawa na całego :)

0

Walec ruszył...

6

Niech Arbeloa zostanie na kolejny sezon, proszę. Facet jest tak mocno odklejony, że aż śmieszny (:

2

@tarantino10 w punkt! Ta sytuacja zmieniła wszystko. Niefart totalny.

1

@Firestone jakie to "polskie".

1

@Gaucho ok, trafia do mnie ten argument, jednak ostatnio zostaliśmy obśmiani za skargę, którą złożyliśmy, a UEFA ją odrzuciła, więc… chyba nie dane nam dochodzić sprawiedliwości "oficjalną drogą".
A tak już całkiem poważnie. Ja jestem bardzo emocjonalnym człowiekiem, dlatego może mam w sobie większe zrozumienie dla Raphinii. W takim sensie, że wiem z czego wynika jego złość i wiem też, że sfrustrowany człowiek czasem chlapnie coś, nie gryząc się w język i nie zważając na konsekwencje, bo „miarka się przebrała”. Czy jest to ok? Wiadomo, że nie do końca, ale jesteśmy tylko ludźmi i różnie reagujemy na takie sytuacje (co nawet doskonale obrazuje nam to forum).
Dlatego jestem w stanie wybaczyć mu tę niepoprawność w formułowaniu pomeczowych opinii i poczekam na dalszy rozwój wydarzeń. Również na to, czy sam jeszcze się do tego w jakiś sposób odniesie.

Natomiast faktycznie, patrząc na to chłodno i bez emocji - "wielką gębą" jeszcze nikt niczego nie załatwił.

0

@Gaucho a ja się z nim zgadzam. Nie owija gówna w kolorowy papierek, tylko mówi jak jest. Wiadomo - nie upatrujmy porażki wyłącznie w sędziowaniu, bo na nią złożyło się wiele czynników, ale chyba przyznasz rację, że podczas wczorajszego spotkania Turpin stosował podwójne standardy w swojej pracy (: To już jest tak dosłowne, że mnie się odechciewa oglądać piłki. I nie dziwię się, że frustracja przybiera na sile. Też mnie to wkurza niemiłosiernie, a jestem tylko widzem.
Co więcej, widzę, że ewentualne sankcje po takich komentarzach dotyczyć będą znowu tylko naszych zawodników - if you know what I mean (:

0

@Wieniutek tak, zostaliśmy przez nich "rozmontowani". Kolejny raz w ten sam sposób. Nie ma tu elementu zaskoczenia. Nie wiem, czemu Flick jest takim uparciuchem i cały czas opiera grę na tym samym schemacie. Wiadomo, nie pomagają nam podwójne standardy sędziowania, ale musimy grać tak, by w mieć je po prostu w dupie, bo to akurat magicznie się nie zmieni.

0

@VeVoS dziś znowu wygrał sędzia (:

0

Serce boli, serce płacze.

4

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich - bo chyba dzisiaj nie było.

0

@mekston niech to będzie najlepsze podsumowanie pracy sędziowskiej.

0

@KrwawiaceoczyVEB nie dojechał, bo go Flick zajechał (:

1

Hahaha, witajcie w naszej bajce.

0

Ferran zarobił właśnie na przedłużenie kontraktu.

0

@Lucerfi bo to pierwszy raz :P

0

@kejdzi dzięki za update :P Wiem, ale dziś mam wrażenie, że jakoś bardziej rzuca się to w oczy.

0

Pedri wygląda, jakby już rozegrał 90 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?