Od początku sezonu obserwuje jego grę i gra fajną piłkę. Mówcie sobie co chcecie, ale mi jego sposób prowadzenia piłki i te prostopadłe podania przeszywające linie obrony przypominają Inieste :)
Za parę lat naszą linie obrony stworzą Suarez, Samper, Halilović
Dzięki. Swoją drogą to dziwie się ze jeszcze tego Lacena nie sprzedali, bo tych dwóch pozostałych, którzy też strzelili bramki w tym meczu juz w Getafe nie ma.
Jak nie? Przecież Legia odpadła z LM, ponieważ UEFA dała walkower Celticowi. Nie pamiętam dokładnie, ale Legii zabrakło jednaj bramki, żeby mimo walkowera, awansować do LM.
2
Tak :D
1
Od początku sezonu obserwuje jego grę i gra fajną piłkę. Mówcie sobie co chcecie, ale mi jego sposób prowadzenia piłki i te prostopadłe podania przeszywające linie obrony przypominają Inieste :)
Za parę lat naszą linie obrony stworzą Suarez, Samper, Halilović
0
Dzięki. Jednak mimo wszystko czuje lekki niedosyt, że to nie Enrique ją odebrał :/
0
Tak średnio z tym "DNA Barcy", bo tak na prawdę w Barcy B grał tylko jeden sezon. ;)
3
Wie ktoś kto wczoraj otrzymał nagrodę dla trenera roku? Czy w ogóle nie była przyznawana?
6
Hm...kup Bulldog'a. Fajna morda, a i fałdki przyjemne :)
0
Dobry pomysł. A psa masz?
25
Dom im kup i psa w zestawie
0
NIe strzelił, ale opanował piłkę ręką.
0
Wyluzuj. Ręka była i każdy obiektywny kibic Ci to powie. I się tak nie spinaj ;)
0
Dużo fauli, słaba gra Barcy w pierwszych 25min, gol Messiego po zagraniu ręką, niewykorzystane sytuacje
0
Espanyol to bardziej przydupasy Realu. Rezerwy Realu to Getafe ;)
0
Nie bo TVP straciło prawa do transmisji. Takie prawo ma tylko NC+
0
na polsacie ;)
0
Postanowiłem też pobawić się w losowanie i mój wynik to:
Gent - Man.City
Real - Dynamo Kijów
Wolfsburg - Atletico
PSV - Bayern
Arsenal - PSG
Roma - Zenit
Benfica - Chelsea
Barca - Juventus
MIłej nocy ;)
0
słabo. Prawie w ogóle nie widoczny
0
podobno 10 dni
0
chyba na ME ;)
2
Bardzo dobry mecz Iniesty!
0
Dzięki. Swoją drogą to dziwie się ze jeszcze tego Lacena nie sprzedali, bo tych dwóch pozostałych, którzy też strzelili bramki w tym meczu juz w Getafe nie ma.
2
Mam pytanie. Kiedy ostatni raz Getafe strzeliło gola w meczu z Realem i kto popełnił taką zbrodnię?
0
Nie.
6
Jak nie? Przecież Legia odpadła z LM, ponieważ UEFA dała walkower Celticowi. Nie pamiętam dokładnie, ale Legii zabrakło jednaj bramki, żeby mimo walkowera, awansować do LM.
1
Gra Smapera bardziej przypomina grę Busquetsa, niż Iniesty. Gra bardziej defensywnie ;)
0
juz
3
może szykują jakieś BOOM! na wieczór?
3
Internet explorer?
4
ocenimy na koniec sezonu ;)
0
komentarz był śmieszny, wynik nie :/
10
Ca- wystarczy garść wapna
CR7- wystarczy kępka trawy