0

No właśnie! Według mnie to on powinien zostać sprzedany. Wydaje mi się że będzie to taki kolejny Bojan/Tello/Deulofeu itd.

0

Tego nie wiem. Obejrzałem "Sportowe Hity Sierpnia" w Canal+ i tam była zapowiedź SPE.

0

Pamiętam jak rok temu większość na tej stronie spuszczało się nad Munirem, który strzelił najwięcej bramek w poprzednim presezonie, a teraz nikt go tu nie chce.

0

SPH w TVP1 a SPE w Canal+ Sport. Pozdrawiam ;)

0

Przecież PL jeszcze przez rok w NC+!

0

Nie "pisze", tylko "jest napisane"!

0

Będzie transmitowany w Canal+Sport ;)

0

Hehe. Kurde, liczyłem, że mnie nie znajdziesz :D. Juz zmieniam. Pozdrawiam

2

Wydaje mi się, że o 22:00

0

Uff...juz się bałem, że będę zmuszony oglądać ten mecz w internecie.

0

Czy SPF będzie można obejrzeć na nc+?

0

Patrząc na ich obecną grę, zostawiłbym Suareza

2

Masz na myśli któryś z meczów w Pucharze Króla? Bo ja nie przypominam sobie oficjalnego spotkania w którym on brał udział.

0

Od tej bardziej podobała mi się obrona Neuera w meczu z Romą (nie pamiętam kto to strzelał, bodajże Naingolan) :)

0

Jakie Pichichi. Nagroda za najładniejszego gola w roku to nagroda Puskása ;)
I wydaje mi się ze nie będzie głosowania na najładniejszą bramke i obronę w Hiszpani, tylko będzie to podzielone na dwie rozgrywki ;)

0

Bo zwykle któryś z nich nie trafia?

0

Na 100% Ronaldo. Na Fangolu było foto ;)

2

Do pchania karuzeli

0

Kontuzja mięśnia dwugłowego. 2 miesiące bez gry :/

0

"U mnie w fife(...)" i przestałem czytać dalej.

0

Na 100% to przeczyta...

0

Niezłe, lecz według mnie to albo rób filmik z golami/akcjami z jednego sezonu lub kilku wcześniejszych, a nie dwóch czy trzech...to moje zdanie. Ale filmik nawet dobry ;) pozdrawiam

Edit: dopiero na końcu są momenty z wczesniejszych sezonów dopiero zauważyłem ;)

0

Oby nie...bo jeszcze zdjęcia nie mam :D

0

Serio? A to sorki, nie wiedziałem. Wiesz ja nie czytam wszystkich komentarzy.

1

Rozwaliłeś system tym linkiem :D

3

Barca dzisiaj wygra. Lecz jeżeli przegra to wstawię swoje zdjęcie na profilowe. Zapamiętajcie :D

0

Rozumiem, lecz trzeba pamiętać, że to tylko mecz TOWARZYSKI. Wiec nie sądzę, że gdyby trafił to długo wspominał tą bramkę. No chyba, że byłaby jakiejś szczególnej urody (np. gol Zlatana w meczu z Anglią). ;)

12

Przecież strzelił z LA Galaxy...

0

Przypominają mi te stroje z sezonu 2008/09. Wiem, że trochę inny odcień i te paski z tyłu ale można skojarzyć.

28

Podobają mi się, lecz według mnie byłyby lepsze gdyby całe były żółte lub te czerwone paski były w innym miejscu (np. po bokach)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?