kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW Vive to już poszło
0
Nie to żeby było mi ich żal ale Real zasłużył na więcej
Takie 5:0 było by spoko
1
@kuz próbuj dalej, kiedyś wyjdzie
1
@kuz jakim finale?
2
LM też odpuścili?
3
@GeneralXavi + to co obniży Albie
0
Ciekawe ile Alemamy podwyżki dostał że zostaje
0
@Muszynianka kranowianka najlepsza
0
@Toretto zdjęcia se porób
3
@shahman bo labamba to poważne forum o tematyce piłkarskiej xD
0
Ta policja sobie nie poradzi
2
Co za hołota .
0
No szkoda że te mierdy nam bramkę strzeliły ale za to puchar wraca we właściwe ręce
Campeones!
0
Trening Mareczkowi postanowiła nasza obrona zrobić
0
Już się frustracja wylywa u tych z Cornella
1
Kawał byka z tego komara
2
Frankie jest mega szefem
2
@LM10GOAT Alba nie zagra na bank
0
@MesQueUnClub96 bez przesady, oni grają regularnie w najwyższej lidze
3
@MesQueUnClub96 nie to nie to samo
2
@Mario96w Liano bramkarz Deportivo sezon 93/94
0
Tco chwilę czarny ekran mi wskakuje na eleven
Też tak macie?
0
Postraszył papużki na stadionie
2
@NeKenI na razie wystarczy że za darmo musicie tam pracować
2
@Przemek2323 to po co te pieniądze dają jak wszystko za darmo będzie?
Janusze interesu
1
@sidi12843 nie rozpędzaj się 60 mają
0
@DonAndresFCB możesz cieszyć się że masz pracę
2
@marcin62 a powiedział że w Polsce połowa autostrad jest prywatną?
0
@Kondziubarca robi się
3
@Kapiczek Camavinga udawał a Dembele jest twardy i nie okazuje bólu xD