kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarcepanowyKsiaze Napisałeś że pora skończyć z grolifikowaniem Bońka też ci napisałem że chyba nie pamiętasz czasów przed nim ,bo było jeszcze gorzej.
1
@FcPortoFan1999 Z tych wszystkich prezesów najlepszy był moim zdaniem Boniek wiadomo że mógł dużo rzeczy zrobić lepiej.
0
@MarcepanowyKsiaze Ty czytasz wogóle co ja piszę hahaha.
1
@MarcepanowyKsiaze chyba ty Bredzisz ,to jest moje zdanie i tyle..
2
@FcPortoFan1999 Ja tam prezesurę Bońka dobrze wspominam afer jako takich nie było a i reprezentacja za Nawałki chciało się oglądać ,a teraz wróciło to co było kiedyś.
0
@MarcepanowyKsiaze Za młody jesteś żeby pamiętać jak było przed Bońkiem .
5
@Kgorecki2500 Przecież ta Polska 2050 to są odpady od lewa do prawa i jeszcze te przylepy z PSl
1
@FcPortoFan1999 W niedziele o 17:30 klasyk Legia -Widzew.
2
@LjakRoberciik I wchodzi kochanek.
0
@FcPortoFan1999 Tylko żeby Duńczycy nie zarazili się legionellą.
0
@tbas Dokładnie jak chłopy wyglądały .
0
@TheNekro94 jeszcze na 800 m kobiet 1983 r jeszcze starszy.
3
Rekord świata na 400 m kobiet wynosi 47,60 ,dzierży go już 38 lat Marita Koch z NRD ,nieźle tam lekarze eksperymentowali na sportowcach.
0
@Herato Cantona
1
@MesQueUnClub96 ale on lubi zadaniowców.
0
@barcelonaLM On poprostu dojrzewa..
0
@zadafcb Ale ten Pepe to był bandyta boiskowy.
2
@HypeR ferran Torres.
1
jutro derby Łodzi Widzew- Łks 20 .
0
@!34RC3!_0N4 Amen
1
@Albatros Ta na chwilę już w to wierzę.
0
@jacobFCB Ja bym go wolał nie oglądać.
1
@FcPortoFan1999 Przypominam że to jest Polska liga także ten....
1
@Emhyr Ostatnio z Pogonią też prowadzili do przerwy 1:0 a przegrali chyba 2:1.
0
@gumaz Z twarzy do Hallanda podobny.
0
@LaLigaPD Będą jakegoś źółwia dopuszczać bo podobno zagrożony gatunek.
1
@Danny Gaucho Co się z tymi ludźmi robi ,chamstwo w państwie.
0
@Gronek Podobno gdzieś na Żoliborz jakaś stara willa.
0
@Ghostface Ja dzisiaj byłem i garstkę kurek znalazłem.
2
@gumaz Jak sika jak on w pampersie chodzi,no chyba że przemokło.