Neymar udostępnił na Instagramie coś z Barceloną, ale nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć... Już znalazłem, to jakieś wspomnienie, ale coś musi byc z tym na rzeczy. :)
@Grubson06 wokół tego gościa kręci się tylko mamona, poza tym, że jest kozakiem to hajs od Niego nie odchodzi na krok. Ciekawe co widzi w lustrze, Siebie czy dziesieciodolarówkę?
0
@IronSanHybrid patrząc na teledyski i teksty to nie mają za dużo w głowie.
0
@TheNekro94 wiem o tym, ale to nie znaczy, że nie ma problemu i nie trzeba się tym zająć. :)
15
Powiększyło mobilną wersję strony i nie da się tego zmniejszyć widać tylko środek strony a boki są poobcinane, fix it pls. Edit. Już działa :)
0
Jak to ustawienie pomocy nie przemówi do Valdka to ja nie wiem co musi się stać, żeby przejrzał na oczy. Do tego Cou zamiast Aleni i jest kosmos.
0
@szkutnik91 no że nie ma oferty, a cope to bardzo dobre źródło.
0
Hahahaah Griezz jak się odbił :DDD
1
Cou na boisko!!!
0
Gruby to jednak jest...
0
I cyk, pierwsza strata Dembele!
7
My nic nie wygramy z tym klocem Suarezem. Przebłyski to za mało na tę drużynę.
2
@Fohin a ja widzę strasznie chaotyczne ruchy i większość oparta jest na szczęściu. Żaden z Niego wielki grajek.
2
Piłeczka chodzi pięknie póki nie trafi pod nogi Dembele
4
Manolas dzban dalej się szczyci tym 3-0 i pokazuje do Suareza?
1
@TR3YWAY na razie to on niech innego grajka jeszcze raz kupi.
2
Alaba na prawej u nas..
0
@WisniaKala nie mam kija w dupie ale to pokazuje poziom niektórych użytkowników. Na tablicy niech sobie udostępniają a nie tu.
9
Proponuję sypać bany za te cytaty z piosenek, spam niepotrzebny.
0
@adrian89 w poprzedniej dramie jak Ney przychodził najlepsze info miało SelecaoBrasileira
0
@Blomqvist AgenciaNews
0
Agencia podaje, że oprócz Neymara Barca chce innego gracza PSG. To co? Mbappe? :D
0
@zagi31 nie wiem jak reszta, na razie info tylko o Cou.
1
Sprawa Neymara nabrała rozpędu i może się dziś rozwiązać, ale widzieliście, że Cou dzisiaj też poza składem na mecz z Napoli?
0
@KamQiX Chyba najbardziej rzetelny dziennikarz z Madrytu dodał tweeta ze zdjęciem Neya i podpisem: tic tac tic tac...
2
Neymar do Realu, i to się dzieje... nie sądziłem, że chłop tak nisko upadnie, współczuję mu meczu na Camp Nou jeżeli ten transfer dojdzie do skutku.
0
@messi564 No to jeżeli już nie zagra to wszystko jest ok. :)
0
@El dominatore To chyba oglądałeś tą Kolumbijską Barcelonę, a nie Hiszpańską...
1
@BarcaInfo Dembele + Semedo i niech biorą z pocałowaniem ręki, tyle, że wtedy jeszcze PO będzie trzeba sprowadzić.
3
Neymar udostępnił na Instagramie coś z Barceloną, ale nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć... Już znalazłem, to jakieś wspomnienie, ale coś musi byc z tym na rzeczy. :)
1
@Grubson06 wokół tego gościa kręci się tylko mamona, poza tym, że jest kozakiem to hajs od Niego nie odchodzi na krok. Ciekawe co widzi w lustrze, Siebie czy dziesieciodolarówkę?
0
@VamosGirl a Inaki Williams to jakis nowy team w F1? Czy jakaś sekcja Williamsa?