@MesQueUnClub96 No ale nie rozmawiamy o trofeach tylko o przereklamowaniu, a Kane był reklamowany jako solidny napastnik i taki jest w 100%. Nie wiem po co się tu przypier**lasz do ludzi, na siłę próbujesz wojenke robić a nawet nie trafiasz w temat. Nikt nigy nie mówił, że Kane to super drużynowy zawodnik i zdobył milion trofeów, żeby nazwać to przereklamowaniem.
Będę to pamiętał do końca życia. Na grupie "szukamy ustawek" gość wrzucił historię meczy tych ekip, pisał, żeby stawiać domy na te 3-2 bo taki wynik według historii będzie. Ostatnie mecze to było przykładowo bo nie chce mi się szukać 1-1, 2-1, 1-2, 3-2, 1-1, 2-1, 1-2 i teraz ten mecz. Obstawiłem 50zł i wygrałem chyba 1500 zł, od tamtej pory wierzę już w ustawki.
@TR3YWAY U mnie połowa znajomych startuje, co jeszcze niedawno zerowali browara pod drzewkiem. Zero pojęcia o polityce ale fajne jest, na topie i darmowe pieniążki
@draxidox Koleś został znokautowany, zjedzony i wypluty przez internet, ale Jego Januszowe ego nie pozwala tego zaakceptować i dalej myśli, że zrobił dobrze. Tacy ludzie nigdy się nie nauczą. Sprawa ucichnie a on dalej będzie ludzi tak traktował. Hatfuuu!
"Dla tych kibiców Barçy, którzy po 4 latach przerwy zapomnieli, jak wygląda rywalizacja w tej fazie, przypominamy, że w ćwierćfinałach mogą rywalizować już ze sobą kluby z tego samego kraju."
2
@KacperVEB Możesz grać cały mecz gówno ale kluczową rundę wygrasz i tyle. CS jest przewrotny strasznie na tym poziomie.
1
@MesQueUnClub96 No ale nie rozmawiamy o trofeach tylko o przereklamowaniu, a Kane był reklamowany jako solidny napastnik i taki jest w 100%. Nie wiem po co się tu przypier**lasz do ludzi, na siłę próbujesz wojenke robić a nawet nie trafiasz w temat. Nikt nigy nie mówił, że Kane to super drużynowy zawodnik i zdobył milion trofeów, żeby nazwać to przereklamowaniem.
3
@MesQueUnClub96 Indywidualnie, a nie drużynowo to jest chyba jeden z najlepszych napastników w historii premier league, więc o czym Ty mówisz?
2
@Popitek12 Messi już był to dodam od Siebie: Erling Haaland, Harry Kane, Lewandowski
15
Niech gra Fort, zdjęcie Alonso dla uwagi xD
1
@macio_944 wlasciciel meczykow wie co jest 5
0
@tadzik447 Dobra przenośnia, podoba mi się Twój tok rozumowania
1
Napisał bym co robić z Viniciusem ale dostałbym pewnie bana na dwa tygodnie. Ale Wy wiecie...
2
@Kgorecki2500 Chłop chce atakować Czechy?
2
@Forsyth Przecież gdyby nie poprzeczka to bramkarz miał to na rękawicy
10
Komentarz usunięty
20
@draxidox ekipa totalnych po**bów
0
@Kengo https://www.espn.com/soccer/match/_/gameId/458830/real-sociedad-real-betis
Będę to pamiętał do końca życia. Na grupie "szukamy ustawek" gość wrzucił historię meczy tych ekip, pisał, żeby stawiać domy na te 3-2 bo taki wynik według historii będzie.
Ostatnie mecze to było przykładowo bo nie chce mi się szukać 1-1, 2-1, 1-2, 3-2, 1-1, 2-1, 1-2 i teraz ten mecz. Obstawiłem 50zł i wygrałem chyba 1500 zł, od tamtej pory wierzę już w ustawki.
3
@draxidox Powinni od razu złomować, na części, a kasę z tego przeznaczyć na szpitale i chore dzieci.
6
Pa Ci jeszcze wygrali xD CO ZA ASY
0
I odrobili :P hehehe
0
Ciekawe ile doliczy, ostatnio odrobili :P
2
@TR3YWAY U mnie połowa znajomych startuje, co jeszcze niedawno zerowali browara pod drzewkiem. Zero pojęcia o polityce ale fajne jest, na topie i darmowe pieniążki
1
Liverpool gra na zwolnienie Kloppa
8
@draxidox Koleś został znokautowany, zjedzony i wypluty przez internet, ale Jego Januszowe ego nie pozwala tego zaakceptować i dalej myśli, że zrobił dobrze. Tacy ludzie nigdy się nie nauczą. Sprawa ucichnie a on dalej będzie ludzi tak traktował. Hatfuuu!
0
@SkilledHydra16 Dopiero prezentują a ja we wrześniu w Turcji już na bazarze taki kupiłem xD O dziwo trzyma się już po kilku praniach
3
@Safrani warto dodać, że nie zrobiła sobie żadnej operacji plastycznej. W tej branży to rzadkość.
1
Zwolnili starego Oriola, teraz już nie będzie mu załatwiał grania.
3
W studio polsatu rechoczą jak świnie, gadają jakby przy wódce siedzieli. Oby jak najszybciej stracili LM bo to wieś nad wsiami.
2
@Arden No przeciwko 12tu cięzko się gra, ale klasyku w LM nie było od czasów bramek solowych Leo
5
Barca - Real
Bayern - BVB
City - Arsenal
PSG - Atleti
3 klasyki w ćwierćfinale? Dla mnie brzmi spoko. :P
4
"Dla tych kibiców Barçy, którzy po 4 latach przerwy zapomnieli, jak wygląda rywalizacja w tej fazie, przypominamy, że w ćwierćfinałach mogą rywalizować już ze sobą kluby z tego samego kraju."
No nie powiem, humor trzyma redakcjo. :P
0
Hahaha to podsumował xDD
0
Chłopy strzelają jak amatorzy xd
1
@Muevertigo Piłka była odbita do niego przez obrońcę Interu