Lubię wypowiedzi Zidane, jest chyba ostatnim z ery Galaktycznych w drużynie Pereza i widać to gołym okiem jaki ma szacunek do Barcelony i ogólnie do przeciwnika. Wypowiada się bardzo mądrze, nigdy nie przegina i nie mówi uszczypliwie. Ciekawe jak długo będzie się to podobało Perezowi. :) Fajnie w końcu widzieć kogoś kto nie buntuje swojej szatni przeciwko Barcelonie i jej piłkarzom.
Z tak grającym Atleti i sędzią, nie da się roznieść ich 4-0 czy 5-0 jak kiedyś. Teraz 2-1 to już wyczyn i remis wcale nie dziwi. Atletico to forteca nie tracąca bramek w takich meczach i przebłyskująca z przodu. Najlepsza wiadomość to taka, że Ronaldo wrócił do składu Realu i Ci znowu będą tracić punkty, głowa do góry i do soboty! :)
Jeśli chodzi o 16, to Griezzmann, pewniak. O 17 nikt Ci nie powie bo nikt tak na prawdę jeszcze nie wie co potrafi każdy z zawodników na nowym silniku. NP. w demie Pogba jest straszliwy jeśli chodzi o poruszanie się, w sumie to adekwatne do terazniejszej formy Francuza :D
Legia. Twierdzę tak od początku, kumpel przed meczem z Borussia twardo twierdził, że Legia ma szanse bla bla i chciał założyć się nawet, że dadzą radę. Twardo twierdziłem, że będzie minimum 6-0 i wstyd, tak było i będzie dalej. Aż nie mogę się doczekać sromotnego lania na Bernabeu czy w Lizbonie, to przejdzie do historii.
TAS zawiesił karę dla Realu... czemu mnie to nie dziwi, zawsze Real ma wszystko czego tylko chce. Ile czasu Barca odwoływała się od bana i komitet miał na to totalnie wywalone, u nich już za pierwszą aplikacją oddalili bana. Ciągle będę to powtarzał, że tu śmierdzi wielkim skandalem i tyle.
Rodgers: "Suarez jest najlepszym piłkarzem na świecie."
Nie no ja rozumiem Madridismo, które uważa, że CR jest najlepszy, ale jak ktoś spoza Madrytu myśli, że ktoś jest lepszy od Messiego, to chyba ma orzeszki zamiast mózgu. Z całym szacunkiem dla Luisa.
W STS można grać, że np. dajesz kupon na 8 meczy z czego 4 mogą nie wejść i wtedy po prostu obniża Ci wygraną w zależności od tego ile meczy nie wejdzie, chyba nazywa się Maxikombi ale nie pamiętam już bo dawno nie grałem.
Tacy napinacze forumowi są najlepsi ;) poprawia mi się od razu humor :D Czepiają się ortografii, mimo, że nie znają gościa po drugiej stronie od razu pakują go do worka z 13 latkami, typowe. :) Pozdrawiam cieplutko i proszę o bana dla tego pana, niech się nauczy i nie wszczyna gówno-burzy o byle co.
Sory ale nie wywyższaj się tutaj jakimkolwiek stażem w FIFE bo to nie ma największego znaczenia. :) Sam zacząłeś się spinać jak wielki znawca gry. Nie pozdrawiam.
0
Lubię wypowiedzi Zidane, jest chyba ostatnim z ery Galaktycznych w drużynie Pereza i widać to gołym okiem jaki ma szacunek do Barcelony i ogólnie do przeciwnika. Wypowiada się bardzo mądrze, nigdy nie przegina i nie mówi uszczypliwie. Ciekawe jak długo będzie się to podobało Perezowi. :) Fajnie w końcu widzieć kogoś kto nie buntuje swojej szatni przeciwko Barcelonie i jej piłkarzom.
0
Z tak grającym Atleti i sędzią, nie da się roznieść ich 4-0 czy 5-0 jak kiedyś. Teraz 2-1 to już wyczyn i remis wcale nie dziwi. Atletico to forteca nie tracąca bramek w takich meczach i przebłyskująca z przodu. Najlepsza wiadomość to taka, że Ronaldo wrócił do składu Realu i Ci znowu będą tracić punkty, głowa do góry i do soboty! :)
0
Ufffffffffffffffffffffffffffffff
0
Zamówić w EMPIKU i odebrać w dniu premiery, chociaż wg preorder to zdzieranie hajsu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I tak real w końcówce dziabnie dwie bramki, mnie już nic nie zaskoczy. :)
4
Na szczęście jest Umtiti, młody, zdolny. :)
1
Gotham, sam zaczynam i polecało mi go wielu znajomych. Jeżeli oglądałeś Arrowa i Flasha to tym bardziej polecam! :)
1
Jeśli chodzi o 16, to Griezzmann, pewniak. O 17 nikt Ci nie powie bo nikt tak na prawdę jeszcze nie wie co potrafi każdy z zawodników na nowym silniku. NP. w demie Pogba jest straszliwy jeśli chodzi o poruszanie się, w sumie to adekwatne do terazniejszej formy Francuza :D
0
Pastore nie lepiej :D
1
Czekam na losowanie 1/8 lm, jak Real znów dostanie ogorasa największego z możliwych to padnę na ziemie ze śmiechu i nie wstanę.
7
http://sport.tvp.pl/18244334/barcelona-bez-transferow-tas-odrzucil-odwolanie
18
Nie raz i nie dwa, wszystkie odwołania tas odrzucił
0
Ten profil Leśnego na facebooku nie jest jego oficjalnym profilem, więc ten news to bujda i radziłbym poczekać na oficjalny komunikat klubu.
0
2
Legia. Twierdzę tak od początku, kumpel przed meczem z Borussia twardo twierdził, że Legia ma szanse bla bla i chciał założyć się nawet, że dadzą radę. Twardo twierdziłem, że będzie minimum 6-0 i wstyd, tak było i będzie dalej. Aż nie mogę się doczekać sromotnego lania na Bernabeu czy w Lizbonie, to przejdzie do historii.
3
TAS zawiesił karę dla Realu... czemu mnie to nie dziwi, zawsze Real ma wszystko czego tylko chce. Ile czasu Barca odwoływała się od bana i komitet miał na to totalnie wywalone, u nich już za pierwszą aplikacją oddalili bana. Ciągle będę to powtarzał, że tu śmierdzi wielkim skandalem i tyle.
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-herb-naklejka-scienna-xxxl-145-cm-i6201086348.html
0
Allegro, za 37 zł. Trochę roboty ale jak widać wygląda fajnie. :)
22
I jeszcze jeden, ostatni już ozdobnik pokoju: https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14264908_1253914231306188_1391463052815623220_n.jpg?oh=e2c92004a3b0460123b007ab44638390&oe=587B8CD2
0
Rodgers: "Suarez jest najlepszym piłkarzem na świecie."
Nie no ja rozumiem Madridismo, które uważa, że CR jest najlepszy, ale jak ktoś spoza Madrytu myśli, że ktoś jest lepszy od Messiego, to chyba ma orzeszki zamiast mózgu. Z całym szacunkiem dla Luisa.
1
http://allegro.pl/rama-aluminiowa-ramka-61x91-5-91-5x61-promocja-i5913317182.html
7
Plakat na allegro, około 17 złotych o ile pamiętam + rama około 50.
35
Pochwalę się nową ścianą, dzisiaj skończyłem: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14316983_1252326488131629_8803039654183330249_n.jpg?oh=9e127fa9e3fb7085d5bd8b464cca9a9f&oe=5876FBE5
1
W STS można grać, że np. dajesz kupon na 8 meczy z czego 4 mogą nie wejść i wtedy po prostu obniża Ci wygraną w zależności od tego ile meczy nie wejdzie, chyba nazywa się Maxikombi ale nie pamiętam już bo dawno nie grałem.
0
Tacy napinacze forumowi są najlepsi ;) poprawia mi się od razu humor :D Czepiają się ortografii, mimo, że nie znają gościa po drugiej stronie od razu pakują go do worka z 13 latkami, typowe. :) Pozdrawiam cieplutko i proszę o bana dla tego pana, niech się nauczy i nie wszczyna gówno-burzy o byle co.
0
Sory ale nie wywyższaj się tutaj jakimkolwiek stażem w FIFE bo to nie ma największego znaczenia. :) Sam zacząłeś się spinać jak wielki znawca gry. Nie pozdrawiam.
0
Niedowiarku, właśnie są oficjalne overalle na stronie fify identyczne jak te które wstawiłem... nie hejtuj jak się nie orientujesz.
0
Viva Barca to wstawiła, a tam raczej fejków nie wstawiają.
0
Wystarczy tylko zrezygnować z promowania gry i od razu stajesz się słabszy, Reus pewnie jest ostro wykokszony.