0

@Rokita rodzina Rothschild.

0

@lukaszbarca15 Goni Gerda.

1

@Tales_Omletu Po wygranej flaszkę z gwinta.

0

Raków idzie na mistrza.

0

@4drian0 byle nie familijna.

1

@MesQueUnClub_87 wesele trzeba obejrzeć,może w tym roku ostatnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca Roman to cwany lis ,z nie jednego pieca chleb jadł.

2

Roman G zemdlał.

0

@arsenallondyn0 oglądaj.to,efilmy ,ekino,alltube.

0

@VenoM Na tvn fabuła o 20 człowiek z blizną.

0

@Bartolomeusz Oglądaj.to

0

@Barbarita Doktor Jekyll i mister Hyde .

1

@WisniaKala 1:1,dogrywka,może karne.

1

@kubix05 Andrzej Łapicki po wojnie był głosem propagandy .

0

@bixmix Benzema dumny pewnie.

1

@Kusco15 A reszta jest milczeniem....

0

@rainyy 1;2 Milan.

0

@ArterkHD Oglądaj.to jest tam chyba.

0

@Artur97 Na You Tube.

0

Przydała by się bramka dla Aptekarzy ,mecz by się rozkręcił.

1

@Bernard777 Tu I aspiryna nie pomożę.

0

@Hushovt Na naukę nigdy nie jest za późno.

0

@Hushovt Też nie lubię ProbieRZa.

0

@Colon Słuchało się audycji radiowej jak z Widzewem grali .

5

Ten Loew to ma przechlapane, przez tą maskę to nawet w nosie pogrzebać nie może.

1

W tym Leverkusen to trochę Polaków się przewinęło .

1

@Patrykl145 lucinias

0

Widzew-Elana 20 tvp sport.

2

@Kurkmen A podatnik płaci za to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?