kuz

0

Zgadzam się, nie próbowałem powiedzieć, że Messi grał tak jak Ronaldo teraz, bo był o klasę wyżej nawet bez formy, tylko, że ludzie znający się na piłce potrafili przyznać słabość i brak formy a nie ślepo twierdzić, że wszystko jest okej.

kuz

4

Tylko ktoś kto ma głowę na karku i nie jest głupim bezmyślnym fanem Ronaldo może napisać taki komentarz i ja się w 100% podpisuje pod tym. Można było zauważyć jak Messi chodził po boisku, nie grał tego co musiał, potrzebował czasu żeby wskoczyć na swój poziom. To samo robi się teraz z Ronaldo, tylko to trwa od Czerwca zeszłego roku i nic się nie poprawia (jedynie więcej macha łapami i się przewraca.) Myślę, że Cristiano sam nie dopuszcza do Siebie myśli, że może jest już trochę starszy i nie ta forma co kiedyś. Real gra zdecydowanie ładniejszą piłkę bez Niego w składzie.

kuz

0

Pijany lub niespełna rozumu...

kuz

8

Dobrze, że mu nie pokazał. Z Ronaldo w składzie Real gra o wiele wiele gorzej i szybciej stracą punkty.

kuz

1

Jezu jaki on jest żałosny.. szkoda słów.

kuz

0

4-3-3 Musa - Lukaku/Zlatan - Vardy. 4-3-2-1? Coutinho, Lukaku/Zlatan, De Bruyne/Eriksen

kuz

1

Idealny scenariusz na dziś? Postawić 100zł na wygraną Realu. Jak wygrają to stówka wpadnie, a jak przegrają to niestety 100 zł przepadnie ale za to stracą punkty i ile to da radości. :)

kuz

0

Rodrigo Moreno z Valencii to rodzina braci Alcantara? :) Rafinha dodał na instagrama zdjęcie ze szpitala z Rodrigo i Thiago z dopiskiem Familia. Nie wiedziałem o tym. :)

kuz

1

Zidane ma wyjeb**e na te statystyki, gdyby zależało mu na rekordzie nie wystawiłby takiego składu. Awans mają, chociaż liczę na 5-1 dla Sevilli :D

kuz

0

Lepszy już Adama...

kuz

1

Na bank dostaniemy Atleti :) Real pewnie Alcorcon, chociaż po Sevilli ostatnio chyba w pucharze nie smarowali :D

kuz

0

Jak myślicie, Sevilla ma szanse dzisiaj chociaż wygrać? Nie mówię o awansie, chociaż nie takie cuda się zdarzały.

kuz

0

Z tego co pamiętam, Joe Cole, Beckham... jak na lekarstwo ich za granicą. Anglia bardzo słabo dba o swoich młodzików i wszyscy siedzą w niższych ligach dlatego nic dobrego stamtąd nie wychodzi.

kuz

0

Online na PC to katorga, pełno trainerów i botów, nie da się nie denerwować. A karierka to coś, w co zawsze sobie gram i najbardziej lubię ten tryb. Grasz realistycznie, robisz fajne transfery, rozwijasz jakiś mały klubik a po 6 sezonach jesteś potęgą w Europie, spoko sprawa. :)

kuz

0

Dzisiaj dostaną ostro po dupie, trzeba się z tym liczyć. :) Ogrywają się dopiero, ewentualnie możemy liczyć na jakieś zaskoczenie i wyrównany pojedynek, ale podchodziłbym z suchą głową do tego meczu, żeby się nie rozczarować.

kuz

0

2 spalone których nie było... będzie ciężki mecz przeciwko arbitrowi to pewne.

kuz

0

Po wojaku pewnie już :D

kuz

0

Chyba inny mecz oglądaliśmy, w 1 minucie Valencia miała setkę zmarnowana i strzał Munira nad poprzeczką to już daje 5 strzałów

kuz

0

800 zł z głowy, frajerzy z tej Valencii

kuz

0

Najlepsze jest to, że po meczu wszyscy widzą powtórki, wiedza jak było a nie wyciągają z tego ŻADNYCH konsekwencji... Taki arbiter powinien stanąć przed trybunałem i się po prostu wytłumaczyć albo dostać z góry jakąś karę na kilka meczy żeby się poprawił. Pique wykrzyczal to na gorąco ale Tebas dobrze wie co się świeci i jestem przekonany, że Pique dostanie sroga karę za to.

kuz

0

Nie tak ostro jak wyżej, ale wyjdź człowieku z tej strony i idź zajmij się czymś innym od kibicowania bo się nie nadajesz. :) Raptem dwa sezony temu sytuacja była podobna a sezon temu już dawali ligę Barcelonie a na koniec z 10 pkt zrobił się 1. Nauczcie się, że liga trwa do 38 kolejki.

kuz

0

A Ty nie znasz podstawowych zasad, wiec po co się udzielasz?

kuz

1

Ale to "wpadniecie" nie miało wpływu na strzał Pique, wiec karny się nie należał. Może kartka dla Iraizoza i to tyle.

kuz

12

Jak na Neymarze karny był ewidentny, tak będąc obiektywnym na Pique nie było karnego. Zauważcie, że Geri pierw uderzył piłkę a potem dopiero wpadł w niego Iraizoz, sytuacja sporna ale to nie broni Borbalana w żadnym stopniu, jest kasztanem i nie powinien posedziowac przez parę meczy.



Nasza gra była fatalna, sędzia i ostry przeciwnik nie sprzyjal, ale w tamtym pamiętny sezonie z potrójna korona rok tez zaczęliśmy od porażki z RSSS I każdy płakał ze to juz koniec marzeń, wiemy co stało się potem. :) Miejmy tylko nadzieje na dobry wynik na El Madrigal i przebudzenie mocy Barcy, dobranoc Cules!

kuz

0

Oglądając nasza grę dzisiaj wydaje się jak byśmy sami chcieli to przegrać, pierw Messi czeka ale strzałem teraz to co zrobił Luis..

kuz

0

Co sędzia zabrał to teraz odda :)

kuz

1

Jaka tragedia ludzie?! Przecież on go uderzył w klatkę piersiową, może dał od Siebie Aduriz ale Umtiti przyaktorzyl pięknie. Widać na powtórce gdzie go uderzył...

kuz

0

Nie no, nie zrozumieliśmy się. Efekt Busiego tyczy się tylko Masche bo podałem przykład, a co do Alexisa masz 100% rację, że został zniszczony przez efekt Messiego. Kazano mu podporządkować grę pod Argentyńczyka. Mecze bez Messiego miał o wiele lepsze bo miał więcej swobody, nie pasował do ideologii gry Barcy.

kuz

1

Najlepsza opcja to NOD32 i kod z netu, profesjonalny antywirus.

kuz

3

Żart zasługuje na niewypał roku, chociaż dopiero się zaczął, to nie będzie większego. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?