kuz

0

@IronSanHybrid patrząc na teledyski i teksty to nie mają za dużo w głowie.

kuz

0

@TheNekro94 wiem o tym, ale to nie znaczy, że nie ma problemu i nie trzeba się tym zająć. :)

kuz

15

Powiększyło mobilną wersję strony i nie da się tego zmniejszyć widać tylko środek strony a boki są poobcinane, fix it pls. Edit. Już działa :)

kuz

0

Jak to ustawienie pomocy nie przemówi do Valdka to ja nie wiem co musi się stać, żeby przejrzał na oczy. Do tego Cou zamiast Aleni i jest kosmos.

kuz

0

@szkutnik91 no że nie ma oferty, a cope to bardzo dobre źródło.

kuz

0

Hahahaah Griezz jak się odbił :DDD

kuz

1

Cou na boisko!!!

kuz

0

Gruby to jednak jest...

kuz

0

I cyk, pierwsza strata Dembele!

kuz

7

My nic nie wygramy z tym klocem Suarezem. Przebłyski to za mało na tę drużynę.

kuz

2

@Fohin a ja widzę strasznie chaotyczne ruchy i większość oparta jest na szczęściu. Żaden z Niego wielki grajek.

kuz

2

Piłeczka chodzi pięknie póki nie trafi pod nogi Dembele

kuz

4

Manolas dzban dalej się szczyci tym 3-0 i pokazuje do Suareza?

kuz

1

@TR3YWAY na razie to on niech innego grajka jeszcze raz kupi.

kuz

2

Alaba na prawej u nas..

kuz

0

@WisniaKala nie mam kija w dupie ale to pokazuje poziom niektórych użytkowników. Na tablicy niech sobie udostępniają a nie tu.

kuz

9

Proponuję sypać bany za te cytaty z piosenek, spam niepotrzebny.

kuz

0

@adrian89 w poprzedniej dramie jak Ney przychodził najlepsze info miało SelecaoBrasileira

kuz

0

@Blomqvist AgenciaNews

kuz

0

Agencia podaje, że oprócz Neymara Barca chce innego gracza PSG. To co? Mbappe? :D

kuz

0

@zagi31 nie wiem jak reszta, na razie info tylko o Cou.

kuz

1

Sprawa Neymara nabrała rozpędu i może się dziś rozwiązać, ale widzieliście, że Cou dzisiaj też poza składem na mecz z Napoli?

kuz

0

@KamQiX Chyba najbardziej rzetelny dziennikarz z Madrytu dodał tweeta ze zdjęciem Neya i podpisem: tic tac tic tac...

kuz

2

Neymar do Realu, i to się dzieje... nie sądziłem, że chłop tak nisko upadnie, współczuję mu meczu na Camp Nou jeżeli ten transfer dojdzie do skutku.

kuz

0

@messi564 No to jeżeli już nie zagra to wszystko jest ok. :)

kuz

0

@El dominatore To chyba oglądałeś tą Kolumbijską Barcelonę, a nie Hiszpańską...

kuz

1

@BarcaInfo Dembele + Semedo i niech biorą z pocałowaniem ręki, tyle, że wtedy jeszcze PO będzie trzeba sprowadzić.

kuz

3

Neymar udostępnił na Instagramie coś z Barceloną, ale nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć... Już znalazłem, to jakieś wspomnienie, ale coś musi byc z tym na rzeczy. :)

kuz

1

@Grubson06 wokół tego gościa kręci się tylko mamona, poza tym, że jest kozakiem to hajs od Niego nie odchodzi na krok. Ciekawe co widzi w lustrze, Siebie czy dziesieciodolarówkę?

kuz

0

@VamosGirl a Inaki Williams to jakis nowy team w F1? Czy jakaś sekcja Williamsa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?