Oni na tym CN w wentylacji szatni mają jakiegoś speeda czy coś? Przecieram oczy i nie daje wiary. 4 mecze i co tydzień inna drużyna, jakby się zamieniali...
I od początku widać inną drużynę, jest ciąg i sytuacja już w pierwszej akcji... Ja nie wiem co się z nimi dzieje na wyjeździe ale to chyba jakaś czarna magia.
@Wronadlinho Jak już poszło w silnik to bieda panie, bieda... Dla pocieszenia powiem, że kumpel kiedyś w nocy tankował w garażu i nalał płynu do spryskiwaczy zamiast benzyny.
Ciekawe czy Valverde będzie miał kiedyś jaja i wystawi skład z dwoma pivotami w postaci De Jonga i Busquetsa, przed nimi Griezmann, na szpicy Suarez a na skrzydłach Dembele/Fati i Leo, mogło by być fajnie.
@Phatro Chodzi mi o Jego tweety i wypowiedzi publiczne, że to on jest najlepszy, jak przegra plebiscyt - niesprawiedliwy świat itp. Nie mówie o tym jaki jest prywatnie tylko jak przenosi rywalizację poza boisko.
@shinthps Kibicuję Barcelonie i chcę zwolnienia Valverde, więc jeżeli przegrają a to przyczyni się do Jego zwolnienia, to oczywiście będę zawiedziony ale ten niesmak poprawi mi zatrudnienie nowego trenera. Taka odpowiedź by się przydała.
@dominik127pl Interfejs to raz, ale ta powolna gra w online mnie dobija, zagrałem jeden mecz i mam dość :D Piłkarze jak ślimaki biegają w porównaniu do FIFY czy nawet kariery z przyśpieszonym gameplayem w PES>
Kupiłem PESa 2020 głównie dla kariery i singla, gra się super. Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz te całe myClub i żałuję, że wydałem kasę na gierkę, którą mógłbym spiracić dla kariery i wyszło by na to samo, bo myClub to jakaś porażka. Gameplay jak ślimak, w singlu da się przyśpieszyć w online już niestety nie i ciężko się przestawić z FIFY. Chwaliłem PESA ale tylko za single i kanapową gierkę z kumplami, poza tym nie ma nic do zaoferowania.
0
Oni na tym CN w wentylacji szatni mają jakiegoś speeda czy coś? Przecieram oczy i nie daje wiary. 4 mecze i co tydzień inna drużyna, jakby się zamieniali...
1
Tso??!?!?!?!?!?!?!
15
Oni ich podmieniają na wyjazdach
0
@jakub9611 kolega player podaje ciągle
0
I od początku widać inną drużynę, jest ciąg i sytuacja już w pierwszej akcji... Ja nie wiem co się z nimi dzieje na wyjeździe ale to chyba jakaś czarna magia.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Griezmann - szykuje się kolejny bezbarwny mecz na skrzydle :) Ciekawe ile mu zajmie osiągnięcie formy Coutinho z końca poprzedniego sezonu.
0
Betis traci bramkę w naszym stylu :P
0
@Wronadlinho Jak już poszło w silnik to bieda panie, bieda... Dla pocieszenia powiem, że kumpel kiedyś w nocy tankował w garażu i nalał płynu do spryskiwaczy zamiast benzyny.
0
@Vxb93 Tak działają Polskie media :D
3
@Mankind Zawołaj pana Darka, albo w Hiszpanii to w sumie Dario
1
Ogląda ktoś Lecha z Głogowem? Serio tak się męczą? Wcisną bramkę czy nie?
EDIT. w trakcie pisania komentarza wcisnęli właśnie.
2
@klimek19 9 kolejka
1
@sidzej Że Ernesto chce tutaj uczciwie zarobić?
3
@Hosh Griezmann zasuwa w obronie aż miło, dwóch pivotów, jaka ofensywa?
1
@Coutinho007 Dobry taktyk na ławce i nikt by się nie dublował.
3
Ciekawe czy Valverde będzie miał kiedyś jaja i wystawi skład z dwoma pivotami w postaci De Jonga i Busquetsa, przed nimi Griezmann, na szpicy Suarez a na skrzydłach Dembele/Fati i Leo, mogło by być fajnie.
1
https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=i6drTCzrQO4
Telewizja to ściek
9
@Phatro Chodzi mi o Jego tweety i wypowiedzi publiczne, że to on jest najlepszy, jak przegra plebiscyt - niesprawiedliwy świat itp. Nie mówie o tym jaki jest prywatnie tylko jak przenosi rywalizację poza boisko.
9
"Na szczęście pozostawiamy rywalizację na boisku."
Leo chyba tylko o sobie to powiedział, bo co do Ronaldo to mam inne przeczucia.
1
@shinthps Kibicuję Barcelonie i chcę zwolnienia Valverde, więc jeżeli przegrają a to przyczyni się do Jego zwolnienia, to oczywiście będę zawiedziony ale ten niesmak poprawi mi zatrudnienie nowego trenera. Taka odpowiedź by się przydała.
0
@norbi77 Ronaldinho, Messi, Hazard i Iniesta na wypożyczeniach
1
@Volk W Barce handi -2, Villarreal musi zapłacić rachunek jak to mawia klasyk.
5
@Adriano99 A dla mnie wszystkie tego typu covery spolszczone to cringe straszny.
1
@dominik127pl Interfejs to raz, ale ta powolna gra w online mnie dobija, zagrałem jeden mecz i mam dość :D Piłkarze jak ślimaki biegają w porównaniu do FIFY czy nawet kariery z przyśpieszonym gameplayem w PES>
17
@cules100pro Ty pewnie nawet winrara wykupiłeś, taki jesteś porządny co?
3
Kupiłem PESa 2020 głównie dla kariery i singla, gra się super. Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz te całe myClub i żałuję, że wydałem kasę na gierkę, którą mógłbym spiracić dla kariery i wyszło by na to samo, bo myClub to jakaś porażka. Gameplay jak ślimak, w singlu da się przyśpieszyć w online już niestety nie i ciężko się przestawić z FIFY. Chwaliłem PESA ale tylko za single i kanapową gierkę z kumplami, poza tym nie ma nic do zaoferowania.
1
@Patryk1998 Bo mają kupe siana i otwierają paczki odkąd wyszedł WEB APP.
0
@TheNekro94 to już była humorystyczna wstawka :D
2
@TheNekro94 poglądy to tak jak wspomniałem VVD. CR to nie poglądy tylko głupota i zapatrzenie według mnie.