4

@NeroTFP1 wygląda na 54

0

Henry zara sam wejdzie na boisko

3

Brąz jak złoto
Nic więcej zrobić nie mogła

0

Bednarek co porobił
Prawdziwy Polak

1

@Arden za tą kasę co zarabia to będzie i przed stadionem siedział

0

@Popitek12 piękna to jest Gabi Thomas

0

@messi33 te kursy chyba nigdy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością

1

Włączyłem i cyk gol Fermina

0

@Stinger_ w 2028 Mistrzostwa Europy mają być po igrzyskach

0

Czech miał Fuksa

0

@MesQueUnClub96 marne szansę

0

@Kondziubarca no tak weekend jest bardzo ważnym okresem w tygodniu

0

@FcPortoFan1999 co 2 lata

1

@mrboom wyznacznikiem że da się wyciągnąć z bagna powinny być nasze siatkarki, zostali zatrudnieni odpowiedni ludzi i efekty widzieliśmy natychmiastowo

0

@Aragorn33 obawiam się że będzie jeszcze gorzej

0

@zadafcb do tego o 16 mecz o brąz siatkarzy
Może być dobre meczycho

2

@Katalończyk 99 to może trzeba mówić
Mieszkanka wybrzeża Kości Słoniowej

0

@Zoker a to o jakiś wywiad chodziło, spoko
Wybrzeżo koscianko slonianka
By trzeba profesora Miodka zapytać

11

@Zoker iworyjka?

0

@Stinger_ Sydney vs rekord świata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze że TVP w trakcie biegu nie przerwało transmisji

1

Weź mu ktoś powiedz że wygrał, bo smutny jakiś

0

Tebogooooooooooo

0

@beter2 jest bardziej na uj wie niż na tak

0

@PIWOSZ89 dieta hamburgerowa

3

Nie wiem co Ania Krystyna robi jeszcze na boisku
Już w 4 secie powinna być zmieniona

0

@Pnog37 no racja
Shoji też w sumie może w USA skończyć

0

Leal, Bruno Rezende i Lucas kończą granie w reprezentacji
U nas pewnie Kurek i Łomacz skończą
W USA pewnie Anderson i Holt ponownie

Ciekawe kto najlepiej załata dziury
Wydaje się że u nas będzie to najłatwiej zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?