2

Tak :D

1

Od początku sezonu obserwuje jego grę i gra fajną piłkę. Mówcie sobie co chcecie, ale mi jego sposób prowadzenia piłki i te prostopadłe podania przeszywające linie obrony przypominają Inieste :)

Za parę lat naszą linie obrony stworzą Suarez, Samper, Halilović

0

Dzięki. Jednak mimo wszystko czuje lekki niedosyt, że to nie Enrique ją odebrał :/

0

Tak średnio z tym "DNA Barcy", bo tak na prawdę w Barcy B grał tylko jeden sezon. ;)

3

Wie ktoś kto wczoraj otrzymał nagrodę dla trenera roku? Czy w ogóle nie była przyznawana?

6

Hm...kup Bulldog'a. Fajna morda, a i fałdki przyjemne :)

0

Dobry pomysł. A psa masz?

25

Dom im kup i psa w zestawie

0

NIe strzelił, ale opanował piłkę ręką.

0

Wyluzuj. Ręka była i każdy obiektywny kibic Ci to powie. I się tak nie spinaj ;)

0

Dużo fauli, słaba gra Barcy w pierwszych 25min, gol Messiego po zagraniu ręką, niewykorzystane sytuacje

0

Espanyol to bardziej przydupasy Realu. Rezerwy Realu to Getafe ;)

0

Nie bo TVP straciło prawa do transmisji. Takie prawo ma tylko NC+

0

na polsacie ;)

0

Postanowiłem też pobawić się w losowanie i mój wynik to:

Gent - Man.City
Real - Dynamo Kijów
Wolfsburg - Atletico
PSV - Bayern
Arsenal - PSG
Roma - Zenit
Benfica - Chelsea
Barca - Juventus

MIłej nocy ;)

0

słabo. Prawie w ogóle nie widoczny

0

podobno 10 dni

0

chyba na ME ;)

2

Bardzo dobry mecz Iniesty!

0

Dzięki. Swoją drogą to dziwie się ze jeszcze tego Lacena nie sprzedali, bo tych dwóch pozostałych, którzy też strzelili bramki w tym meczu juz w Getafe nie ma.

2

Mam pytanie. Kiedy ostatni raz Getafe strzeliło gola w meczu z Realem i kto popełnił taką zbrodnię?

0

Nie.

6

Jak nie? Przecież Legia odpadła z LM, ponieważ UEFA dała walkower Celticowi. Nie pamiętam dokładnie, ale Legii zabrakło jednaj bramki, żeby mimo walkowera, awansować do LM.

1

Gra Smapera bardziej przypomina grę Busquetsa, niż Iniesty. Gra bardziej defensywnie ;)

0

juz

3

może szykują jakieś BOOM! na wieczór?

3

Internet explorer?

4

ocenimy na koniec sezonu ;)

0

komentarz był śmieszny, wynik nie :/

10

Ca- wystarczy garść wapna

CR7- wystarczy kępka trawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?