0

@ChampionLW Vive to już poszło

0

Nie to żeby było mi ich żal ale Real zasłużył na więcej
Takie 5:0 było by spoko

1

@kuz próbuj dalej, kiedyś wyjdzie

1

@kuz jakim finale?

2

LM też odpuścili?

3

@GeneralXavi + to co obniży Albie

0

Ciekawe ile Alemamy podwyżki dostał że zostaje

0

@Muszynianka kranowianka najlepsza

0

@Toretto zdjęcia se porób

3

@shahman bo labamba to poważne forum o tematyce piłkarskiej xD

0

Ta policja sobie nie poradzi

2

Co za hołota .

0

No szkoda że te mierdy nam bramkę strzeliły ale za to puchar wraca we właściwe ręce
Campeones!

0

Trening Mareczkowi postanowiła nasza obrona zrobić

0

Już się frustracja wylywa u tych z Cornella

1

Kawał byka z tego komara

2

Frankie jest mega szefem

2

@LM10GOAT Alba nie zagra na bank

0

@MesQueUnClub96 bez przesady, oni grają regularnie w najwyższej lidze

3

@MesQueUnClub96 nie to nie to samo

2

@Mario96w Liano bramkarz Deportivo sezon 93/94

0

Tco chwilę czarny ekran mi wskakuje na eleven
Też tak macie?

0

Postraszył papużki na stadionie

2

@NeKenI na razie wystarczy że za darmo musicie tam pracować

2

@Przemek2323 to po co te pieniądze dają jak wszystko za darmo będzie?
Janusze interesu

1

@sidi12843 nie rozpędzaj się 60 mają

0

@DonAndresFCB możesz cieszyć się że masz pracę

2

@marcin62 a powiedział że w Polsce połowa autostrad jest prywatną?

0

@Kondziubarca robi się

3

@Kapiczek Camavinga udawał a Dembele jest twardy i nie okazuje bólu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?