kuz

2

@KacperVEB Możesz grać cały mecz gówno ale kluczową rundę wygrasz i tyle. CS jest przewrotny strasznie na tym poziomie.

kuz

1

@MesQueUnClub96 No ale nie rozmawiamy o trofeach tylko o przereklamowaniu, a Kane był reklamowany jako solidny napastnik i taki jest w 100%. Nie wiem po co się tu przypier**lasz do ludzi, na siłę próbujesz wojenke robić a nawet nie trafiasz w temat. Nikt nigy nie mówił, że Kane to super drużynowy zawodnik i zdobył milion trofeów, żeby nazwać to przereklamowaniem.

kuz

3

@MesQueUnClub96 Indywidualnie, a nie drużynowo to jest chyba jeden z najlepszych napastników w historii premier league, więc o czym Ty mówisz?

kuz

2

@Popitek12 Messi już był to dodam od Siebie: Erling Haaland, Harry Kane, Lewandowski

kuz

15

Niech gra Fort, zdjęcie Alonso dla uwagi xD

kuz

1

@macio_944 wlasciciel meczykow wie co jest 5

kuz

0

@tadzik447 Dobra przenośnia, podoba mi się Twój tok rozumowania

kuz

1

Napisał bym co robić z Viniciusem ale dostałbym pewnie bana na dwa tygodnie. Ale Wy wiecie...

kuz

2

@Kgorecki2500 Chłop chce atakować Czechy?

kuz

2

@Forsyth Przecież gdyby nie poprzeczka to bramkarz miał to na rękawicy

kuz

10

Komentarz usunięty

kuz

20

@draxidox ekipa totalnych po**bów

kuz

0

@Kengo https://www.espn.com/soccer/match/_/gameId/458830/real-sociedad-real-betis

Będę to pamiętał do końca życia. Na grupie "szukamy ustawek" gość wrzucił historię meczy tych ekip, pisał, żeby stawiać domy na te 3-2 bo taki wynik według historii będzie.
Ostatnie mecze to było przykładowo bo nie chce mi się szukać 1-1, 2-1, 1-2, 3-2, 1-1, 2-1, 1-2 i teraz ten mecz. Obstawiłem 50zł i wygrałem chyba 1500 zł, od tamtej pory wierzę już w ustawki.

kuz

3

@draxidox Powinni od razu złomować, na części, a kasę z tego przeznaczyć na szpitale i chore dzieci.

kuz

6

Pa Ci jeszcze wygrali xD CO ZA ASY

kuz

0

I odrobili :P hehehe

kuz

0

Ciekawe ile doliczy, ostatnio odrobili :P

kuz

2

@TR3YWAY U mnie połowa znajomych startuje, co jeszcze niedawno zerowali browara pod drzewkiem. Zero pojęcia o polityce ale fajne jest, na topie i darmowe pieniążki

kuz

1

Liverpool gra na zwolnienie Kloppa

kuz

8

@draxidox Koleś został znokautowany, zjedzony i wypluty przez internet, ale Jego Januszowe ego nie pozwala tego zaakceptować i dalej myśli, że zrobił dobrze. Tacy ludzie nigdy się nie nauczą. Sprawa ucichnie a on dalej będzie ludzi tak traktował. Hatfuuu!

kuz

0

@SkilledHydra16 Dopiero prezentują a ja we wrześniu w Turcji już na bazarze taki kupiłem xD O dziwo trzyma się już po kilku praniach

kuz

3

@Safrani warto dodać, że nie zrobiła sobie żadnej operacji plastycznej. W tej branży to rzadkość.

kuz

1

Zwolnili starego Oriola, teraz już nie będzie mu załatwiał grania.

kuz

3

W studio polsatu rechoczą jak świnie, gadają jakby przy wódce siedzieli. Oby jak najszybciej stracili LM bo to wieś nad wsiami.

kuz

2

@Arden No przeciwko 12tu cięzko się gra, ale klasyku w LM nie było od czasów bramek solowych Leo

kuz

5

Barca - Real
Bayern - BVB
City - Arsenal
PSG - Atleti

3 klasyki w ćwierćfinale? Dla mnie brzmi spoko. :P

kuz

4

"Dla tych kibiców Barçy, którzy po 4 latach przerwy zapomnieli, jak wygląda rywalizacja w tej fazie, przypominamy, że w ćwierćfinałach mogą rywalizować już ze sobą kluby z tego samego kraju."

No nie powiem, humor trzyma redakcjo. :P

kuz

0

Hahaha to podsumował xDD

kuz

0

Chłopy strzelają jak amatorzy xd

kuz

1

@Muevertigo Piłka była odbita do niego przez obrońcę Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?