Zgadzam się, nie próbowałem powiedzieć, że Messi grał tak jak Ronaldo teraz, bo był o klasę wyżej nawet bez formy, tylko, że ludzie znający się na piłce potrafili przyznać słabość i brak formy a nie ślepo twierdzić, że wszystko jest okej.
Tylko ktoś kto ma głowę na karku i nie jest głupim bezmyślnym fanem Ronaldo może napisać taki komentarz i ja się w 100% podpisuje pod tym. Można było zauważyć jak Messi chodził po boisku, nie grał tego co musiał, potrzebował czasu żeby wskoczyć na swój poziom. To samo robi się teraz z Ronaldo, tylko to trwa od Czerwca zeszłego roku i nic się nie poprawia (jedynie więcej macha łapami i się przewraca.) Myślę, że Cristiano sam nie dopuszcza do Siebie myśli, że może jest już trochę starszy i nie ta forma co kiedyś. Real gra zdecydowanie ładniejszą piłkę bez Niego w składzie.
Idealny scenariusz na dziś? Postawić 100zł na wygraną Realu. Jak wygrają to stówka wpadnie, a jak przegrają to niestety 100 zł przepadnie ale za to stracą punkty i ile to da radości. :)
Rodrigo Moreno z Valencii to rodzina braci Alcantara? :) Rafinha dodał na instagrama zdjęcie ze szpitala z Rodrigo i Thiago z dopiskiem Familia. Nie wiedziałem o tym. :)
Z tego co pamiętam, Joe Cole, Beckham... jak na lekarstwo ich za granicą. Anglia bardzo słabo dba o swoich młodzików i wszyscy siedzą w niższych ligach dlatego nic dobrego stamtąd nie wychodzi.
Online na PC to katorga, pełno trainerów i botów, nie da się nie denerwować. A karierka to coś, w co zawsze sobie gram i najbardziej lubię ten tryb. Grasz realistycznie, robisz fajne transfery, rozwijasz jakiś mały klubik a po 6 sezonach jesteś potęgą w Europie, spoko sprawa. :)
Dzisiaj dostaną ostro po dupie, trzeba się z tym liczyć. :) Ogrywają się dopiero, ewentualnie możemy liczyć na jakieś zaskoczenie i wyrównany pojedynek, ale podchodziłbym z suchą głową do tego meczu, żeby się nie rozczarować.
Najlepsze jest to, że po meczu wszyscy widzą powtórki, wiedza jak było a nie wyciągają z tego ŻADNYCH konsekwencji... Taki arbiter powinien stanąć przed trybunałem i się po prostu wytłumaczyć albo dostać z góry jakąś karę na kilka meczy żeby się poprawił. Pique wykrzyczal to na gorąco ale Tebas dobrze wie co się świeci i jestem przekonany, że Pique dostanie sroga karę za to.
Nie tak ostro jak wyżej, ale wyjdź człowieku z tej strony i idź zajmij się czymś innym od kibicowania bo się nie nadajesz. :) Raptem dwa sezony temu sytuacja była podobna a sezon temu już dawali ligę Barcelonie a na koniec z 10 pkt zrobił się 1. Nauczcie się, że liga trwa do 38 kolejki.
Jak na Neymarze karny był ewidentny, tak będąc obiektywnym na Pique nie było karnego. Zauważcie, że Geri pierw uderzył piłkę a potem dopiero wpadł w niego Iraizoz, sytuacja sporna ale to nie broni Borbalana w żadnym stopniu, jest kasztanem i nie powinien posedziowac przez parę meczy.
Nasza gra była fatalna, sędzia i ostry przeciwnik nie sprzyjal, ale w tamtym pamiętny sezonie z potrójna korona rok tez zaczęliśmy od porażki z RSSS I każdy płakał ze to juz koniec marzeń, wiemy co stało się potem. :) Miejmy tylko nadzieje na dobry wynik na El Madrigal i przebudzenie mocy Barcy, dobranoc Cules!
Jaka tragedia ludzie?! Przecież on go uderzył w klatkę piersiową, może dał od Siebie Aduriz ale Umtiti przyaktorzyl pięknie. Widać na powtórce gdzie go uderzył...
Nie no, nie zrozumieliśmy się. Efekt Busiego tyczy się tylko Masche bo podałem przykład, a co do Alexisa masz 100% rację, że został zniszczony przez efekt Messiego. Kazano mu podporządkować grę pod Argentyńczyka. Mecze bez Messiego miał o wiele lepsze bo miał więcej swobody, nie pasował do ideologii gry Barcy.
0
Zgadzam się, nie próbowałem powiedzieć, że Messi grał tak jak Ronaldo teraz, bo był o klasę wyżej nawet bez formy, tylko, że ludzie znający się na piłce potrafili przyznać słabość i brak formy a nie ślepo twierdzić, że wszystko jest okej.
4
Tylko ktoś kto ma głowę na karku i nie jest głupim bezmyślnym fanem Ronaldo może napisać taki komentarz i ja się w 100% podpisuje pod tym. Można było zauważyć jak Messi chodził po boisku, nie grał tego co musiał, potrzebował czasu żeby wskoczyć na swój poziom. To samo robi się teraz z Ronaldo, tylko to trwa od Czerwca zeszłego roku i nic się nie poprawia (jedynie więcej macha łapami i się przewraca.) Myślę, że Cristiano sam nie dopuszcza do Siebie myśli, że może jest już trochę starszy i nie ta forma co kiedyś. Real gra zdecydowanie ładniejszą piłkę bez Niego w składzie.
0
Pijany lub niespełna rozumu...
8
Dobrze, że mu nie pokazał. Z Ronaldo w składzie Real gra o wiele wiele gorzej i szybciej stracą punkty.
1
Jezu jaki on jest żałosny.. szkoda słów.
0
4-3-3 Musa - Lukaku/Zlatan - Vardy. 4-3-2-1? Coutinho, Lukaku/Zlatan, De Bruyne/Eriksen
1
Idealny scenariusz na dziś? Postawić 100zł na wygraną Realu. Jak wygrają to stówka wpadnie, a jak przegrają to niestety 100 zł przepadnie ale za to stracą punkty i ile to da radości. :)
0
Rodrigo Moreno z Valencii to rodzina braci Alcantara? :) Rafinha dodał na instagrama zdjęcie ze szpitala z Rodrigo i Thiago z dopiskiem Familia. Nie wiedziałem o tym. :)
1
Zidane ma wyjeb**e na te statystyki, gdyby zależało mu na rekordzie nie wystawiłby takiego składu. Awans mają, chociaż liczę na 5-1 dla Sevilli :D
0
Lepszy już Adama...
1
Na bank dostaniemy Atleti :) Real pewnie Alcorcon, chociaż po Sevilli ostatnio chyba w pucharze nie smarowali :D
0
Jak myślicie, Sevilla ma szanse dzisiaj chociaż wygrać? Nie mówię o awansie, chociaż nie takie cuda się zdarzały.
0
Z tego co pamiętam, Joe Cole, Beckham... jak na lekarstwo ich za granicą. Anglia bardzo słabo dba o swoich młodzików i wszyscy siedzą w niższych ligach dlatego nic dobrego stamtąd nie wychodzi.
0
Online na PC to katorga, pełno trainerów i botów, nie da się nie denerwować. A karierka to coś, w co zawsze sobie gram i najbardziej lubię ten tryb. Grasz realistycznie, robisz fajne transfery, rozwijasz jakiś mały klubik a po 6 sezonach jesteś potęgą w Europie, spoko sprawa. :)
0
Dzisiaj dostaną ostro po dupie, trzeba się z tym liczyć. :) Ogrywają się dopiero, ewentualnie możemy liczyć na jakieś zaskoczenie i wyrównany pojedynek, ale podchodziłbym z suchą głową do tego meczu, żeby się nie rozczarować.
0
2 spalone których nie było... będzie ciężki mecz przeciwko arbitrowi to pewne.
0
Po wojaku pewnie już :D
0
Chyba inny mecz oglądaliśmy, w 1 minucie Valencia miała setkę zmarnowana i strzał Munira nad poprzeczką to już daje 5 strzałów
0
800 zł z głowy, frajerzy z tej Valencii
0
Najlepsze jest to, że po meczu wszyscy widzą powtórki, wiedza jak było a nie wyciągają z tego ŻADNYCH konsekwencji... Taki arbiter powinien stanąć przed trybunałem i się po prostu wytłumaczyć albo dostać z góry jakąś karę na kilka meczy żeby się poprawił. Pique wykrzyczal to na gorąco ale Tebas dobrze wie co się świeci i jestem przekonany, że Pique dostanie sroga karę za to.
0
Nie tak ostro jak wyżej, ale wyjdź człowieku z tej strony i idź zajmij się czymś innym od kibicowania bo się nie nadajesz. :) Raptem dwa sezony temu sytuacja była podobna a sezon temu już dawali ligę Barcelonie a na koniec z 10 pkt zrobił się 1. Nauczcie się, że liga trwa do 38 kolejki.
0
A Ty nie znasz podstawowych zasad, wiec po co się udzielasz?
1
Ale to "wpadniecie" nie miało wpływu na strzał Pique, wiec karny się nie należał. Może kartka dla Iraizoza i to tyle.
12
Jak na Neymarze karny był ewidentny, tak będąc obiektywnym na Pique nie było karnego. Zauważcie, że Geri pierw uderzył piłkę a potem dopiero wpadł w niego Iraizoz, sytuacja sporna ale to nie broni Borbalana w żadnym stopniu, jest kasztanem i nie powinien posedziowac przez parę meczy.
Nasza gra była fatalna, sędzia i ostry przeciwnik nie sprzyjal, ale w tamtym pamiętny sezonie z potrójna korona rok tez zaczęliśmy od porażki z RSSS I każdy płakał ze to juz koniec marzeń, wiemy co stało się potem. :) Miejmy tylko nadzieje na dobry wynik na El Madrigal i przebudzenie mocy Barcy, dobranoc Cules!
0
Oglądając nasza grę dzisiaj wydaje się jak byśmy sami chcieli to przegrać, pierw Messi czeka ale strzałem teraz to co zrobił Luis..
0
Co sędzia zabrał to teraz odda :)
1
Jaka tragedia ludzie?! Przecież on go uderzył w klatkę piersiową, może dał od Siebie Aduriz ale Umtiti przyaktorzyl pięknie. Widać na powtórce gdzie go uderzył...
0
Nie no, nie zrozumieliśmy się. Efekt Busiego tyczy się tylko Masche bo podałem przykład, a co do Alexisa masz 100% rację, że został zniszczony przez efekt Messiego. Kazano mu podporządkować grę pod Argentyńczyka. Mecze bez Messiego miał o wiele lepsze bo miał więcej swobody, nie pasował do ideologii gry Barcy.
1
Najlepsza opcja to NOD32 i kod z netu, profesjonalny antywirus.
3
Żart zasługuje na niewypał roku, chociaż dopiero się zaczął, to nie będzie większego. :D