Pamiętam jak rok temu większość na tej stronie spuszczało się nad Munirem, który strzelił najwięcej bramek w poprzednim presezonie, a teraz nikt go tu nie chce.
Jakie Pichichi. Nagroda za najładniejszego gola w roku to nagroda Puskása ;) I wydaje mi się ze nie będzie głosowania na najładniejszą bramke i obronę w Hiszpani, tylko będzie to podzielone na dwie rozgrywki ;)
Niezłe, lecz według mnie to albo rób filmik z golami/akcjami z jednego sezonu lub kilku wcześniejszych, a nie dwóch czy trzech...to moje zdanie. Ale filmik nawet dobry ;) pozdrawiam
Edit: dopiero na końcu są momenty z wczesniejszych sezonów dopiero zauważyłem ;)
Rozumiem, lecz trzeba pamiętać, że to tylko mecz TOWARZYSKI. Wiec nie sądzę, że gdyby trafił to długo wspominał tą bramkę. No chyba, że byłaby jakiejś szczególnej urody (np. gol Zlatana w meczu z Anglią). ;)
0
No właśnie! Według mnie to on powinien zostać sprzedany. Wydaje mi się że będzie to taki kolejny Bojan/Tello/Deulofeu itd.
0
Tego nie wiem. Obejrzałem "Sportowe Hity Sierpnia" w Canal+ i tam była zapowiedź SPE.
0
Pamiętam jak rok temu większość na tej stronie spuszczało się nad Munirem, który strzelił najwięcej bramek w poprzednim presezonie, a teraz nikt go tu nie chce.
0
SPH w TVP1 a SPE w Canal+ Sport. Pozdrawiam ;)
0
Przecież PL jeszcze przez rok w NC+!
0
Nie "pisze", tylko "jest napisane"!
0
Będzie transmitowany w Canal+Sport ;)
0
Hehe. Kurde, liczyłem, że mnie nie znajdziesz :D. Juz zmieniam. Pozdrawiam
2
Wydaje mi się, że o 22:00
0
Uff...juz się bałem, że będę zmuszony oglądać ten mecz w internecie.
0
Czy SPF będzie można obejrzeć na nc+?
0
Patrząc na ich obecną grę, zostawiłbym Suareza
2
Masz na myśli któryś z meczów w Pucharze Króla? Bo ja nie przypominam sobie oficjalnego spotkania w którym on brał udział.
0
Od tej bardziej podobała mi się obrona Neuera w meczu z Romą (nie pamiętam kto to strzelał, bodajże Naingolan) :)
0
Jakie Pichichi. Nagroda za najładniejszego gola w roku to nagroda Puskása ;)
I wydaje mi się ze nie będzie głosowania na najładniejszą bramke i obronę w Hiszpani, tylko będzie to podzielone na dwie rozgrywki ;)
0
Bo zwykle któryś z nich nie trafia?
0
Na 100% Ronaldo. Na Fangolu było foto ;)
2
Do pchania karuzeli
0
Kontuzja mięśnia dwugłowego. 2 miesiące bez gry :/
0
"U mnie w fife(...)" i przestałem czytać dalej.
0
Na 100% to przeczyta...
0
Niezłe, lecz według mnie to albo rób filmik z golami/akcjami z jednego sezonu lub kilku wcześniejszych, a nie dwóch czy trzech...to moje zdanie. Ale filmik nawet dobry ;) pozdrawiam
Edit: dopiero na końcu są momenty z wczesniejszych sezonów dopiero zauważyłem ;)
0
Oby nie...bo jeszcze zdjęcia nie mam :D
0
Serio? A to sorki, nie wiedziałem. Wiesz ja nie czytam wszystkich komentarzy.
1
Rozwaliłeś system tym linkiem :D
3
Barca dzisiaj wygra. Lecz jeżeli przegra to wstawię swoje zdjęcie na profilowe. Zapamiętajcie :D
0
Rozumiem, lecz trzeba pamiętać, że to tylko mecz TOWARZYSKI. Wiec nie sądzę, że gdyby trafił to długo wspominał tą bramkę. No chyba, że byłaby jakiejś szczególnej urody (np. gol Zlatana w meczu z Anglią). ;)
12
Przecież strzelił z LA Galaxy...
0
Przypominają mi te stroje z sezonu 2008/09. Wiem, że trochę inny odcień i te paski z tyłu ale można skojarzyć.
28
Podobają mi się, lecz według mnie byłyby lepsze gdyby całe były żółte lub te czerwone paski były w innym miejscu (np. po bokach)