kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapiczek Camavinga udawał a Dembele jest twardy i nie okazuje bólu xD
2
Villareal pomaga Gironie wystąpić w pucharach
3
@NeKenI bo to boty
0
@Essos zapytaj @Toretto
0
Don Andresowi stukneło 39 latek a mi 10 mniej :)
Swoją drogą to jego odejście z Barcy wzruszyło mnie najbardziej
3
@kondzix2115 paliwo tanieje bo tanieje paliwo
0
@wawrzyn1 tak jeszcze przez 3 lata
0
Ale łatwo. .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Te koszulki Interu to wyglądają jak z bazaru od wietnamcow
1
@Tomo1989 to z 10 km ode mnie a tu cisza spokój, nikt nic nie wie
Po zgłoszeniu że coś leży w lesie też się od razu za to nie zabrali tylko po 2 dniach dopiero
Mamy tu Lotnisko wojskowe, NATO, zakłady zbrojeniowe więc jeśli to faktycznie ruskie to nie był to przypadek że tu spadło
1
@Firestone myślę że włoska drużyna może też przegrać
0
@masq a Japonia przestrzega jeszcze tego postanowienia że mogą posiadać tylko broń defensywną?
0
Najlepszy domowy sposób na przeziębienie to?
10
@Majkmajki piękne starogermanskie imię
Czego nie rozumiesz xD
3
@Gracek10 ciekawe czy pismaki wiedzą że w składzie mogą mieć tylko 5 obcokrajowców
14
Idą prześladować Ronaldo
0
@Emhyr do segunda by raczej i tak nie dali rady awansować
3
Barca B odrobiła straty z pierwszej połowy i zremisowała 2:2 z wiceliderem Eldense
0
Barca B do przerwy 2:0 w czape:/
0
@Kwasiak98 mi raz przychodzą w soboty raz nie, nie wiem od czego to zależy
83
@HighestInTheRoom no dobra a gdzie ci raperzy?
1
@Tom_Tom nie wiadomo czy oni za 5 lat będą jeszcze w piłkę grali a tu już takie rzeczy wymyślają
1
@NeKenI to ja od niego wezmę za darmo i Ci oddam
Tylko cicho żeby się nie dowiedział
10
Niech goalline wprowadzą albo półautomatyczny spalony a nie na jakieś zabawki kasę tracą
0
@NeKenI tego to ja Ci nie powiem
2
@Bezhistorii na rambli to @Robertinho chyba
A najwięcej zielonych to ma fejk od barcainfo
5
@Faro i Fati jeszcze nie sprzedany
1
@LM10GOAT Girona jeszcze zrobi podchody pod LK
0
@Emhyr mam nadzieje że to początek końca tego tworu